Zanzibaras, Tanzanija

Sea View Lodge 4*

Kelialapio Kaina
Sea View Lodge
Kambarys
Privalumai
Trukmė
Kelialapio kaina asm.
Pusryčiai ir vakarienės
Kambario dydis 18 m²
Vaizdas į jūrą
8 naktys
2023-08-282023-09-05
Trukmė
8 naktys
2023-08-282023-09-05
1552
Privalumai
Kambario dydis 18 m²
Vaizdas į jūrą
Oro kondicionierius
Privatus vonios kambarys
Mini baras
Belaidis internetas
Rodyti Daugiau
Apie kelionę

Indijos vanenyne kyšojantis Tanzanijos salynas - Zanzibaras - paslaptingas kampelis. Šis Tanzanijos miestas garsėja egzotiškais bei romantiškais vaizdais: skaidrus vanduo supantis salą, švarūs ilgai besidriekiantys balti paplūdimiai, vešlios plantacijos bei egzotiška žaluma ir gyvūnų pasaulis.

KĄ PAMATYTI?

Stone Town

Tai yra senovinė Zanzibaro miesto dalis, kurioje galėsite pamatyti akmeninius pastatus, užuosti ore tvyrojančius malonius prieskonių kvapus bei numalšinti troškulį su chai kava. Šiame Akmens miestelyje pajusite tikrą senovinę islamišką atmosferą.

Jozani forest

Tai Zanzibaro nacionalinis parkas. Nors jis yra labai mažas, jame tikrai netrūksta gyvybės. Keliautojai įžengę į šias džiungles tikisi išvysti retą raudonąją beždžionę bei daugybes kitų rūšių.

Spice tour

Viena populiariausių ekskursijų, perkelenčių į laikotarpį, kaip pirmą kartą atsirado prieskoniai Tanzanijoje, maždaug prieš 500 metų. Dabar, mažos įmonės, vis dar gamina gvazdikėlių, muskato riešutų, cinamono bei kitokius prieskonius. Eidami miestelio gatvelėmis pajusite pasakiškus aromatus, o kelionės pabaigoje galėsite pasivaišinti svahilių pietumis, pagardintais jūsų užuostais prieskoniais. Be to, galėsite įsigyti gardžiųjų prieskonių.

Freddie Mercury Museum

Kas nežinojote, garsusis atlikėjas Fredis Merkuris, yra gimęs Zanzibare, todėl buvusiuose jo šeimos namuose įrengtas muziejus, kuriame išlikę nuotraukos, pirmasis fortepijonas, kuriuo jis grojo. Šis muziejus 2000-aisiais m. buvo paskelbtas UNESCO pasaulio paveldo objektu.

Kelionės organizatorius:
ITAKA
į kainą įskaičiuota:
Skrydis: Varšuva - Zanzibaras - Varšuva
Apgyvendinimas viešbutyje ,,Sea View Lodge 4*"
Organizatoriaus atstovo pagalba
Registruotas (20kg) ir rankinis (5kg) bagažas
Dokumentų tvarkymas
Maitinimo tipas: pusryčiai ir vakarienės
Pervežimas: oro uostas - viešbutis - oro uostas
į kainą neįskaičiuota:
Asmeninės išlaidos
Kurorto ir miesto mokesčiai
Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu
Kelionės informacija

ATKREIPKITE DĖMESĮ:


-Tanzanijos šilingas yra oficiali Tanzanijos valiuta, tačiau JAV doleriai taip pat priimami turistinėse vietose (dolerių banknotai atspausdinti iki 2009 m. paprastai nepriimami). Bankomatai kartais sugenda arba trūksta pinigų, todėl rekomenduojame prieš kelionę pasirūpinti grynaisiais pinigais.


-Asmens dokumentus, pasus patartina palikti viešbučių seifuose, o su savimi visada turėti jų kopijas.


