Apie Tedo.lt

Kelionių organizatorius Tedo.lt buvo pradėtas kaip šeimos verslas 2013 metais. Per visus šiuos metus mes nenuilsdami augome ir tobulėjome, norėdami suteikti savo klientams tik kokybiškas paslaugas, atsižvelgdami į kiekvieno individualius poreikius ir norus.

Įmonės tikslas ir siekis – rasti geriausias kelionių/aviabilietų ir viešbučių kainas trokštantiems keliauti kokybiškai ir už prieinamą kainą. Įsitvirtinus Tedo.lt prekės ženklui, įgijome ir Kelionių organizatoriaus licenciją – todėl su malonumu organizuojame keliones autobusu ar lėktuvu, kurios gali būti tiek pažintinės, tiek aktyvaus laisvalaikio ar kitokio tipo.

Plečiantis įmonei kartu įgijome ir didelį partnerių ratą Lietuvoje bei užsienio šalyse, todėl džiaugiames galėdami mūsų klientams pasiūlyti geresnes kainas, lankstesnes mokėjimo sąlygas bei galimybę rezervuoti įvairias keliones.

Augant įmonei – auga ir mūsų tikslai. Mums svarbu ne tik parengti pigius kelionių paketus, bet ir rūpintis jų kokybe: parinkti geros būklės viešbučius, patogias ir patikimas avialinijas, tam, kad mūsų klientai būtų patenkinti savo pasirinkta kelione ir juos lydėtų tik patys geriausi atsiminimai.

Taip pat, plėsdami savo paslaugų ratą įskaičiuojame į kai kuriuos savo kelionių paketus tokius svarbius kelionės niuansus kaip pervežimai ar medicininių išlaidų draudimas kelionės metu. Todėl sakome – Pradėk Keliauti Kokybiškai.

 

Turi klausimų?
Rašyk mums.

Top kelionių pasiūlymai

Pasiūlymas į Šri Lanką