Ką veikti Gran Kanarijoje?

Ispanijos Kanarų salynui priklausanti Gran Kanarija

Gran Kanarija galėtų būti pavadinta didžiuoju paplūdimių mėgėjų Rojumi žemėje! Saloje daugiau kaip 80-mt paplūdimių. Juos rasite kurortuose arba slaptosiose Gran Kanarijos vietelėse, kur tarsi neegzistuoja laikas – čia mėgausitės vaizdais ir nuostabiu smėliu! Tačiau sala turi pasiūlyti tikrai kur kas daugiau nei vien paplūdimius! Tad parengėme Jums gidą, kuriame rasite seniai pamėgtas poilsiautojų vietas bei užsiėmimus nuošalesniuose salos kampeliuose!

 


Ką veikti viešint Gran Kanarijoje?

 

Roque Nublo

Ispanija Gran Kanarija Roque Nublo

Roque Nublo yra vulkaninės kilmės 80 metrų aukščio uoliena. Iš šios vietos atsiveria įspūdinga salos panorama. Ši uoliena saugoma Unesco, kaip natūralios gamtos paminklas. Jos buvimo vieta – Trejeda savivaldybėje, netoli Las Palmas miesto centro. Roque Nublo atsirado čia po ugnikalnio išsiveržimo, maždaug prieš 4,5 milijono metų. Tai – populiariausia pramoga Gran Kanarijoje tiems, kurie mėgsta žygius, ir tiems, kurie negali atsispirti puikiems vaizdams, lepinantiems akis grožiu. Juos dovanos Trejeda kalnas! Degollada de la Goleta – puiki vietovė žygio į Roque Nublo pradžiai.

Adresas: Tejeda, Las Palmas, Gran Kanarija

 


Maspalomas paplūdimys

Ką veikti Gran Kanarijoje

Maspalomas – tai antras didžiausias paplūdimys Gran Kanarijoje, garsėjantis didelėmis kopomis. Jos visuomet itin žavi poilsiautojus Kanarų salose. Vaizdas – nepakartojamas. Tačiau nepamirškite, jog kopos trapus gamtos darinys, todėl atvykus čia privaloma elgtis atsargiai. Rasite tris galimus maršrutus pėstiesiems. Visą informaciją rasite Playa del Ingles informacijos centre. Šio apsilankymo įdomybės – galimybė joti kupranugariu dykumoje bei stabtelėti prie lagūnos, kurioje išvysite krištolinio skaidrumo vandenį.

Adresas: San Bartolomé de Tirajana, Maspalomes, Gran Kanarija

 


Jardin Botanico Vicra y Clavijo botanikos sodas

Jardin Botanico Vitra y Clavijo rasite šiaurės rytinėje Gran Kanarijos dalyje, Tafira Alta. Įsitikinsite, kad Gran Kanarija nėra tokia sausa bei apleista, kaip gali pasirodyti. Botanikos sode išvysite ne tik salai būdingus augalus, bet ir keletą atvežtų rūšių. Šią vietą įkūrė Jose de Viera y Clavijo, ispanų botanikas. Botanikos sodas itin traukia poilsiautojų dėmesį. Jame išvysite apie 500 augalų rūšių. Jardin Botanico Vicra y Clavio savo tyrinėjimais prisideda prie augalų išsaugojimo programos. Botanikos sode taip pat yra biblioteka, laboratorijos. Čia leidžiamas ir žurnalas “Botanica Macaronesica”. Jardin Botanico Vicra y Clavijo veikia kasdien nuo 9 val. iki 18 val.

Adresas: Ctra. del Centro, Km 7, Las Palmas de Gran Canaria, Las Palmas

 


Pueblo Canario

Ką veikti Gran Kanarijoje

Pueblo Canario rasite Las Palmas mieste. Tai – tradicinio Kanarų salų kaimo interpretacija! Jis įsikūręs pietinėje Parque Doramas dalyje. Pueblo Canario puiki vieta apsilankyti su šeima. Čia apie ispanų kultūrą sužinosite daugiau. Taip pat galėsite pamatyti gyvo garso nemokamus Kanarų folkloro pasirodymus. Vieni pasirodymai instrumentinės muzikos, kituose ir dainuojama. Visi atlikėjai vilki tradicinius kostiumus Jie rengiami kiekvieną ketvirtadienį bei sekmadienį. Pueblo Canario taip pat yra pagrindinė miesto meno galerija, vadinama “Museo Nestor”. Ji duris lankytojams atveria kasdien nuo 8 val. iki 12 val.

Adresas: Calle Francisco González Díaz, Las Palmas de Gran Canaria

 


Pasivaikščiokite Puerto Mogan kaimelyje

Puerto Mogan – tai pakrantės miestelis, įsikūręs pietinėje salos dalyje, priešingoje pusėje nei Las Palmas. Šis žavingas mažas kaimelis gali pasigirti ramybe, o nedidelis paplūdimys jame yra taikus prieglobstis, kuriame pasisemsite energijos. Poerto Mogan atmosfra alsuoja prašmatnumu, kurį sukuria baltos spalvos architektūra, nuostabūs gėlių sodai, maži tilteliai. Tai – tikrų tikriausia romantika!

