Naujas maršrutas su "Wizz Air"! Iš Vilniaus skraidins į Varšuvą!

Nauji maršrutai su ,,Wizz Air"

Pigių skrydžių bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje “Wizz Air” plečia savo integraciją į Lietuvą ir didina skrydžių tinklą. Jau nuo 2017 metų rugsėjo 18 dienos pradės skraidyti iš Lietuvos į Lenkiją! Šiuo reisu aviakompanojos lėktuvai skries net keturis kartus per savaitę.

Skrydžių bilietus galima įsigyti jau dabar oficialioje vežėjo svetainėje wizzair.com. Vieno bilieto kaina prasideda nuo 19,99 eurų.

 

“Wizz Air” korporatyvinės komunikacijos vadovo Gabor‘o Vasarhelyi‘o teigimu, šiais metais jau pranešęs apie keturias naujas “Wizz Air” kryptis iš Vilnius, todėl džiaugiasi galėdamas papildyti augantį skrydžių tinklą dar vienu maršrutu. Vilnių su Varšuva jungsiantys žemų sąnaudų skrydžiai leis keleiviams iš Lenkijos ir Lietuvos dar labiau mėgautis kelionėmis.

Šis maršrutas sujungs minėtas Europos sostines bei neabejotinai pagerins susisiekimą su kitomis “Wizz Air” tinklo šalimis.

Pasak Lietuvos oro uostų Komunikacijos ir rinkodaros skyriaus vadovės Indrės Baltrušaitienės, Lietuva ir toliau investuos į naujas paslaugas siekdama užtikrinti mažiausias prieinamas kainas lietuvaičiams. “Džiaugiamės, kad naujasis žemų sąnaudų skrydis pagerins susisiekimą tarp dviejų sostinių – Vilniaus ir Varšuvos. Tai bus puiki kelionės alternatyva tiek Lietuvos, tiek Lenkijos gyventojams, keliaujantiems iš vienos šalies į kitą automobiliu ar autobusu. „Wizz Air“ sutrumpins šių žmonių kelionę net iki 4 kartų. Taip pat, tikimės, kad šis skrydis padidins atvykstančių turistų srautus abiejose šalyse“, – sakė I. Baltrušaitienė.

Tedo.lt patarimas! Nebrangių viešbučių ar apartamentų pirmiausiai ieškok per booking.com, nuoroda čia.

Be naujojo maršruto: Vilnius-Varšuva, oro linijų bendrovė “Wizz Air” paskelbė dar šešis naujus maršrutus iš Lenkijos sostinės Varšuvos.

Nuo 2017 metų birželio mėnesio aviakompanija esą pradės skrydžius iš Varšuvos į Bratislavą, Bukareštą, Kijevą, Lioną, Nicą ir Lameciją Termę. Primename, kad oro skrydžių bendrovė taip pat neseniai savo skrydžių tinklą iš Vilniaus papildė keturiais naujais maršrutais – pradėjo skrydžius iš Vilniaus į Nicą Prancūzijoje bei Barį Italijoje.

O nuo spalio 31 dienos pakils pirmasis šios aviakompanijos orlaivis, skriesiantis į Reikjaviką Islandijoje. Taip pat į Grenoblį, “Alpių sostinę”, skrydžiai bus pradėti vykdyti nuo kitų metų sausio.

Turi klausimų?
Rašyk mums.

Top kelionių pasiūlymai