Marsa Alam, Egiptas

Casa Mare Resort 5*

Kelialapio Kaina
Casa Mare Resort
Kambarys
Privalumai
Trukmė
Kelialapio kaina asm.
Viskas įskaičiuota
Kambario dydis 55 m²
Balkonas
7 naktys
2023-04-012023-04-08
Trukmė
7 naktys
2023-04-012023-04-08
799
Privalumai
Kambario dydis 55 m²
Balkonas
Su vaizdu
Oro kondicionierius
Plokščiaekranis televizorius
Balkonas / terasa
Privatus vonios kambarys
Rankšluosčiai
Seifas
Svetainės zona
Rodyti Daugiau
Apie kelionę

Visi esame bent kartą girdėję apie Egiptą ir didžiąsias Gizos piramdies, Sfinksą ir kadaise klestėjusią senovės Egipto civilizaciją. Tedo.lt siūlo Jums patiems išvysti saulėtąsias Egipto dykumas ir Raudonosios jūros pakrantes bei apsistoti Marsa Alam kurorte!

Marsa Alamas yra pamėgtas banglentininkų ir nardymo gerbėjų. Kadaise nedidelis žvejų kaimelis, dabar tapo tikru kurortu ir siūlo begalę pramogų ir patogių viešbučių. Čia rasite nedidelį uostą ir akmeninę krantinę, kuri yra ideali vieta žvejybai. Be vandens pramogų Marsa Alame galite pasimėgauti ir išvykomis į dykumą.

„Dokki Shooting Club“ gali suorganizuoti giliavandenių žvejybos išvykų. Rykliai, omarai, vėžliai ir murenos – vieni iš galimų laimikių. Keletas atviroje jūroje esančių koralinių rifų suteikia puikias nardymo galimybes.

Kad ir kokie būtų Jūsų poreikiai, poilsis ar pramogos – čia rasite viską, kad atostogos būtų malonios ir įdomios kiekvienam.

Kelionės organizatorius:
Itaka
į kainą įskaičiuota:
Apgyvendinimas viešbutyje „Casa Mare Resort 5*"
Registruotas (23 kg) ir rankinis (8 kg) bagažas
Organizatoriaus atstovo pagalba
Skrydis: Vilnius - Marsa Alam - Vilnius
Dokumentų tvarkymas
Pervežimas: oro uostas - viešbutis - oro uostas
Maitinimo tipas: viskas įskaičiuota
į kainą neįskaičiuota:
Egipto viza (apie 28€/asmeniui)
Asmeninės išlaidos
Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu
Kelionės informacija

Dėl COVID-19:

Atvykstantiems į Egipto Arabų Respubliką panaikinti dėl koronaviruso epidemijos įvesti apribojimai, įskaitant reikalavimą dėvėti kaukes ir pateikti skiepų pažymėjimą arba neigiamą COVID-19 testo rezultatą.

Visiems nuo 2022 metų kovo mėnesio atvykstantiems į Egiptą keliautojams 48 val. prieš numatomą kelionę reikia užpildyti Egipto sveikatos ir gyventojų ministerijos internetiniame puslapyje pateiktą elektroninę formą. Iš anksto užpildę elektroninę formą palengvinsite sienos kirtimo procedūras. visitegypt.gov.eg

Egipte esantiems Lietuvos Respublikos piliečiams rekomenduojame sekti vietinės valdžios pranešimus, nes, keičiantis epidemiologinei situacijai, Vyriausybė gali bet kada įvesti naujas priemones. 

Egipte vyrauja labai saulėtas klimatas – vasaros mėnesiais saulė šviečia apie 12 valandų, o žiemą – nuo ​​8 iki 10 valandų per dieną.

Kaina asmeniui nuo
799
Booking.com vertinimas 7.7 iš 43 atsiliepimų
Įskaičiuota į kainą
Apgyvendinimas viešbutyje „Casa Mare Resort 5*"
Registruotas (23 kg) ir rankinis (8 kg) bagažas
Organizatoriaus atstovo pagalba
Skrydis: Vilnius - Marsa Alam - Vilnius
Dokumentų tvarkymas
Pervežimas: oro uostas - viešbutis - oro uostas
Maitinimo tipas: viskas įskaičiuota
Užsakyti