TOP 7: Graikijos salos, kurias pasieksite iš Lietuvos

top salos graikija

Graikija – viena įspūdingiausių Europos šalių. Čia galima pamatyti ne tik įspūdingą architektūrinį palikimą, bet ir mėgautis egzotiška gamta. Užsigeidėte atostogas praleisti čia? Puiku, nes šią šalį pasieksite patogiai – šiuo metu vykdoma daug tiesioginių ir jungtinių skrydžių į šią valstybę ir jos salas.

Jūsų dėmesiui – 7 Graikijos salų, kurias be problemų pasieksite iš Lietuvos, Kauno arba Vilniaus oro uostų. Žinoma, beveik visi skrydžiai iki salų yra su persėdimais, tačiau ilgesnis kelias pasimirš vos nusileidus vienoje iš egzotiškų vietovių!

Korfu (Kerkyra)

Antra pagal dydį Jonijos sala, išsiskirianti itin kalnuotu reljefu. Sala itin populiari dėl neapsakomo grožio paplūdimių ir gamtos – atsidūrę čia, jausitės kaip rojuje! O susipažinę su vietinių gyvenimu ir buitimi, nepraleiskite progos pasidomėti ir vietos istorija – salos gyventojai praeityje išgyvenę daug invazijų bei mūšių! Apie tai primena ir salos sostinėje esančios dvi pilys, kurių visuma supa pagrindinį vietovės miestą.

korfu-graikija

Kreta

Be abejonės, Kreta yra viena populiariausių atostogų krypčių Europoje – ir ne šiaip sau. Didžiausia graikijos sala gali pasigirti gražiomis įlankomis, paplūdimiais, kerinčia augalija. Saloje yra ir vienas retesnių gamtos stebuklų – Samarijos tarpeklis, kurį įveikti pėščiomis – tikras iššūkis!

Kefalonija

Sala, kuri yra aukščiausia iš Jonijos salų ir kurios pavadinimas išvertus reiškia “galvos formos”. Vietovė itin garsi čia esančiais urvais ir vėžliais. Mellisani požemis ežeras – tikra salos pažiba ir vieta, kurioje apsilankius, pasijaučiama lyg rojuje.

kefalonija-graikija

Zakintas

Tikras egzotikos mėgėjų rojus. Zakintas tinka ypač tiems, kurie nori mėgautis įspūdinga gamta bei ramiai ilsėtis. Būtent čia yra vienas gražiausių pasaulyje paplūdimių – Navagio, kuriame stūkso prieš kelis metus į krantą išmestas sudužęs kontrobandininkų laivas. Paplūdimio, laivos, įlankos ir supančių kalnų visuma – lyg vaizdas iš pasakos!

Graikijos sala Zakintas

Koso sala

Viena mažiausių Graikijos salų. Būtent čia plūsta ne tik tie, kurie trokšta ramybės besiilsėdami, bet ir tie, kurie tikisi atrasti istorinių vietų. Čia stebina ne tik augalija ir gražūs paplūdimiai, bet ir garsios vietos. Viena iš jų – legendomis apipintas Hipokrato medis, po kuriuo esą mėgo sėdėti žymioji persona.

Graikijos Koso sala

Rodo sala

Žemė, kuriai priklausė vienas iš septynių pasaulio stebuklų – Rodo kolosas. Nors pastarojo nėra jau senokai, saloje vis tiek verta apsilankyti. Nuo Lindos miesto akropolio, iki drugelių slėnio – čia pamatyti tikrai yra ką.

lindos-rodas-graikija

Santorinis

Dar kitaip vadinama meilės sala. Tai bene gražiausia Graikijos salyno sala, kuri, beje, yra vulkaninės kilmės. Svarbu paminėti ir tai, jog čia stūksantis ugnikalnis – vis dar aktyvus. Balti ir jaukūs namukai, pasakiški vaizdai, itin erdvūs paplūdimiai – viskas telpa šioje mažoje salelėje.

santorinis-graikija

Turi klausimų?
Rašyk mums.

Top kelionių pasiūlymai