Lėktuvas "Dreamliner", kodėl jis yra minimas kaip privalumas?

Lėktuvo ,,Dreamliner" privalumai

Dažnai mūsų keliautojai klausia kas yra tas Dreamliner’is, kai užsimename apie tai jog, kelionė vyks su šiuo lėktuvo modeliu. Bandysiu atsakyti į “kas yra tas DREAMLINER?”

 

Mūsų, Lietuvos, keliautojams šis lėktuvo modelis sutinkamas keliaujant iš Varšuvą, su kelionių organizatoriumi “Itaka” į šias kryptis – Zanzibaras, Dominikos Respublika, Kuba, Meksika, Tailandas (tiesiogiai į Krabi), Mauricijus.

Lėktuvas yra daug didesnis negu esame prate prie “Ryanair” ar “Small Planet airlines” lėktuvų, šis turi 252 sėdimas vietas kurios išdėstitos per tris klases: Elite, Premium, Economy.
Jei pirksite kelialapį ir nenorėsite papildomai mokėti už aukštesnės klasės vietas, busi pasodintas į Economy klasę, kurioje tau priklausys gan platus krėslas, daug vietos kojoms ištiesti, priešais kiekvieną keleivį bus 8.5 ” įstrižainės monitorius, kur galėsi mėgautis filmais, muzika, žaidimas. Ausinių lizdas, USB.

 

Premium klasės vietos Jums kainuos papildomai.

Už tai tau priklausys net 50 cm pločio krėslas. Priešais kiekvieną sėdynę yra 12.4’’ įstrižainės asmeninis monitorius, universalus lizdas elektronikos prietaisams ir USB jungtis, maitinimas.
Elite Club vietos Jums kainuos papildomai.

Papildomai sumokėjas už šios klasės vietas tikrai nesigailėsi! Krėslas 54 cm pločio, 190 cm ilgio. Kėdės visiškai išsitiesia, todėl keleivis gali atsigulti visu ūgiu. Priešais kiekvieną sėdynę yra 15’’ įstrižainės asmenis monitorius , universalus lizdas elektronikos prietaisams ir USB jungtis. Sėdimos vietos yra atskirtos užuolaidomis, kad niekas netrukdytų ir turėtum galimybę ramiai mėgautis savo elite club klase, maitinimas.

 

Paskaičius straipsnį, turbūt kylą klausymas, kiek yra ta papildoma priemoka Premium, Elite klasėms? Kiekviena karta kaina yra skaičiuojama pagal pasirinkta viešbutį, šalį, laikotarpį.

Turi klausimų?
Rašyk mums.

Top kelionių pasiūlymai