Savaitė Pafose vos už 109€!

Oras Lietuvoje kasdien primena, kad ruduo jau visai šalia... Tad iškart pagalvojau apie nedidelę salą Viduržemio jūroje - Kiprą, kur vasara čia tęsiasi net 9 mėnesius. Vidutinė oro temperatūra rugsėjį čia siekia +23°C, o jūros vanduo gali būti net +24°C!

Todėl stėbėdama lietingą dangų Lietuvoje, pradėjau planuoti savo trumpas atostogas į vis dar vasara alsuojantį Kiprą!

Radau pigius lėktuvo bilietus iš Kauno į Pafosą (pirmyn ir atgal) - vos už 69€!

Apgyvendinimo dažniausiai ieškau per Airbnb platformą. Radau kelis pasiūlymus - keliaujant su draugų kompanija ir dviese.

Taigi keliaujant su draugų kompanija (5 žmonės) skrydis ir apgyvendinimas kainuos vos po 109€! O keliaujant dviese, savaitė Kipre gali kainuoti iki 184€!

Kipras tikrai nėra brangi šalis, o pamatyti tikrai yra ką!

Toliau dalinuosi nuorodomis, kur ir jūs galite pasinaudoti šia galimybe ir pasidžiaugti vasarišku oru Kipre PIGIAUI!

Skrydis

Skrydis KAUNAS-PAFOSAS-KAUNAS (09.10-09.17) - TIK 69€ žmogui!

Skrydį galėsite UŽSISAKYTI paspaudę ant nuorodos čia:

SKRYDŽIO NUORODA

Paspaudus nuorodą Jums iškart rodomas pigiausias skrydžio pasiūlymas (čia kaina nurodyta dviem suaugusiems). Jeigu norite pridėti daugiau keliautojų, viršuje, prie paieškos lango, yra žmogeliuko ikona: ją paspaudę galite pridėti daugiau keliautojų. Taip pat, jei norite pridėti papildomą bagažą, atsidariusiame lange pridedate tiek, kiek norite rankinių ar registruotų bagažų. Ir spaudžiate search mygtuką. Sistema automatiškai sugeneruos kainą ir jums reikės paspausti book mygtuką. Atsidariusiame lange suvesite savo kontaktinę informaciją, keleivių duomenis ir kitame žingsnyje galėsite apmokėti lėktuvo bilietus.

Ir viskas - skrydis jau tavo rankose!

Apgyvendinimas

Jeigu planuojate atostogas su draugų kompanija - radau labai pigų apgyvendinimo pasiūlymą! Visas butas nedideliame Konia kaimelyje, visai šalia Pafoso miesto centro - 197€! Šalia namo yra didelis kiemas, terasa, kur galėsite smagiai leisti vakarus! Ir, žinoma, yra viskas ko reikia - virtuvėlė, vonios kambarys, veikia nemokamas belaidis internetas...

Apgyvendinimą galėsite UŽSISAKYTI paspaudę ant nuorodos čia:

APGYVENDINIMO NUORODA

Keliaujant dviese, radau puikų pasiūlymą visai netoli oro uosto (apie 15 min automobiliu), netoli paplūdimio (apie 2 km) ir visai šalia kurorto centro. O kieme yra nedidelis baseinas su deginimosi gultais! Viso buto kaina savaitei 230€.

Bute gali gyventi 2 suaugę asmenys ir papildomai galima pridėti vaiką iki 2 metų (nemokamai).

Apgyvendinimą galėsite UŽSISAKYTI paspaudę ant nuorodos čia:

APGYVENDINIMO NUORODA

Jeigu neturite Airbnb profilio, galite registruotis per šią nuorodą ir gausite papildomą 50€ pirmam užsakymui! Tuomet apgyvendinimas kainuos dar pigiau!

Užsakymas Airbnb platformoje taip pat vyksta labai paprastai: dešinėje pusėje esančiame lange, kur parašyta galutinė buto kaina, spaudžiate mygtuką Reserve. Kitame lange dar kartą turite galimybę pasitikrinti apgyvendinimo datas, kainas ir nuomotojo reikalavimus. Jei su visuo sutinkate, spaudžiate Agree and continue mygtuką. Toliau patvirtinate svečių skaičių ir trumpai prisistatote buto savininkui (užtenka tiesiog pasisveikinti ir pranešti, kad atvykstate su šeima ar draugais praleisti atostogas). Žinoma, jei turite kokių specialių poreikių, būtinai juos pažymėkite čia. Ir viskas - kitame žingsnyje galite apmokėti savo apgyvendinimą!

Kaip nuvykti iš oro uosto iki miestelio?

Patogiausia keliaujant Kipre - išsinuomoti automobilį. Tada galėsite laisvai aplankyti gražiausias salos vietas.

Iki Pafoso miesto centro iš oro uosto važiuoja autobusai (612 maršrutas).

Taip pat galite užsisakyti pervežimą ir su Uber programėle.