Benidormas - vieta, kurioje nestinga lankytinų objektų ir įvairiausių kitų pramogų!

Ispanijos miestas Benidormas

Benidormas – tai miestas pietinėje Ispanijos dalyje, šalia Viduržemio jūros, maždaug 40 kilometrų nuo Alikantės. Šiandien jis laikomas vienu iš didžiausių pajūrio kurortų Europoje. Šis “Europos turistinis fenomenas” it magnetas traukia poilsiautojus. Kasmet Benidorme apsilanko apie 5 milijonai kelionių aistruolių. Miestas – tikra laisvalaikio bei pramogų oazė. Linksmybės čia prasideda nusileidus saulei ir tęsiasi iki pat aušros. Atvykę laiką galėsite leisti klubuose, diskotekose, kabaretuose ar baruose.

 

Orai. Vyrauja Viduržemio jūros klimatas. Vasaros – karštos ir sausos (20-30 laipsnių šilumos). Žiemos – švelnios (6-17 laipsnių šilumos). Šiltojo sezono trukmė – nuo gegužės iki spalio. Kritulių itin mažai. Apytiksliai vos 37 dienos per metus būna lietingos. Jūros temperatūra vasarą – vidutiniškai 23 laipsniai šilumos, žiemą – 14 laipsnių šilumos. Benidorme visuomet saulėta.

 

Mėgstantiems paplūdimius Benidorme taip pat patiks. Paplūdimių zona kurorte driekiasi daugiau kaip šešis kilometrus. Geltonas smėlis bei pakrantės skalaujamos krištolo skaidrumo vandeniu – visa tai skirta čia besiilsintiems. Turistų labiausiai pamėgti paplūdimiai – Levante ir Poniente.

 


Paplūdimys Levante

Ką pamatyti Benidorme

Paplūdimys alsuoja spalvingu gyvybingumu. Jo pakrantėje apstu kavinių ir barų, veikia gultų ir skėčių nuoma. Yra sporto salė, dušai, tualetai. Taip pat vaikų žaidimų aikštelės, tinklinio aikštelės. Galima mėgautis įvairiomis vandens pramogomis. Paplūdimyje poilsiautojų saugumu rūpinasi gelbėtojai, reguliariai tvarką tikrina policijos pareigūnai. Padaryti patogūs priėjimai žmonėms su negalia. Paplūdimys yra gavęs “Mėlynosios vėliavos” įvertinimą, reiškiantį, jog jis atitinka visus nustatytus kokybės standartus.

 


Paplūdimys Poniente

Ką pamatyti Benidorme

Paplūdimys Poniente – ramesnis, labiau tinkamas šeimų poilsiui. Paplūdimyje yra gultų bei skėčių nuomos punktai, vaikų žaidimų aikšteles, dušus, tualetus. Turistautojų saugumu rūpinasi gelbėtojai, galimos įvairios vabdens sporto pramogos. Yra priėjimai neįgaliesiems.

Šis kurortas tinkamas ir šeimoms, keliaujančioms su vaikais. Benidorme ir aplink jį apstu atrakcionų parkų:

 


Terra Mitica

Pramogų-atrakcionų parkas. Jame ką veikti ras ne tik mažieji, bet ir įvairaus amžiaus suaugusieji. Parke vyrauja Viduržemio jūros regiono tematika. Tad nusprendę apsilankyti čia pasijusite lyg vienu metu tektų pabūvoti Ispanijoje, Italijoje, Graikijoje ar Egipte.Pagal šią tematiką suskirstyti ir atrakcionai (jų pramogų parke beveik 30 skirtingų).

Kasdien čia vyksta įvairūs vaidinimai, veikia daugybė restoranų – pradedant greito maisto užkandinėmis ir baigiant prabangiomis vietomis pavalgyti ar paragauti vyno. Apstu suvenyrų parduotuvėlių, didesniuose atrakcionuose veikia specialia jų tematika prekiaujančios parduotuvėlės.

Parkas veikia nuo balandžio iki spalio mėnesio. Piko metu (liepos viduryje-rugpjūčio viduryje) dirba ilgiau – nuo 10 val. iki 24 val. Kitais mėnesiais darbo diena jiems baigiasi 20 val. Vienos dienos bilietų kainos:suaugusiajam – 40€, vaikui (iki 12 metų) – 20€, senjorams (nuo 65 metų) -30€. Vaikai iki 3 metų su tėvais įleidžiami nemokamai. Detali informacija apie kainas ir darbo laiką – čia.

