KĄ VERTA PAMATYTI NUVYKUS Į BARSELONĄ? DAUGELIS DALYKŲ JUS TIKRAI NUSTEBINS

Barselona – miestas Ispanijoje, žavintis savo kosmopolitiškumu, įspūdingais architektūriniais paminklais, kultūriniais objektais ir kitomis lankytinomis vietomis. Visa tai itin traukia turistų dėmesį. Tačiau atvykus į Barseloną pravartu turėti rekomenduotinų aplankyti vietų sąrašą, kad būtų galima lengviau apsispręsti, ką pamatyti verčiausia. Tedo.lt komanda parengė Jums trumpą aprašą, kuriame rasite informaciją, kuri, tikimės, padės nenuobodžiauti šiame Ispanijos mieste.

 

Leisdamiesi gatve Les Rambles Barselonos centre pateksite į senamiestį. Aplankykite jame Katedrą ir kitas ją supančias erdves.

 

Nueikite į parką “Parc Guell”, įsikūrusį ant “Carmel” kalvos. Ši vieta yra žavinga sodais bei architektūriniais elementais.

Ką pamatyti Barselonoje | Tedo.lt.

Pasižvalgykite Barselonos erotikos muziejuje. Jį rasite priešais La Boqueria turgų, vadinamą populiariausiu ir geriausiai žinomu pasaulyje. Sakoma, jog apsilankymo šiame muziejuje neįmanoma pamiršti.

 

Picasso muziejus – dar vienas dėmesio vertas objektas Barselonoje. Jame galėsite išvysti dailininko Pablo Picasso darbus, kurių čia apie 4251! Patartina šiame muziejuje praleisti ne mažiau nei tris valandas. Taip pat aplankykite visas muziejaus kaimynystėje esančias vietas.

Ką pamatyti Barselonoje | Tedo.lt.

“Poble Espanyol” architektūros muziejuje turėsite galimybę pamatyti įvairias Ispanijos pastatų reprodukcijas.

 

Vienoje iš pagrindinių Barselonos alėjų “Passeig de Gracia” rasite daug erdvių apsipirkimui bei pasižvalgysite į nenusakomo grožio architektūros statinius. Geriausia čia pasivaikščioti apie 19 valandą vakaro, tuomet pajusite tikrąją šio miesto dvasią.

 

“Casa Mila”(arba “La Pedrera”),“Casa Batllo” bei Sagrada Familia (viena originaliausių bažnyčių pasaulyje). Nepraleiskite progos bent akies krašteliu žvilgtelėti į nuostabaus grožio kūrinius, pastatytus architekto Antoni Gaudi.

Ką pamatyti Barselonoje | Tedo.lt.

Leiskitės į ekskursiją turistiniu autobusu. Neabejotinai patirsite daug nuotykių, apžiūrėsite visas įstabiausias Barselonos vietas. Išbandyti šį miesto apžvalgos būdą iš tiesų verta.

 

Išbandykite senąjį tramvajų bei funikulierių ir užkilkite juo ant Tibidabo kalno. Atsidūrę ant 512 metrų aukščio kalno, apžvelgsite Barseloną iš aukštai. Čia taip pat yra pramogų parkas, katalikiška bažnyčia bei “Torre de Collserola” bokštas. Jis yra aukščiausia vieta, iš kurios galima apžvelgti miestą.

 

Port Olympic – tai olimpinis uostas. Jei nuspręsite aplankyti šią vietą, rinkitės tam tikrai vėlų vakarą. Aplink jį duris atveria daugybė barų.

 

Paskirkite kurią nors atostogų Barselonoje dieną, tam, kad nuvyktumėte pažiūrėti Montserrat kalno. Geriausia į šią vietą vykti traukiniu. Į kalną iš soties “Montserrat-Aeri” užkilsite funikulieriumi.

Ką pamatyti Barselonoje | Tedo.lt.

Ne mažiau puikus būdas pasižvalgyti po Barselonos apylinkes yra ekskursija valtimi Viduržemio jūra. Geriausia vieta išsinuomoti valtį yra Las Ramblas gatvės pabaigoje, greta Kolumbo statulos.

 

“Camp Nou” stadionas – didžiausias stadionas pasaulyje. Ši vieta labiausiai tiks futbolo aistruoliams. Būtinai nusipirkite bilietą į rungtynes (bilietus užsisakyti galima ir internetu arba stadione dieną prieš nustatytą rungtynių datą). Reginys tikrai nenuvils.

Ką pamatyti Barselonoje | Tedo.lt.

Stebuklingasis Barselonos fontanas (“Montjuic”). Jį pamatyti tikrai nusipelno Jūsų akys. Nuostabius vaizdus išvysite savaitgaliais nuo 21:30 iki 23:00 valandos (rugsėjį-gegužę). Apsilankę šioje vietoje, mėgausitės įspūdžių kompleksu – šviesomis, vandeniu, muzika!

 

 

Svajojate apsilankyti daugybėje parduotuvių ir barų? Tuomet Jums puikiai tiks pasukti “El Born” rajono kryptimi. Čia – moderniausia Barselonos vieta, labiausiai lankoma turistų. Užsukę į šias apylinkes, pajusite tikrą miestietiškos kultūros dvelksmą.

Turi klausimų?
Rašyk mums.

Top kelionių pasiūlymai