Naujiena! Bendrovė "Lux Express" vykdo pakeitimus - net šeši nauji tarpmiestinių autobusų maršrutai kauniečiams!

Nauji maršrutai su ,,Lux Express"

Puiki naujiena kauniečiams ir miesto svečiams! Nuo balandžio 1-osios atsivers nuostabi galimybė, leisianti naudotis jungtiniais maršrutais į Bratislavą, Prahą, Vieną, Brno, Krokuvą. Negana to, keturis kartus per dieną tiesioginiais maršrutais autobusai vyks į Suvalkus ir Varšuvą. Pastarasis maršrutas itin aktualus mėgstantiems pigiau apsipirkti. Šią naujovę įves bendrovė”Lux Express”, teikianti tarptautines keleivių pervežimo autobusais paslaugas.

 

Nuo antrojo pavasario mėnesio pradžios keičiama šių maršrutų logistika: Vilnius-Kaunas-Suvalkai-Varšuva-Krokuva-Brno-Praha, Vilnius-Kaunas-Suvalkai-Varšuva-Poznanė-Berlynas (2 kartus per dieną) ir Vilnius-Kaunas-Suvalkai-Varšuva. Po šių pasikeitimų, be Kauno ir Suvalkų, maršrutų žemėlapyje rasite ir Krokuvą bei Brno.

 

Taip pat žadama, jog nuo kovo 10 dienos bendrovė “Lux Express” kasdien vykdys keliones maršrutu Varšuva-Krokuva-Kelcai-Bratislava/Viena. JIs bus sujungtas su maršrutu Vilnius-Varšuva. Nuo balandžio 1-osios į šį maršrutą esą bus įtrauktas ir Kaunas.

 

“Kryptis iš Vilniaus, vėliau pridedant Kauną, į Vieną ar Bratislavą itin aktuali turistams. Pastebėjome, jog šiuo maršrutu nėra kasdienio susisiekimo autobusais. Taip pat matome vis didėjančius tarpvalstybiniais maršrutais autobusu keliaujančiųjų žmonių srautus. Keliaujant vis dažniau norima komforto ir patogumo, todėl pasiūlyti naują jungtinį maršrutą atrodo logiškas sprendimas“, – tvirtina „Lux Express“ grupės direktorius.

 

Naujasis maršrutas su “Lux Express” autobusu bus pradedamas iš Vilniaus autobusų stoties, papildomai stabtelėdamas prie prekybos centro “Panorama”. Varšuvoje autobusas sustoja “Marymont” metro stotyje. Joje keleiviai persėda į kitą „Lux Express“ autobusą. Tokiu pat būdu vyksta ir kelionė atgal.

 

Teigiama, kad nuo balandžio 1-osios maršrute atsiras ir Kauno autobusų stotis. Kelionės: Vilnius – Viena kaina siekia 39€. Šiam maršrutui taikoma PINS nuolaidų programa.

Turi klausimų?
Rašyk mums.

Top kelionių pasiūlymai