Taba, Egiptas

Coral Nuweiba Resort 4*

Kelialapio Kaina
Coral Resort Nuweiba
Kambarys
Privalumai
Trukmė
Kelialapio kaina asm.
Pusryčiai, pietūs ir vakarienės
Kambario dydis 29 m²
Balkonas
7 naktys
2023-03-072023-03-14
Trukmė
7 naktys
2023-03-072023-03-14
882
Privalumai
Kambario dydis 29 m²
Balkonas
Privatus vonios kambarys
Oro kondicionierius
Plokščiaekranis televizorius
Mini baras
Nemokami higienos reikmenys
Seifas
Plaukų džiovintuvas
Drabužių spinta/drabužinė
Rodyti Daugiau
Pusryčiai, pietūs ir vakarienės
Kambario dydis 29 m²
Privatus vonios kambarys
7 naktys
2023-03-072023-03-14
Trukmė
7 naktys
2023-03-072023-03-14
757
Privalumai
Kambario dydis 29 m²
Privatus vonios kambarys
Oro kondicionierius
Balkonas
Nemokami higienos reikmenys
Plaukų džiovintuvas
Rankšluosčiai
Seifas
Plokščiaekranis televizorius
Mini baras
Drabužių spinta/drabužinė
Rodyti Daugiau
Apie kelionę

Taba yra nuostabi nardymo vieta. Čia galėsite mėgautis paviršiniu nardymu ir nuostabiu povandeniniu pasauliu priešais viešbutį. Būnant Egipte taip pat rekomenduojame išbandyti džipų safarį bei aplankyti Salamos kanjoną.

Taba yra pasienyje su Izraeliu, tai leidžia leistis dienos kelionei į Jeruzalę.

Pasimėgaukite ir Nuveiba. Tai puiki vieta prie Akabos įlankos. Nuveiba buvo žinoma kaip izoliuota dykumos oazė, tačiau dabar ji yra viena garsiausių turistų lankomų vietų Egipte. Po didelės plėtros mieste daug turistų plūdo į Nuveibą, norėdami atsipalaiduoti nuo gyvenimo šurmulio, pasimėgauti nuostabiais smėlio paplūdimiais ir daugybe užsiėmimų, tokių kaip nardymas ir safariai.

Kelionės organizatorius:
Tedo.lt
į kainą įskaičiuota:
Apgyvendinimas viešbutyje "Coral Nuweiba Resort 4*"
Maitinimo tipas: pusryčiai, pietūs ir vakarienės
Dokumentų tvarkymas
Pervežimas: oro uostas - viešbutis - oro uostas
Skrydis: Kaunas - Eilatas - Kaunas
Mažos rankinės dydžio 1 vnt. bagažas, kiekvienam asmeniui (40 x 20 x 25 cm)
į kainą neįskaičiuota:
10 kg / 20 kg bagažas
Įvažiavimo į Egipto Sinajaus pusiasalį mokestis (25-28 USD/asmeniui)
Izraelio pasienio mokesčiai
Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu
Kelionės informacija

Kaip vyksta pervežimas į Egipto Sinajaus pusiasalį ir Izraelio – Egipto sienos kirtimas?


Nusileidus Eilato Ramono oro uoste, praėjus patikrą ir pasiėmus bagažą išeikite iš oro uosto. Automobilių stovėjimo aikštelėje stovės autobusai su Tedo.lt ženklu – jie jus nuveš iki Izraelio Eilato – Egipto Tabos pasienio.


Atvažiavus iki Izraelio Eilato – Egipto Tabos pasienio punkto, sieną pereinate pėsčiomis kiekvienas individualiai. Autobuse vairuotojas visiems išdalins čekius – tai svarbus dokumentas, saugokite jį.


