Keičiasi „Ryanair" bagažo taisyklės ir registracijos į skrydį tvarka!

Nuo 2018 metų sausio 15 d. pigių skrydžių bendrovė „Ryanair” keičia bagažo nuostatus.

Dabar į lėktuvo saloną keleiviams leidžiama įsinešti du nustatyto dydžio rankinio bagažo vienetus, tai yra vieną mažą, rankinės dydžio bagažą, tai gali būti ir kompiuterio, fotoaparato krepšys ar pan. (išmatavimai: 35 cm x 20 cm x 20 cm), taip pat galima neštis lagaminą/kuprinę iki 10 kg , kurio išmatavimai neviršija 55 cm x 40 cm x 20 cm.

Nuo sausio 15 d. įsigalios šie reikalavimai:

Visi keleiviai, be pirmenybinio įlaipinimo, galės pasiimti:

  • Kuprinę, rankinę ar kitokį krepšį, kurio išmatavimai yra 35 cm x 20 cm x 20 cm. įsinešti su savimi.
  • Lagaminą (55 cm x 40 cm x 20 cm), priklausantį keleiviams be pirmenybinio įlaipinimo, privalės būti perduotas kaip registruotas bagažas.

Abu bagažo vienetus visi keleiviai turi atsinešti iki įlaipinimo vartų. Tik čia didesnį bagažo vienetą galės atiduoti į bagažą.

Už jį papildomai susimokėti nereikės.

Keleiviams su pirmenybiniu įlaipinimu bagažo tvarka nesikeičia.

Pabrėžiame, kad keleiviai su vaikais turės galimybę į saloną įsinešti ir antrą rankinio bagažo vienetą („kūdikio krepšį“), sveriantį ne daugiau kaip 5 kg.

Išimtys bus daromos ir tiems keleiviams, kurie į saloną norės įsinešti medicininių reikmenų, būtinų jų sveikatos būklei palaikyti skrydžio metu. Tačiau apie tai jie turėtų informuoti „Ryanair“ aviakompaniją iš anksto.

Planuoji atostogas, bet nežinai kur keliauti?

Nauja „Ryanair" registracijos į skrydį tvarka!

Pigių skrydžių bendrovė „Ryanair" nuo 2018 metų birželio 13 d. keičia registracijos į skrydį taisykles keleiviams įsigijusiems bilietus be papildomo vietos rezervavimo mokesčio.

Šiuo metu keleiviai, kurie skrenda su „Ryanair" avialinijomis, neišsipirkę sėdimų vietų, nemokamai į skrydį gali pradėti registruotis likus 4-ioms dienoms iki skrydžio, tie kurie už papildomą mokestį pasirenka vietą lėktuvo salone, registruotis gali pradėti iki skrydžio likus net 60 dienų.

Nuo birželio 13 d. keleiviai, kurie nesusimokės už pasirinktą vietą orlaivio salone, registraciją į skrydį galės pradėti likus tik 48 val. iki skrydžio. Susimokėjus už norimas sėdimas vietas lėktuve, niekas nesikeis — registracija bus galima likus 60 d. iki skrydžio.

Pasirinkti vietą lėktuve kainuoja papildomai, o tie, kurie jos nepasirenka, lėktuve susodinami atsitiktine tvarka.
Šaltinis: www.ryanair.com

Turi klausimų?
Rašyk mums.

Top kelionių pasiūlymai

potemkin-stairs-odesa-ukraina