Tenerifė, Ispanija

Blue Sea Interpalace 4*

Kelialapio Kaina
Blue Sea Interpalace
Kambarys
Privalumai
Trukmė
Kelialapio kaina asm.
Pusryčiai ir vakarienės
Kambario dydis 22 m²
Privatus vonios kambarys
7 naktys
2023-03-302023-04-06
Trukmė
7 naktys
2023-03-302023-04-06
853
Privalumai
Kambario dydis 22 m²
Privatus vonios kambarys
Nemokami higienos reikmenys
Balkonas
Plaukų džiovintuvas
Rankšluosčiai
Darbo / rašomasis stalas
Televizorius
Drabužių spinta/drabužinė
Oro kondicionierius
Telefonas
Palydovinė televizija
Elektrinis virdulys
Nemokamas belaidis internetas
Rodyti Daugiau
Apie Tenerifę

Ieškote kur šiltai praleisti atostogas, kol Lietuvą skalauja lietūs ar pusto sniegas? Turime puikų pasiūlymą kaip tik Jums - atostogauti keliaukite į žavingąją Tenerifę!

Tenerifė - tūkstančio potyrių sala. Mėgaukitės diena paplūdimyje, pasivaikščiokite vienu iš takų, vedančių į vešlius miškus, atraskite įspūdingus ugnikalnius, nuostabų kraštovaizdį bei žavias daubas ir uolas. Vakarą praleiskite geroje komapnijoje ant jūros kranto ar tiesiog ramiai grožėkitės tūkstančiais danguje spindinčių žvaigždžių. Saloje tai pat galite išpildyti svajonę pamatyti praplaukiančius laukinius delfinus ir banginius.

Tenerifėje vis dar saugomi gražūs istoriniai, didelę meninę vertę turintys kvartalai, kuriuose galite ramiai pasivaikščioti, muziejai ir žavūs vietinių tradicijų kupini kaimeliai, kuriuose galite susitikti ir pabenrauti su salos gyventojais. Vulkaninė Tenerifės sala yra tikras rojus aktyvaus laisvalaikio mėgėjams! Didžiausioje Kanarų saloje galėsite pramogauti viename geriausių Europoje - Siam parke arba viename geriausių pasaulyje - Loro parke. Sunku bus išsirinkti iš didelės gausos vandens pramogų bei žygių į kalnus ar net naktinių žygių į vieną didžiausių vulkanų Europoje - Teidę.

Kelionės organizatorius:
Itaka
į kainą įskaičiuota:
Registruotas (23 kg) ir rankinis (8 kg) bagažas
Apgyvendinimas viešbutyje "Blue Sea Interpalace 4*"
Organizatoriaus atstovo pagalba
Dokumentų tvarkymas
Maitinimo tipas: pusryčiai ir vakarienės
Pervežimas: oro uostas - viešbutis - oro uostas
Skrydis: Varšuva - Tenerifė - Varšuva
į kainą neįskaičiuota:
Asmeninės išlaidos
Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu
Kelionės informacija

Iš ES ar Šengeno erdvės šalių į Ispaniją atvykstantiems asmenims nėra nustatyta apribojimų ar papildomų reikalavimų, susijusių su COVID-19.

Norintiems patyrinėti salą savarankiškai, rekomenduojame išsinuomoti automobilį arba pasinaudoti autobusų infrastruktūra. Įsigiję išankstinę apmokėjimo kortelę kelionėms autobusu, sutaupysite iki 50% kelionės kainos bei būsite nemokamai įleidžami į kai kuriuos Tenerifės muziejus (kortelė parduodama autobusų terminaluose). Tenerifės Santa Kruso mieste veikia tramvajų linija, kuri padės keliauti mieste bei susisiekti tarp Tenerifės Santa Kruso ir San Kristobal de la Lagūna miestų.

Naudingi patarimai keliautojams :

  • Pasiimkite šiltesnių drabužių, keliaujant saloje orai gali mainytis, ypač jei ketinate aplankyti tiek salos šiaurinę, tiek pietinę dalis.
  • Atidžiai parkuokite automobilius: Tenerifėje ne vietoje palikti automobiliai nutempiami be perspėjimų. Vairuokite atidžiai, Tenerifė yra vulkaninės kilmės sala su uolomis ir siaurais keliais bei daugybe turistų, besinuomojančių automobilius. 
  • Jeigu yra galimybė, negerkite vandens iš čiaupo, nes Jūsų organizmas prie vietinio vandens nepratęs, todėl gali sustreikuoti žarnynas.
  • Vykstant atsotogų į Tenerifę LR piliečiams yra reikalinga ID kortelė arba asmens pasas.
  • Salą patogu apkeliauti viešuoju transportu. Bilieto kaina priklauso nuo kelionės trukmės.

Ką pamatyti

Teidės ugnikalnis (27 eurai)

Galva svaigsta, neaišku ar dėl didelio aukščio ar dėl svaiginančių vaizdų - toks jausmas apima atsidūrus ant 3-ečio pagal dydį ugnikalnio pasaulyje. Pakilęs į 3718 metrų aukštį virš debesų, jautiesi lyg svečiuose pas Dievą, pajutęs iš angų kylančius karštus dūmus ir užuodęs sieros kvapą - pasijunti lyg svečiuose pas Velnią. Norėdami pasiekti Teidės viršūnę, visų pirma turite mašina arba autobusu pasiekti jos papėdę. Pakeliui vaizdai primins Marso kanijonus. Nuo papėdės kelia keltuvai, kurių kaina į abi puses suaugusiajam - 27 eurai. Norėdami pasiekti kraterį, turite užsisakyti licenziją Teidės ugnikalnio tinklalapyje iš anksto.

Sostinė Santa Cruz

Būtų tiesiog neteisinga palikti salą neaplankius jos sostinės. Santa Cruzas, priešingai nei jaukūs Tenerifės miesteliai, yra labai modernus miestas įsikūręs kalnų ir vandenyno apsuptyje. Ko gero pats moderniausias miesto pastatas - Tenerifės koncertų auditorija, primenanti milžiniškas baltas bures. Sostinėje taip pat rasite ne vieną egzotinį parką, kuriuose yra ne tik bambukų ar palmių giraitės, bet ir kaktusų parkeliai.

Los Gigantes

Uolėtoje pakrantėje įsikūręs kurortinis miestelis yra vienas gražiausių visoje saloje. Vandenyno bangų skalaujamų didingų olų panorama, natūralūs baseinai, juodasis paplūdimys ir balti, kalnų papėdėje išsidėstę, namukai.

Kaina asmeniui nuo
853
Booking.com vertinimas 7.5 iš 1015 atsiliepimų
Įskaičiuota į kainą
Registruotas (23 kg) ir rankinis (8 kg) bagažas
Apgyvendinimas viešbutyje "Blue Sea Interpalace 4*"
Organizatoriaus atstovo pagalba
Dokumentų tvarkymas
Maitinimo tipas: pusryčiai ir vakarienės
Pervežimas: oro uostas - viešbutis - oro uostas
Skrydis: Varšuva - Tenerifė - Varšuva
Užsakyti