Pirmame patikros punkte (Izraelio pusėje) turėsite pateikti kelionės dokumentus (pasą) bei parodyti anksčiau vairuotojo duotą čekį.Kaina apie 20-25 USD


Praėjus pasų patikrą ateisite iki Egipto Tabos pasienio punkto (apie 300-400 m. pėsčiomis). Turėsite užpildyti įvažiavimo (migracijos) kortelę, kurioje reikės nurodyti viešbučio pavadinimą, vardą, pavardę bei gimimo datą- viena kortelė vienam asmeniui (vaikams taip pat reikia pildyti atskirą kortelę).


Su užpildyta kortele bei asmens dokumentu (pasu) einate pro Egipto pasienio patikrą. Praėjus patikrą Jūsų lauks kitas autobusas (su Tedo.lt ženklu), kuris Jus nuveš iki Jūsų pasirinkto viešbučio.


Vairuotojas autobuse suskaičiuoja keleivius ir surenka po 25-28USD (priklausomai nuo tos dienos Egipto svaro ir USD valiutos kurso) tai vadinama įvažiavimo į Sinajaus pusiasalį mokesčiu. Šis mokestis turi būti mokamas doleriais! Atkreipiame dėmesį, kad Lietuvos piliečiams poilsiaujant Taboje viza nereikalinga!


Grįžtant atgal pervežimas vyksta tokia pačia tvarka, tik nebereikia mokėti sienos kirtimo mokesčių.


Vykstant į ekskursijas (Izraelį, Jordaniją) su Tedo.lt partneriais Egipte visi sienų kirtimo mokesčiai būna įskaičiuoti į ekskursijų kainą. Jei organizuojamos ekskursijos yra ne Sinajaus pusiasalyje (pavyzdžiui Kairas) – keliautojams reikalinga Egipto viza. Dėl detalesnės informacijos teirautis vietinių gidų.

Pasienio mokesčius nustato Izraelio bei Egipto vyriausybės ir be išankstinio pranešimo šie mokesčiai gali keistis. Pasienio mokesčiai neturi nuolaidų vaikams, senjorams ar grupėms.

Tedo.lt mokesčio negali įskaičiuoti į bendrą kelionės kainą, nes kertant sieną susimokėti turi kiekvienas asmeniškai.

Tedo.lt neatsako už pasienio bei migracijos tarnybų priimtus sprendimus turisto atžvilgiu bei dėl to patirtus nuostolius.

Visų siūlomų ekskursijų sąrašą rasite čia.


Dėl COVID:

Nuo gegužės 21 d. užsienio piliečiams nebereikia atlikti ir pateikti neigiamą PGR testo rezultatą ar atlikti greitąjį COVID-19 antigeno testą iki numatyto išvykimo į Izraelį, taip pat nebelieka reikalavimo atlikti pakartotiną PGR testą atvykus į Izraelį (oro uoste) ir likti izoliacijoje iki neigiamo testo rezultato gavimo. 

Privaloma turėti kelionės draudimą, dengiantį COVID-19 susirgimo atveju medicinines išlaidas.

Svarbu! Turistui nutraukus sutartį dėl kelionės, kuri apima keleivių vežimo paslaugą, teikiamą reguliariuoju skrydžiu, skrydžių bilietų kaina nėra grąžinama.

Skrydžiai
Išvykimai:
13:20KUN
Kaunas
2023-03-07
Ryanair
FR80
Tiesioginis skrydis
Skrydzio trukmė 4 val. 25 min.
Tiesioginis skrydis be persėdimų
17:45ETM
Eilat
2023-03-07
Ryanair
FR80
Sugrįžimai:
18:40ETM
Eilat
2023-03-14
Ryanair
FR81
Tiesioginis skrydis
Skrydzio trukmė 4 val. 40 min.
Tiesioginis skrydis be persėdimų
23:20KUN
Kaunas
2023-03-14
Ryanair
FR81

