Audringas Maltos naktinis gyvenimas

Maža viduržemio jūros sala pasirengusi nustebinti – verdantis naktinis gyvenimas čia nepalieka abejingų. Į šalį atvykę turistai nekantrauja pamatyti ne tik salos gamtos stebuklus, bet ir sulaukti vakaro, kuomet prasideda linksmybės. Šalies barai, pub’bai bei klubai surenka tūkstančius vietinių ir atvykėlių, o muzikos skonių ir programų įvairovė nenuvils nei vieno. Didžiausi naktinio gyvenimo židiniai saloje – Paceville ir St Julian’s apylinkės. Kituose miestuose ir miesteliuose (įskaitant ir sostinę Valetą), naktimis yra ramu.

Paceville

Jeigu norite pamatyti, kaip atrodo tikrasis naktinio gyvenimo rojus – privalote apsilankyti Paceville. Tai nenutrūkstamo veiksmo miestas, pilnas barų, klubų, diskotekų, kazino, kino teatrų, kurie įsikūrę vos per kelis metrus vienas nuo kito. Didžiojoje dalyje klubų įėjimas yra nemokamos, o šėlionės vyksta iki pat ankstyvo ryto!

paceville-malta

Barai ir pubai

Sky

Šis klubas yra tikrasis Maltos naktinio gyvenimo pasididžiavimas – tai vienas didžiausių klubų patalpose, kuris gali talpinti net iki 3400 žmonių. Būtent šitoje vyksta didžiausi šalies koncertai ar kiti renginiai. Sky klubas yra net 2000 kvadratinių metrų patalpose, kuriose yra nepriekaištinga garso bei apšvietimo sistema, kuri paliks ilgai neblėstančius prisiminimus.

sky club malta

Fuego Salsa Bar

Vienas mėgstamiausių Maltos barų, kuris žinomas dėl salsos ir neįtikėtinai geros atmosferos. Tiesa, Maltoje yra net du Fuego barai. Apsilankius bet kuriame iš jų, turėsite galimybę pasivaišinti egzotiniais gėrimais, o panorėjus išmokti salsos šokių paslapčių nusiminti neteks, kadangi šis baras siūlo šokių pamokas! Lankytojų amžius čia neturi rėmų, kadangi šią vietą mėgsta tiek jauni studentai, tiek turistai, tiek senyvo amžiaus maltiečiai. Visus apsilankiusius vienijantis tikslas – mėgautis šilta ir puikia atmosfera.

fuego salsa bar malta

Hugo’s Lounge

Tuo tarpu ši vieta neretai laikoma viena stilingiausių vietų praleisti savaitgalio vakarus ar popietes. Būtent šioje vietoje buvo pradėta prekiauti pirmaisiais sušiais Maltoje, kurie ir dabar čia yra be galo skanūs. Nepraleiskite progos paragauti ne tik patiekalų, bet ir kokteilių, kurių čia apstu – tikrai surasite tokį, kurio dar nebuvote ragavę! Ši jauki vieta puikiai tinkama visiems: norintiems ramiai pasisedėti ir išgerti kelis gėrimus, tam įrengta speciali ramioji zona su minkštomis sofomis, o norinčius laiką praleisti judriau, pasitiks šokių aikštelė.

hugos lounge malta

Ryan’s Irish Pub

Tai nuostabi vieta tiems, kurie nori pasimėgauti itin draugiška atmosfera. Šis pub’as yra pirmasis Maltoje ir pirmoji vieta čia, kuri pradėjo prekiauti Guinness ir Murphy’s Stout alumi. Tarp vietinių ši vieta populiari ir kaip sporto baras, tačiau čia kasdien sugužtantys turistai, miesto svečiai bei vietos gyventojai sukuria itin gerą bei vieningą atmosferą smagiai praleisti laiką. Negana to, nuo šios vietos atsiveria pasakiškas vaizdas į uostą. Apsilankę čia turėsite ne tik šaunią galimybę susipažinti ir pabendrauti, bet ir paragauti itin skanių pub’o siūlomų patiekalų!

ryans irish pub malta

 

Turi klausimų?
Rašyk mums.

Top kelionių pasiūlymai