12 dienų Niujorko mieste! Gegužės 1 - 12 d.

Skrydis iš Vilniaus.

Tikriausiai kiekvienas mūsų esam žiūrėję dauguma filmų, kur iš karto pamatę Laisvės statulą, galime pasakyti, kad ši didinga statula yra viename iš JAV miestų — Niujorke. Dangoraižių didingumas, parduotuvių spindėjimas ir miesto šurmulys, o kur dar Wall Street’o aikštė ir kiti girdėti bei žinomi, bet tikrai daugeliui nepamatyti pastatai ir objektai.

Tedo.lt Tau siūlo nebesvajoti apie Niujorką iš filmų, o atvykti čia ir viską pamatytį savo akimis!

Siūlome užsukti į Nacionalinį gamtos istorijos muziejų, kur rasi įvairių eksponatų, įskaitant ir tikro dinozauro griaučius, o Brodvėjuje— vienoje žymiausių Niujorko gatvių, savo veiklą vygdo daugybė teatrų. Čia vyksta įvairiausi miuziklai, spektakliai ir kiti įvairūs renginiai.

Užsukite į Rokfelerio centrą. Tai parduotuvių ir pramogų centras Manheteno viduryje. Čia gausu parduotuvių bei restoranų, o svarbiausia iš čia galima pasigrožėti Niujorko panorama, nes čia 67, 69 ir viršutiniame 70 aukšte yra įrengtos apžvalgos aikštelės.

„Times” aikštė taip pat daugeliui girdėta. Ji yra judriausia Niujorko vieta. Čia akys „raibuliuoja” nuo didžiulių, ryškių reklaminių stendų.

Centriniame parke Jūsų lauks zoologijos sodas, dvi čiuožyklos, vandens telkinys, teatras ir nesuskaičiuojamas kiekis žalios erdvės, kur miesto svečiai mielai vaikščioja valandų valandas, net ir per šaltį.

Tai tik keletas vietovių kur galite užsukti ir ką pamatyti.

Niujorkas nėra pigus miestas, tačiau geriau pasiskaičiavus galimą išleisti biudžetą, siūlome įsigyti New York Pass miesto kortelę, kuri suteiks nuolaidas ar nemokamus įėjimus į daugybę lankytinų objektų. Taip, ši miesto kortelė gali pasirodyti kiek brangi, bet ji padės Jūsų piniginei netuštėti, jei susiplanuojate aplankyti daug objektų ar muziejų. Viską apie miesto kortelę galite rasti čia.

Apie Niujorką galima pasakoti į valias, o pamatyti neužtektų vien tik vieno vienintelio karto, bet tai jau būtų pradžia ir kažkas naujo bei neįtikėtino Tavo gyvenime!

Ieškai kur apsistoti Niujorke? Siūlome pasinaudoti mūsų viešbučių paieškos sistema, kurią rasite čia, skiltyje „viešbučiai”.

Norint atvykti į JAV, būtina turėti 6 mėnesius po grįžimo galiojantį pasą bei užpildytą ESTA formą kelionės leidimui gauti. Daugiau informacijos apie ESTA leidimus ir jų išdavimo tvarką galite rasti čia: https://lt.usembassy.gov/visas/visa-waiver-program/

Tedo.lt

Kelionės data: 2018 05 01 – 2018 05 12

Išvykimas: Vilnius - Kijevas 2018-05-01 Ukrainos oro linijos
07:05 VNO
Vilnius
08:25 KBP
Kijevas
Išvykimas: Kijevas - Niujorkas 2018-05-01 Persėdimo laikas 3 val. 10 min.
11:35 KBP
Kijevas
Kelionės trukmė 14 val. 15 min. 14:20 JFK
Niujorkas
Sugrįžimas: Niujorkas - Kijevas 2018-05-12 Ukrainos oro linijos
00:30 JFK
Niujorkas
16:20 KBP
Kijevas
Sugrįžimas: Kijevas - Vilnius 2018-05-12 Persėdimo laikas 3 val. 15 min.
19:35 KBP
Kijevas
Kelionės trukmė 13 val. 25 min. 20:55 VNO
Vilnius

Viešbutis

Dėmesio! Dėmesio! Norint atvykti į JAV, būtina turėti 6 mėnesius po grįžimo galiojantį pasą bei užpildytą ESTA formą kelionės leidimui gauti. Daugiau informacijos apie ESTA leidimus ir jų išdavimo tvarką galite rasti čia: https://lt.usembassy.gov/visas/visa-waiver-program/

Kelialapiai

Viešbutis
Tik skrydis
Kambarys
Kelialapio kaina asmeniui
€633
Trukmė
12 dienų
Viešbutis Kambarys Kelialapio kaina asmeniui Trukmė
Tik skrydis €633 12 dienų
  • Skrydis: Vilnius - Niujorkas - Vilnius
  • Rankinis bagažas: 7 kg (kiekvienam keleiviui)
  • Dokumentų tvarkymas

Įskaičiuota į kainą:

  • Skrydis: Vilnius - Niujorkas - Vilnius
  • Rankinis bagažas: 7 kg (kiekvienam keleiviui)
  • Dokumentų tvarkymas
633
Noriu Užsakyti

Turite klausimų?

+370 650 26644 +370 650 26644

Top kelionių pasiūlymai