Adresas: Callejon Explanada del Castillete, Mogán, Las Palmas de Gran Canaria

 


Vegueta miestas

Vegueta yra senovinis XV amžiaus miestas. Jis pilnas prisiminimų ir slaptų istorijų iš praeities. Čia turėsite progą išvysti tradicinę ispanų architektūrą, akmenines gatveles ir senus namus. Veguetos miestas nepasižymi vienodumu – pastatai jame įvairūs. Nuo vėlyvosios gotikos stiliaus iki renesanso. Pasivaikščiokite aikštėje Plaza de santa Ana, tam, kad pajustumėte Veguetis dvasią. Taip pat užsukite į Santa Ana katedrą bei sakralinio meno muziejų, meno galerijas. Vienos iš žinomiausių čia – Centro de Cultura Contemporanea San Martin bei Casa de Colon, skirtos Kristupo Kolumbo gyvenimui. Po pasivaikščojimo užsukite į vietinį restoraną ir paragaukite tradicinio Kanarų salų patiekalo “Tapas” ir kitų.

Adresas: Vegueta, Las Palmas de Gran Canaria

 


Sioux City teminis parkas

Ką veikti Gran Kanarijoje

Sioux City – Vesterno stiliaus teminis parkas, įsikūręs San Bartalome de Tirajana, netoli San Augustino. Jame galėsite žavėtis unikalia natūralios gamtos aplinka, kaktusais užpildytame kanjone. Visi objektai ir meniniai pasirodymai yra tiksli Amerikos Laukinių Vakarų kopija. Teminis parkas savo lankytojams siūlo daugybę pramogų, kurios leis pajusti Laukinių Vakarų dvasią. Čia rengiami šou, Vakarų tematika su indėnais, kaubojais, dvikovomis. Tai išties nustebins net visko mačiusius. Parkas veikia nuo antradienio iki sekmadienio (Darbo laikas: 10-17 val.).

Adresas: Barranco del Aguila, San Bartolomé de Tirajana, Gran Kanarija

 


Pažiūrėkite filmą mėnesienos kine

Mėnesienos kinas įsikūręs viršutiniame apsipirkimo centre, esančiame Maspalomas. Tai – lauko kinas. Čia atsipalaiduosite ir galėsite pasidžiaugti puikios kokybės filmais dideliame ekrane, mėgaudamiesi žvaigždėto dangaus magija ir Gran Kanarijos šiluma. Interjeras pilnas patogių sofų, antklodžių ir malonaus aptarnaujančiojo personalo, kurį iškviesite vienu mygtuko spustelėjimu tiesiai iš savo vietos. Vos panorėję, mėgausitės skaniomis picomis, spragėsiais bei Načomis. Kinas veikia pirmadieniais-antradieniais 9-15 val. bei penktadieniais-šeštadieniais nuo 19 val. iki 1 val. nakties.

Adresas: Avenida Cristobal Colon, San Bartolome de Tirajana, Maspalomas, Gran Kanarija

 


Leiskitės į vandens sporto nuotykius

Viešnagės Gran Kanarijoje metu galite išbandyti vandens sporto pramogų įvairovę. Kanarų salos – puiki vieta tuo užsiimti. Tad užteks tik svajoti, laikas įgyvendinti norus! Jūs galite rinktis buriavimą, burlentes, pramogas vandens slidėmis, nardymą bei daugelį kitų užsiėmimų. Atskleisime paslaptį, jog buriavimas – populiariausia pramoga Gran Kanarijoje. Šiltas oras ir vanduo – puikus derinys, nes vėjas pučia iš rytinės salos pusės.

 


Sekite Kristupo Kolumbo pėdsakais

Ką veikti Gran Kanarijoje

Ar žinojote faktą, jog Kristupas Kolumbas sustojęs Kanarų salose 1942 metais. Teigiama, kad pagrindinis jo tikslas buvo apsirūpinti maisto atsargomis ir kitomis būtinosiomis priemonėmis vakarinėje La Gomera salos pusėje. Kanarų salos plytėjo puikioje vietoje, kur buvo patogu stabtelėti keliautojams. Tad, jei domitės istorija ir Kristupo Kolumbo gyvenimu saloje, aplankykite Casa de Colon – Kolimbo namą ir apžiūrėkite tris laivų modelius. Į juos buvo įžengusios Kolumbo pėdos (La Santa Maria, La Pinta ir La Nina). Darbo laikas: pirmadieniais-šeštadieniais 10-18 val., sekmadieniais 10-15 val.

Adresas: C/ Colon, 1, Las Palmas de Gran Canaria, Gran Kanarija

Turi klausimų?
Rašyk mums.

Top kelionių pasiūlymai