Tedo.lt rekomenduojami populiariausi viešbučiai Tenerifėje

Populiariausi viešbučiai Tenerifėje

Vienas iš populiariausių maršrutų visais metų laikais, kurio link keliauja tūkstančiai turistų, yra Ispanijos vulkaninė Kanarų sala Tenerifė, kurios krantus skalauja Atlanto vandenynas. Ji žavi ištisus metus išliekančiu nepriekaištingu klimatu bei išskirtine gamta. Vienas iš nuostabiausių gamtos kūrinių – Teidės ugnikalnis, laikomas aukščiausiu kalnu Atlanto vandenyne. Taigi, saloje tikrai yra ką pamatyti, o mes Jums pateikiame sąrašą vietų, kuriose geriausia apsistoti atostogų metu.

 


Bahia Flamingo infinity 3*

Viešbučiai Ispanijoje

Tai ekonominės klasės viešbutis, puikiai tinkantis turistams, norintiems šiek tiek sutaupyti. Jums nereikės aukoti savo poilsio ar sveikatos, nes viešbutis yra tikrai patrauklus – nors kambarių interjeras yra paprastas, tačiau pro langus atsiveria nuostabūs vaizdai į jūrą, taip pat čia tiekiamas maistas yra tiesiog nepakartojamas!

“Bahia Flamingo infinity” yra vos septynios minutės nuo išskirtinio Playa de la Arena juodojo smėlio paplūdimio. Viešbutis tinkamas ir poilsiaujantiems su šeima, jame įrengtas ir lauko baseinas, o kavinės, restoranai bei kurorto centras Puerto Santiago – lengvai pasiekiami.

 


Be Live Playa la Arena 4*

Viešbučiai Ispanijoje

“Be Live Playa de la Arena” yra aukštesnės klasės viešbutis, kuris gali pasigirti ne tik aukštos kokybės maistu, tačiau ir išskirtine animacijos programa. Viešbutis yra apsuptas žaluma bei gražiai prižiūrėtais sodais, taip pat šalia įsikūręs vulkaninės kilmės paplūdimys. Interjeras irgi traukiantis akį – didžiulės, aukštos lubos foje, išpuoštos kabančių vynuogių kekėmis ir fontanais, o privatūs kambariai stilingi, įrengti naudojant ąžuolinius paviršius bei yra išties klasiški.

 


Iberostar las Dalias 4*

Viešbučiai Ispanijoje

Šis aukštos klasės viešbutis skirtas tiek romantiškai nusiteikusioms poroms, tiek šeimoms, ieškančioms poilsio kartu su vaikais. Jis įsikūręs populiariausiame bei kosmopolitiškiausiame Tenerifės kurorte Playa de las Americas, kuriame išvystyta puiki turizmo infrastruktūra – turistams įrengta labai daug pramogų, naktinių klubų, kazino, o gatvės suprojektuotos taip, kad pasiklysti tiesiog neįmanoma.

Viešbutyje kambariai labai erdvūs, netoliese įsikūręs baseinas, taip pat pabrėžiamas ypatingai profesionalus ir draugiškas aptarnavimas. Tris kartus per savaitę čia vyksta pramoginiai renginiai, galima mėgautis daugybe nemokamų pramogų: šaudymu iš lanko, stalo tenisu, smiginiu, veikia ir treniruoklių salė.

 

 


Ritz-carlton Abama 5*

Viešbučiai Ispanijoje

Brangiausias viešbutis šiame sąraše, už kurį tikrai verta primokėti – “Ritz-carlton Abama”. Jame į kainą įskaičiuoti pusryčiai, tačiau jei norite pietauti ar vakarieniauti taip pat čia – veikia a la carte restoranai, kuriuose galite paragauti skirtingų virtuvių patiekalų. Čia jų yra net dešimt, todėl maistu skųstis tikrai neteks.

Svečiai apgyvendinami maurų stiliaus vilose, išdėstytose ant uolos viršūnių žaliuojančiuose soduose, iš kurių galima nusileisti į nuostabaus grožio paplūdimį. Pro viešbučio langus atsiveria pribloškiantys Atlanto vandenyno bei Gomeros salos vaizdai. Svečiai kviečiami užsukti į milžinišką spa centrą, įrengtos ir įvairios vandens pramogos, o vaikai laukiami specialioje “Ritz Kids” zonoje.

Turi klausimų?
Rašyk mums.

Top kelionių pasiūlymai