Geriausios vietos keliaujant "solo".

Geriausios vietos keliaujant vienam

Keliavimas vienam jau nebėra tabu. Tiesą sakant, dabar net madinga. Kuo toliau, tuo daugiau žmonių atranda save aplankant naujas vietas vieni, nei su draugais ar šeima. Taip gali daugiau laiko skirti sau, savo laisvalaikiui, nereikia taikytis prie kitų žmonių. Tiesiog sugalvoji ir keliauji kur panorėjęs. Taigi, žemiau pateiksiu kelis patarimus, kur keliauti ir kokios vietos yra geriausiai žinomos kaip populiariausios kryptys tarp vienišų keliautojų.

 

Islandija. Tai viena iš dramatiškiausių vietų planetoje, kuri dar ir reitinguojama kaip pati saugiausia. Joje gali pamatyti tokių gamtos kūrinių kaip balti spindintys ledynai, juodasis smėlis, karštosios versmės ar grublėti lavos laukai. Taigi, ką veikti nuvykus į Islandiją? Šioje šalyje karaliauja aktyvios pramogos lauke. Nuvyk į sostinę Reikjaviką ir užsisakyk vieną iš ar pažintinių ekskursijų. Visa tai gali padaryti per kelias dienas. Reikjevike užeik į „The Laundromat Café“. Tai vieta, kur keliautojai ir vietiniai dažniausiai pietauja, skalbiasi, geria kavą, skaito knygas ir dalinasi kelionių įspūdžiais.

 

Joga, dvasingumas, masažai, spa, organiškas maistas, paplūdimiai… Dar nesusigundei? Su tokia įvairove Balis, Indonezijoje yra viena iš geriausių vietų, kur žmonės iš viso pasaulio vyksta vieni. Keliautojai pasineria į tokį gyvenimo būdą ir taip pat gali skirti daug laiko savo kūniškai ir dvasinei reabilitacijai. Žinoma ši vieta vilioja ir dėl savo skanaus maisto, kuris nėra brangus, taip pat dėl savo paprasto gyvenimo lygio.

 

Jei planuoji keliauti vienas ir mėgsti aktyvias pramogas, privalai aplankyti Kvinstauną, Naujoje Zelandijoje! Nuvykęs norėsi išbandyti viską nuo šuolio su guma iki jodinėjimo žirgais, nes šis miestas tarsi Meka nuotykių ieškotojams. Taip pat, galėsi mėgautis gurmanišku maistu, ir linksmu naktiniu gyvenimu. Išsinuomok automobilį vienas, ar prisijunk prie grupės turo ir vyk į apžvalginę kelionę su kitais turistais. Dažniausiai keliautojai čia pasilieka ilgiau nei planavę, todėl gali tam iš karto nusiteikti.

 

Bankokas ir vieni keliautojai turi ilgą istoriją. Dažnai sakoma, kad tau pasiseks, jei keliose Bankoko dalyse sutiksi nors vieną tailandietį. Laimei, kitos miesto dalys turi giliai įsišaknijusį autentiškumą, kuris vis dar pritraukia keliautojus iš viso pasaulio. Šventyklos, plaukiojantis turgus, pigus apsipirkinėjimas ir naktinis gyvenimas tavęs nenuvils. Miestas turtingas savo didinga istorija, kitokia kultūra ir religija, kuriuos aptiksi kiekviename miesto kampelyje. Todėl tikrai neliūdėsi ir būsi užimtas visą dieną.

 

Šios vietos laukia keliautojų iš viso pasaulio. Vykdamas pirmiausia pasidomėk apie saugumą šalyje, nes tai tikrai svarbu jei planuoji keliauti vienas. Keliaudamas vienas patirsi daugiau įspūdžių nei su grupe žmonių, nes kelionė priklausys tik nuo tavęs ir vyks tavo paties ritmu. Tai patirtis, kuri liks visam gyvenimui.

Turi klausimų?
Rašyk mums.

Top kelionių pasiūlymai