TAIP PAPRASTA DAR NEBUVO: Kaip iš Vilniaus nuvykti į Varšuvos oro uostus?

Kelionė iš Vilniaus į Varšuvos oro uostus lengvai ir greitai

Ne paslaptis, kad tiesioginių skrydžių kryptys iš Lietuvos Vilniaus, Kauno ar Palangos oro uostų yra gana ribotos. Todėl norintys pasirinkti kitas šalis ar miestus arba trokštantys keliauti tolėliau link Azijos ar Jungtinės Amerikos Valstijų, turi rinktis arba skrydžius su persėdimais, arba savarankiškai nuvykti į kitos šalies oro uostą. Kaimyninėje Varšuvoje tokie yra net du, tad, akivaizdu, kad iš čia atsiveria daug platesnės kelionių galimybės, kuriomis susižavi vis daugiau lietuvių. Tačiau daugeliui kyla ir begalė klausimų: kaip nuvykti į oro uostą? Kiek tai užtruks? Kiek reikės sumokėti? Čia pasistengsime pateikti visus atsakymus.

Taigi, visų pirma, svarbiausia žinoti, kad Varšuvoje veikia du oro uostai: Modlino (Warsaw Modlin Airport) ir Šopeno (Warsaw Chopin Airport). Iš Modlino daugiausiai skrendama Ryanair oro linijomis, iš didesniojo – Šopeno oro uosto – LOT, Turkish airlines, Wizzair ir kitomis skrydžių kompanijomis. Taip pat iš čia skrydžius bei keliones rengia ir beveik visi didieji Lenkijos kelionių organizatoriai: Itaka, Rainbow tours ir kiti.

Tad, kaip nuvykti į šiuos oro uostus iš Vilniaus?

Autobusu

  • Internetu arba telefonu nusiperkame autobuso bilietus iš Vilniaus į Varšuvos centrinę autobusų stotį (Waszawa Centralna). Vežėjai: Ecolines, Eurolines, Lux Express.
  • Atvykę į centrinę stotį pėsčiomis einame iki Kultūros ir mokslo rūmų (Palac Kultury I Nauki), kurie yra vos už kelių šimtų metrų.
  • Prie rūmų esančioje aikštelėje susirandame autobusą su lentele/užrašu “ModlinBus”.
  • Autobuse (arba iš anksto internetu) nusiperkame autobuso bilietą ir keliaujame į oro uostą.

Kelionės trukmė:

Nuo Vilniaus autobusų stoties iki Varšuvos centrinės autobusų stoties apie 7 h.

Nuo Kultūros ir mokslo rūmų iki Modlino oro uosto apie 40-50 minučių. Iš viso kaina gaunasi apie 25-30 eurų ( Vilniaus autobusų stotis-Varšuvos centrinė stotis – apie 18eur. ir Kultūros ir mokslo rūmai-Modlino oro uostas apie 8eur. )

Autobusu

  • Internetu nusiperkame tiesioginį bilietą Vilnius-Varšuvos Šopeno oro uostas ir atėjus datai važiuojame. Vežėjai: Lux Express.

Kelionės trukmė apie 9h. 20 min. Kaina – apie 30 eurų.

Vykstant į Šopeno oro uostą:

Apytikslė kaina 7 dienoms: apie 20 eurų ( svarbu užsirezervuoti aikštelę iš anksto, nes laisvos vietos greitai būna išperkamos)

Vykstant į Modlino oro uostą:

Kaina: Priklausomai nuo konkrečios aikštelės vietos ir sąlygų kainos prasideda maždaug nuo 10 eurų savaitei.

Norintys sutaupyti laiko ir nevargti su rezervacijomis gali susisiekti Tedo.lt kelionių agentūra, kuri su malonumu padės susidoroti su iškilusiais rūpesčiais.

Turi klausimų?
Rašyk mums.

Top kelionių pasiūlymai