 


Aqualandia

Vienas didžiausių Europoje vandens parkų. Jame gausu įvairių vandens atrakcionų, pritaikytų ne tik suaugusiesiems, bet ir vaikams. Tarp atrakcionų rasite ir milžinišką Atlanto bangų baseiną, “Juodąją skylę”, “Didįjį smūgį”, “Zig Zagą”. Parkas veikia nuo gegužės vidurio iki spalio. Tikslų darbo laiką bei kainas sužinosite čia.

 


Mundomar

Ką pamatyti Benidorme

Teminis parkas. Jame išvysite delfinus, pingvinus, jūrų liūtus, tropinius paukščius. Kiekviena gyvūnų rūšis įkurdinta aplinkoje, kuri primena natūralią jai tinkamą vietovę. Šiame parke vyksta įvairūs gyvūnų pasirodymai. Juos galima stebėti įrengtame amfiteatre. Nusprendę apsilankyti, detalesnę informaciją rasite paspaudę šią nuorodą.

 


Terra Natura

Zoologijos sodas, tačiau jame veikia ir vandens parkas. Parkas suskirstytas į keturias zonas – Pangėjos, Amerikos, Europos bei Azijos. Čia gyvena apie 1500 gyvūnų, kurie yra 200 skirtingų rūšių, 54 iš jų – nykstančios. O minėtame vandens parke gausu įvairių nusileidimo takelių, yra didelis baseinas. Visą reikiamą informaciją rasite čia.

 


Benidormo senamiestis

Ką pamatyti Benidorme

Senamiestis – vadinamas viena iš gražiausių vietų šiame mieste. Apsilankę čia galėsite pasivaikščioti siauromis gatvelėmis, kuriose išvysite nedidelius 3-4 aukštų namus. Senamiestyje taip pat gausu įvairių parduotuvėlių, kavinių bei restoranų. Vietiniai gyventojai tikina, kad skaniausių užkandžių paragausite būtent senamiestyje.

 


Apžvalgos aikštelė “Gran Hotel Bali”

Ką pamatyti Benidorme

Aikštelė, įkurta 4* viešbutyje. Šis viešbutis yra aukščiausias statinys Ispanijoje (net 186 metrai aukščio). Pakilę į 45 jo aukštą – įrengtoje aikštelėje Jūsų akys grožėsis nuostabiu vaizdu. Iki 43 aukšto Jus užkels greitaeigis panoraminis liftas, o į kitus du aukštus turėsite užlipti patys.


Pilis Conde de Alfaz

Pilis, pastatyta tarp Benidormo ir Alfaz del Pi miestų. Šioje vietoje tvyro viduramžių aura. Pilis turi savitą istoriją bei paslaptis. Visa tai itin domina turistus. Smailėjantys bokštai, vitražai ir kiti įstabūs architektūros elementai sukuria nuostabų ir net pasakišką pilies vaizdą. Visiems čia apsilankiusiems siūloma pamatyti vakarinę pramogų programą, kurioje istorinis pasirodymas ir vakarienė.

 


Bažnyčia San Jaime i Santa Ana

Ką pamatyti Benidorme

Bažnyčia, pastatyta XVIII amžiuje. Ji įsikūrusi einant nuo Benidormo senamiesčio link jūros. Ši bažnyčia – balta, papuošta mėlynais kupolais. Šventa vieta iš tolo tviska ypatingu grožiu. Ji pastatyta miesto globėjo Šv. Sufragio garbei.

 


Benidormo sala

Ką pamatyti Benidorme

Salą galima matyti iš Poniente paplūdimio. Nuo šios vietos ji nutolusi maždaug apie 2 kilometrus. Ši vieta – negyvenama, tačiau neatsigina turistų dėmesio. Kadaise ji buvo piratų buveinė. Kas pusvalandį į šią salą plukdo apžvalgos kateris. Nuvykę čia galėsite mėgautis nardymo ir žvejybos malonumais bei grožėtis skaidriu jūros vandeniu ir gausybe plaukiojančių žuvų.

 

Maisto, gėrimų, patiekalų ir kitų paslaugų Benidorme (apytikslės) kainos:

Patiekalas nebrangiame restorane – 4,50€

Patiekalai dviems asmenims vidutinio lygio restorane – 20€

Bokalas vietinio alaus (0,5 l) – 1,70€

Bokalas importuoto alaus (0,33 l) – 1,50€

Apelsinai (1 kg.) – 1,50€

Cigarečių pakelis (Marlboro) – 5,00€

Vietinio transporto bilietas (į vieną pusę) – 1,50€

Autobuso nuo Alikantės oro uosto iki Benidormo centro ir atgal kaina (apytiksliai)- 15,00€ (užsisakyti galite čia).

Kelionių pasiūlymai į Benidormą

Turi klausimų?
Rašyk mums.

Top kelionių pasiūlymai