Ką pamatyti

Taba garsėja ne tik auksiniu paplūdimiu ir žydra pakrante, puikiai tinkančia nardymui tarp koralų, bet ir pasižymi puikia lokacija. Labai patogu pasiekt tokius vertingus istorinius objektus kaip Salah El-Din pilis ar Šv. Kotrynos vienuolynas. Gamtos mylėtojai į savo sąrašus gali įtraukti tokius objektus kaip kalnuota Dahab dykuma, magiškas spalvotasis kanjonas Sinajuje bei maudynes Višvaši kanjone. Kadangi kurortas įsikūręs šalia sienos su Izraeliu, galima "nušauti du zuikius" ir vienų atostogų metu patyrinėti net ir gretimų šalių lobius: Jeruzalę ar kurortą Eilatą.

Ekskursijas galite įsigyti iš Tedo partnerių. Atvykus į Egiptą autobuse mūsų partnerių atstovas patikslins, kurią dieną ir kelintą valandą galėsite su juo susitikti viešbučio registratūroje.

Ekskursijos vedamos anglų ir rusų kalbomis, priklausomai nuo susirinkusios grupės. Kokia kalba bus vedamos ekskursijos reikėtų teirautis gido vietoje Egipte.

Jei norėsite susisiekti su gidu, tai jo kontaktinis numeris Taboje: +201202472276; +201211950115;

BŪTINAI prieš užsakant ekskursijas paklauskite gido, kokios gali būti papildomos išlaidos- vizoms, įrangai. Ekskursijų lankomų objektų sąrašas ir tvarka gali skirtis - dėl detalesnės informacijos konsultuokitės su gidu Taboje.

Dahabo miestas ir Žydroji Duobė

Dahabo koralų pusiasalis, dėl jį sudarančių geltonųjų akmenų, beduinų vadinamas auksu. Tai nuostabaus grožio miestas, apstatytas vietinėmis parduotuvėmis, prekybos centrais, kavinukėmis, nardymo centrais ir italų restoranais.

Baltasis kanjonas ir Ain Khodra

Baltasis kanjonas, Ain Khodrah protektoratas, smėlio akmens erozija vadinama "Ledų uola": visa tai ir daugiau pamatysite vienos dienos metu kartu su gidu. Įskaitomos visų įėjimų išlaidos.

Kelionė į Petrą laivu

Paėmimas nuo viešbučio anksti ryte. Važiuosite link Tabos Aukštumų prieplaukos, tada plauksite prabangia valtimi iki Aqabos. Ten Jūsų lauks asistentas, kuris nugabens iki įspūdingosios Petros. Po to trumpai aplankysite Mozės šaltinius ir apie 4 valandas praleisite Petros mieste, kuriame Jūsų lauks pietūs viešbutyje. Po jų važiuosite atgal į Aquabos miestą - ten turėsite ekskursiją po miestą. Kelionę baigsite laive atgal į Tabos Aukštumų prieplauką, o po jo - kelione į viešbutį. Į kainą įskaičiuota: 1. Pervežimas A/C automobiliais. 2. Plaukimas prabangiu keltu. 3. Įėjimo mokesčiai į Petrą. 4. Profesionalūs ir licencijuoti gidai visos kelionės metu. 5. Kelionė arkliais Petroje 6. Išvykimo iš Jordanijos mokestis. Į kelionę neįskaičiuoti gėrimai

Kaina asmeniui nuo
732
Jau užsakyta 7 kartus
Booking.com vertinimas 7,2 iš 729 atsiliepimų
Įskaičiuota į kainą
Apgyvendinimas viešbutyje "Coral Nuweiba Resort 4*"
Maitinimo tipas: pusryčiai, pietūs ir vakarienės
Dokumentų tvarkymas
Pervežimas: oro uostas - viešbutis - oro uostas
Skrydis: Kaunas - Eilatas - Kaunas
Mažos rankinės dydžio 1 vnt. bagažas, kiekvienam asmeniui (40 x 20 x 25 cm)
Užsakyti