Nerašytos "Ryanair" taisyklės

Ne paslaptis, kad bendrovė bilietus parduoda pigiai, bet norėdami pirkti papildomas paslaugas: registruotą vietą, papildomą bagažą, turėsite išleisti dar nemažą sumą pinigų. Taip pat “Ryanair” turi savo griežtas taisykles, bagažo apribojimus.

Keliaudamas pastebėjau keletą taisyklių/išimčių, kurių niekas nepasako skaitant “ Ryanair ” oficialiame tinklapyje.

Šie pastebėjimai gali Jums praversti kitoje kelionėje : 

1. Privalote visada su savimi turėti atspausdintą bilietą (Boarding Pass ), priešingu atveju teks susimokėti oro uoste už spausdinimą prie “Ryanair” langelio.
2. Būtina laikytis rankinio bagažo dydžio reikalavimų. Kadangi gali prašyti Jūsų įdėti į specialią dėtuvę : lagaminą/tašę/rankinę.
3. Jei lėktuve bus skelbiamos nuolaidos maistui ar kosmetikai, išsiaiškinkite kokiai kosmetikai ar patiekalui.
4. Saldainių, kuriuos vartojame, kad ausys neužgultų, niekas nedalina, tuo teks pasirūpinti patiems.
5. 1-5 eilės yra skirtos tiems keleiviams, kurie yra išsipirkę jas už papildomą mokestį. Užgesus diržų prisisegimo lemputei, 5-28 eilėse galima persėsti į laisvą vietą.
6. Priority Boarding (5EUR) turintys asmenis ne visuose oro uostose būna laipinami pirmi, kartais į tai nekreipiama dėmesio.
7. Lipant į lėktuvą ir turint neatitinkantį nustatytų išmatavimų rankinį bagažą, Jūsų bus paprašyta susimokėti papildomai, bet diabetine/kreditine kortele mokėjimai nepriimami, todėl visad geriau turėti grynųjų pinigų (40 ir daugiau eurų)
Dėmesio! Tai tik keletas pastebėjimų, kurie gali Jums sutaupyti kelionės išlaidas ir laiką. Jie yra surinkti mūsų pačių ar iš keliavusių turistų atsiliepimų.

Turi klausimų?
Rašyk mums.

Top kelionių pasiūlymai