Ryanair naujos bagažo gabenimo taisyklės - nuo 2018 lapkričio 1 d.

Registruotas bagažas: 

Bendrovės didelio registruoto bagažo išmatavimai ir kainos nesikeičia – jos, priklausomai nuo sezono, kainuos kaip ir ankščiau 20 kg/35-45 € asmeniui į vieną pusę. Tačiau pigių skrydžių bendrovė “Ryanair” pristatė ir naują paslaugą – vietoj buvusio rankinio bagažo bus 10kg registruotas bagažas, kurio kainą į vieną pusę nuo 8 € asmeniui! Ši paslauga atsirado dėl „Ryanair” vėluojančių skrydžių ir bandymų kaip įmanoma labiau mažinti keleivių įlaipinimo į lėktuvą laiką. Taip pat skrydžių bendrovė atkreipia dėmesį, kad bus galimybė į keliones pasiimti skysčius, kurių talpa yra didesnė nei 100ml.

Šia naujove bus galima pradėti naudotis nuo rugsėjo pirmos dienos.

10kg registruotas bagažas, visiškai pakeis prieš tai buvusį rankinį bagažą, kurį buvo galima neštis į lėktuvo saloną NEMOKAMAI. Šis pasikeitimas įsigalios visiems, kas skrenda nuo 2018 11 01.

Visiems keliaujantiems nuo 2018 lapkričio 1 d. ir į kelionę norintiems pasiimti du vienetus bagažo kaip anksčiau reikės:

  • pirkti pirminio įlaipinimo korteles („priority boarding” nuo 6 € asmeniui į vieną pusę), o jei jau esate įsigiję bilietus iš ankščiau, paslauga kainuos kiek brangiau — nuo 8€ asmeniui į vieną pusę;
  • arba galėsite įsigyti 10 kg registruotą bagažą (nuo 8 € asmeniui į vieną pusę), o jei jau esate įsigiję bilietus iš ankščiau, paslauga kainuos nuo 10 € asmeniui į vieną pusę.

PASTABA: Priority boarding paslauga turi ribotą kiekį vietų vienam skrydžiui, todėl ji nėra visada aktyvi. 

Asmenys nesutinkantys su šiuo pasikeitimu, turi teisę nemokėti ir atsisakyti kelionės, bei atgauti visus sumokėtus pinigus.

Šaltinis:
https://www.ryanair.com/ie/en/useful-info/help-centre/faq-overview#2-0


Ieškai kelionės į Ispaniją?   Leisk atostogas Tabos kurorte.

Egzotinės kelionės į Tailandą!   Pažintinės ir poilsinės kelionės į Vietnamą.

Maldyvai – Rojaus kampelis Žemėje!   Nori pamatyti Šri Lanką?

Rudens-žiemos-pavasario sezono kelionės į Egiptą.   Pradėk planuoti Naujųjų metų keliones!

Labai pigios kelionės iki 200 €   Leisk aktyvias atostogas banglenčių stovykloje – Fuerteventūroje!

Turi klausimų?
Rašyk mums.

Top kelionių pasiūlymai