Apie Tedo.lt

Kelionių organizatorius Tedo.lt veiklą pradėjo 2013 metais. Tedo.lt įkūrė prisiekęs keliautojas Tadas Kertenis, nusprendęs su kelionių aistruoliais pasidalinti žiniomis, kaip pasirinkti geriausią skrydžio ir kitų būtinų paslaugų variantą; kaip pasirūpinti visais kelionės organizavimo klausimais.

Tedo.lt nuo pat įkūrimo lydi šūkis: „Planuokis lengvai“. Esame įsitikinę, kad Tedo.lt paslaugos turi būti tokios, kurias neabejodami rinktųsi mūsų pačių komanda, šeima ir artimieji.

Visus atostogų planavimo rūpesčius galima išspręsti keliais mygtuko paspaudimais – tokia yra Tedo.lt misija. Mūsų komandai svarbu ne tik pasiūlyti pigius kelionių paketus, bet ir pasirūpinti jų kokybe: parinkti gerus viešbučius, patogias ir patikimas avialinijas.

Vertiname savo klientus ir jų laiką, taigi darome viską, kad jie būtų patenkinti savo pasirinkta kelione, kad Tedo.lt pasiūlytoje kelionėje keliautojus lydėtų tik geriausi įspūdžiai.

Nuolat augame ir tobulėjame, naudojamės ir kuriame naujas technologijas ir po truputį keičiame keliautojų įpročius. Kaip? Visą kelionės pirkimo procesą supaprastinome iki menkiausios detalės – klientui nereikia dvejoti ar abejoti: Tedo.lt susisteminame ir pateikiame geriausius, pigiausius ir patogiausius kelionių pasiūlymus.

Nuolat ieškome ir pasiūlome geriausių kelionių, lėktuvo bilietų, viešbučių kainų tiems, kurie trokšta keliauti, o paslaugas teikiame kokybiškai ir už prieinamą kainą. Trokštantiems pamatyti pasaulį nereikia vargintis – suplanuoti svajonių išvyką su Tedo.lt yra paprasta.

Per savo veiklos laikotarpį Tedo.lt subūrė didelį partnerių ratą Lietuvoje ir užsienio šalyse, todėl gali klientams pasiūlyti geresnes kainas, lankstesnes mokėjimo sąlygas ir, žinoma, galimybę keliones rezervuoti.

Kodėl verta rinktis Tedo.lt?

  • Paslaugas teikiame internetu, taigi mums nereikia galybės biurų visoje Lietuvoje, kuriuos reikėtų išlaikyti – dėl to galime pasiūlyti mažesnes kainas;
  • Mūsų tinklapis – automatizuotas: tad neatostogaujame, nesergame ir esame visada čia, adresu Tedo.lt;
  • Mūsų kelionių pardavimai vyksta visą parą. Taigi, jei norite įsigyti kelionę, Jums nebūtina susisiekti su mūsų konsultantais;
  • Jei Jums kils problema – nesvarbu, prieš perkant, nusipirkus, kelionės metu ar po jos – su mumis visada galite susisiekti pagalbos telefonais;
  • Neskelbiame pasiūlymų, kur būtų pateikta tik dalis informacijos, netaikome papildomų mokesčių klientams, taigi galite būti tikri, kad mokėti reiks tik tiek, kiek nurodyta;
  • Klientams siūlome kelionę pirkti iš karto – nevarginame užklausų siuntimais ar kainos derinimais el. paštu.


Įmonės veikla yra apdrausta Lietuvos Draudimu 160,100€.

Kelionių Organizatoriaus pažymėjimo nr. 14977

Tedo.lt – Planuokis lengvai