-Patartina nesinaudoti taksi automobiliais, kurie neturi valstybinių numerių, taksi naudotis pagal viešbučio rekomendacijas. Savarankiškas vairavimas šalyje gali būti sudėtingas, patartina rinktis patikimą automobilių nuomos įmonę.


-Nerekomenduojama keliauti savarankiškai, rinkitės gidus arba keliaukite grupėmis. Būkite atidūs planuodami safario lankymą, keliones rinkitės tik iš žinomų agentų.


-Tanzanijoje galimi maliarijos, dengės karštligės ir choleros protrūkiai. Medicinos galimybės labai ribotos, esant sunkiai sveikatos būklei galite būti išsiųsti į kitą šalį. Prieš keliaujant siūloma pasitikrinti Užkrečiamų ligų ir AIDS centro rekomendacijas dėl skiepų. Rekomenduojama neplaukioti vandens telkiniuose (upėse, ežeruose) dėl vandens keliu plintančių ligų.  


-Lietuvos piliečiams keliaujant į Zanzibarą yra reikalinga viza. Ją galima užsisakyti iš anksto internetu arba nusipirkti atvykus į šalies oro uostą arba pasienyje. Kaina 50 USD. Tam būtina turėti daugiau nei 6 mėn. galiojantį LR piliečio pasą, 4 spalvotas nuotraukas, viešbučio rezervacijos patvirtinimą ir lėktuvo bilietų kopijas.KLIMATAS

Tikrai gali lyti - vyrauja tropinis klimatas, kuriam būdinga didelės drėgmės ir karščio mitinys. Vidutinė oro temperatūra lapkričio mėnesį gali svyruoti nuo +22°C iki +30°C


MAISTAS

Būtinai paragaukite vietinės virtuvės patiekalų, nes ten vyrauja įdomiausių pasaulio virtuvių mišinys: indiškas, arbabiškas, portugališkas ir tradicinis Afrikos maistas.


DĖL COVID19:

Dėl koronaviruso pandemijos į Tanzaniją vykstantiems keliautojams taikomi šie reikalavimai:

-Atvykstantys keleiviai, likus 24 val. iki atvykimo, turi užpildyti atvykimo į šalį formą;

-Pilnai vakcinuoti keliautojai turi pateikti galiojantį vakcinacijos sertifikatą su QR kodu (PSO patvirtintos vakcinos priimtinos Tanzanijoje);

-Keliautojai, kurie nėra vakcinuoti, turi pateikti PGR testą, atliktą 72 val. iki atvykimo;

-Keliautojai gali būti papildomai tikrinami greituoju antigenų testu atvykus (jei atvyksta iš valstybės, kuri įtraukta į sąrašą dėl COVID-19 plitimo (šiuo metu sąraše iš Europos šalių yra Prancūzija, Jungtinė Karalystė)), testo išlaidas padengia keliautojai.

-Išvykstant iš Tanzanijos taip pat gali būti prašoma pateikti neigiamą Covid-19 testą, jei to reikalauja oro bendrovė ar šalis, į kurią vykstama. Testą galima užsisakyti vienoje iš Sveikatos ministerijos nurodytų įstaigų. Reikalavimams nuolat kintant, rekomenduojama papildomai teirautis oro bendrovėse dėl kelionės reikalavimų Covid-19 pandemijos metu.

-Rekomenduojama turėti galiojantį kelionės/sveikatos draudimą, kuris apimtų ir Covid-19 atvejus. 

Kaina asmeniui nuo
1552
Booking.com vertinimas 8.0 iš 173 atsiliepimų
Įskaičiuota į kainą
Skrydis: Varšuva - Zanzibaras - Varšuva
Apgyvendinimas viešbutyje ,,Sea View Lodge 4*"
Organizatoriaus atstovo pagalba
Registruotas (20kg) ir rankinis (5kg) bagažas
Dokumentų tvarkymas
Maitinimo tipas: pusryčiai ir vakarienės
Pervežimas: oro uostas - viešbutis - oro uostas
Užsakyti