Ryškioji Tailando gėlė - Pataja

Tailandas-pataja-pagrindine

Pataja – tarp turistų puikiai žinomas kurortas, ir puikiai jis yra žinomas ne tik Azijoje, bet ir visame pasaulyje. Svečiuotis Tailande neužsukus į šį kurortą – tikra nuodėmė.  Nors Pataja (Pattaya) nuo Bankoko nutolusi 100 kilometrų, tai turistų neatbaido – didelė ir įvairi pramogų gausa traukia kiekvieną. Vienas iš šio krašto privalumų: atostogas čia puikiai praleis tiek šiema, tiek draugų kompanija, tiek pora įsimylėjėlių. Prabangūs paplūdimiai, nenuilstančios gatvės, nardymas turkio žydrumo jūroje ar šokiai karščiausiuose miesto naktiniuose klubuose – tai tik maža dalis to, ką gali pasiūlyti ši vietovė. Skrydžiai į Patają nukreipiami į Patajos oro uostą, o nuo čia miestą pasiekti galėsite paprastai, nes netoli oro uosto nepailstamai kursuoja autobusai bei taksi.

pataja-miestas-tailandas

NAKTINIS GYVENIMAS

Pagrindinis naktinio gyvenimo veiksmas sutinkamas Walking Street gatvėje. Čia įsikūrę daugiausiai go go barų, dėl kurių Patajos vardas minimas tarp turistų. Taip pat toje pačioje gatvėje įsikūrę ir didžiausi bei populiariausi į turistus orientuoti naktiniai klubai. Vienas tokių – Club Insomnia.

walking-street-pataja-pattaya-tailandas

KĄ PAMATYTI PATAJOJE?

Nors Pattaya garsėja itin šurmulingu ir spalvotu naktiniu gyvenimu, vis dėl to veiklos čia yra ir dieną.

Mini Siam & Mini Europe Pattaya

Tai viena pirmųjų miniatiūrinių replikų ekspozicijų, kuriose galima išvysti visiems gerai žinomus ir pasaulyje garsius architektūros stebuklus.

mini-siam-mini-europe-pataja-pattaya-tailandas

Tifanny’s Show

Būtent šis renginys nedažnai vadinamas Tailando vizitine kortele. Šis šou itin populiarus tarp turistų ir atvykėlių, tad nenustebkite, jeigu sedėsite perpildytoje salėje. Renginio herojai – moterimis persirengę vyrai, kurie atlieka muzikinius, šokių ir dramos perfomansus pagal populiariausias Tailando ir pasaulio dainas. Svarbu atminti, jog šis šou skirtas tik suaugusiems.

tifannys-show-pataja-pattaya-tailandas
Ramayana vandens parkas

Šis parkas, kuris įsikūrės pietų Patajoje, laikomas didžiausiu vandens pramogų parku Tailande. Jame yra net 21 skirtingos vandens čiuožyklos ir dar 50 vandens atrakcionų.

vandens-parkas-ramayana-pataja-pattaya-tailandas

Khao Chichan įamžintas Budos atvaizdas

Vienas įspūdingiausių žmogaus atliktų stebuklų Patajoje. Iš linijų sukurtas Budos siluetas įamžintas Khao kalno papėdėje. Šiuo meno kūriniu visi norintys gali gerėtis iš netoli esančio sodelio.

budos-atvaizdas-pataja-pattaya-khoa-chin-chan-tailandas

Patajos dramblių kaimelis

Jei visą gyvenimą svajojote pamatyti laukinius gyvūnus, Pataja puikus pasirinkimas šioms svajonėms įgyvendinti. Nepaisant to, jog čia yra tigrų, krokodilų ir delfinų “fermos”, čia galite apsilankyti net ir dramblių kaimelyje. Čia esantys drambliai atskleidžia visus savo talentus: piešimą, šokius ir net futbolo sugebėjimus. Taip pat, užsukę turėsite galimybę būti nešamu dramblio po vaizdingus maršrutus.

drambliu-kaimas-pattaya-pataja-tailandas

Meškučių muziejus

Tai vienintelis ir pirmasis toks muziejus pietryčių Azijoje, kuris skirtas šio tipo žaislams. Jūsų laukia daugiau nei 2000 skirtingų meškiukų, kurie išdėstyti 12 skirtingose teminėse zonose. 

meskuciu-muziejus-pataja-pattaya-tailandas

Mimoza

Arba dar neretai Meilės miestu vadinama vietovė. Šioje Patajos dalyje pasijausite pakerėti itin lengvos ir šiltos aplinkos: mieste esantys prancūziško prieskonio turintys architektūros kūriniai, provanso parduotuvės, jaukios kavinukės, provansu dvelkiantys miuziklai bei garsieji kabaretai – viskas tik dar labiau sustipriną romantiškąją Mimozos atmosferą. 

Gibono skrydis

Viena iš pačių įsimintiniausių būdų tyrinėti Tailando tropinius miškus. Gibono skrydis (The Flight of the Gibbon) įsikūręs Khao Kheow atvirajame zoologijos sode, kuris yra vos už valandos kelio nuo Patajos. Patirtas adreanalinas į atmintį įsirėš ilgam: virvių takais ‘skraidysite’ net 3 kilometrų atstumu!

gibbon-pataja-pattaya-tailandas

Turi klausimų?
Rašyk mums.

Top kelionių pasiūlymai