13 d. atostogos Tailande! 11.28 - 12.10 d.

Pusryčiai ir vakarienės, 3* viešbutis, pervežimas, skrydis iš Vilniaus su „Turkish Airlines".

Tailando perlu vadinama Puketo sala garsi savo vešlia žaluma, vaizdingomis uolėtomis pakrantėmis ir balto smėlio paplūdimiais. Pukete gerai išvystyta infrastruktūra, čia daugiau gyventojų, nei kitose Tailando salose, ir daugiau pramogų. Aplink Puketą esančios salos yra ideali vieta nardytojams. Geriausi pasaulyje nardymo salynai — Similan ir Surin, kurie yra už 40 km nuo Puketo miesto.

Savo atostogas į Puketo salą pradėsite skrydžiu su geriausiomis Europoje „Turkish Airlines” oro linijomis.

Atostogų į Tailandą yra geriausia vykti nuo lapkričio iki vasario mėnesio, kai temperatūra siekia +25 – +30 laipsnių šilumos. Šie mėnesiai yra pats palankiausias sezonas keliavimui. Keliauti į Tailandą tinka ir kovas — gegužė, tuomet mažai lyja, tačiau temperatūra gali pakilti iki +40 laipsnių šilumos. Šis laikotarpį reikėtų mažiau laiko būti atviroje saulėje.

 

Tedo.lt rekomenduojami turai Pukete, kuriuose dalyvausite ir patirsite neišdildomų nuotykių!

Turas po Puketo miestą Šis turas viso truks 8 val., nuo to kai jus paims iš viešbučio (09:00 val.) iki 17:00 val. vakaro, kuomet grįšite. Šiame ture apsilankysite Kinijos Jui Tui Shrine švetykloje, kur yra švenčiamas kasmetinis Puketo vegetarų festivalis. Ši šventykla yra viena iš seniausių ir labiausiai gerbiamų dvasinių centrų aplink Puketą. Šioje vietoje pamatysite verdanti tailandiečių gyvenimą. Apžiūrėją šventyklą toliau keliausite į Chalong įlanką bei Khao Khad bokštą ant kurio pakilus matyti nuostabi Puketo panorama. Iš aukštai apžiūrėją Puketą keliausite iki Chalong šventyklos — lankomiausios šventyklos Pukete. Pasigrožėjus šventykla, laikas Didžiajai Budos skulptūrai, kuri yra svarbiausia visame Tailande. Po nuostabių panoraminių vaizdų ir didingų objektų, keliausite iki Nai Harn paplūdimio ir Nai Harn ežero. Čia ne tik pasimaudysite, bet ir pasigrožėsite šalia esančiu vienuolynu ir žydrais paplūdimiais. Kita stotelė — Phrom Thep Cape. Turbūt gražiausia vieta Pukete, kuri yra gausiai fotografuojama turistų, tad nuotraukomis galėsite papildyti savo nuotraukų albumą. Turas po Puketą kainuoja 46 USD asmeniui. Įskaičiuota: angliškai kalbantis gidas, paminėtų vietovių aplankymas, transportas turo metu ir tailandietiški pietūs. Vaizdo rezultatas pagal užklausą „Phrom Thep Cape“


James Bond sala Su filmų herojumi asocijuotas salos pavadinimas yra ne veltui — sala taip vadinama, nes būtent čia buvo filmuojamas Džeimso Bondo filmas „Vyras su auksiniu ginklu“. Prieš James Bond salą, plauksite iki Panak salos, kur mokinsitės valdyti tailandiečių laivelius — kanojas. Čia visą laiką jus lydės patyrę irkluotojai ir gidai. Įdienojus keliaudami į James Bond salą, laive papietausite, o apžiūrėjus salą, kurioje galima nusipirkti net ir perlų, keliausite iki Naka salos, kurioje plaukiosite, atsipalaiduosite ir gerėsitės nuostabiais vaizdais. James Bond salos turas prasideda 07:30 val. ryto, o apie 16:00 val. vakaro jau būsite Ao Po Pier uoste. Čia jūsų lauks kitas transportas, kuris nuveš jus iki viešbučio, kuriame apsistojote. James Bond salos turas kainuoja 52 USD asmeniui. Įskaičiuota: angliškai kalbantis gidas, transportas ir pietūs. Vaizdo rezultatas pagal užklausą „james bond island“


Phi Phi salos Phi Phi yra mažas, šešių salų salynas Tailande. Šios salos laikomos vienomis iš gražiausių salų pasaulyje ir lankomiausių visame Tailande, ypač po to kai filmas „Paplūdimys” su Leonardo Di Caprio buvo nufilmuotas šiose salose esančioje Maya Bay įlankoje. Į Phi Phi salas atvyksta tūkstančiai turistų, tačiau šios salos išlieka gražiausiomis ir nepakartojamos atsipalaidavusia atmosfera. Beje, nepamirškime, kad Phi Phi salos yra populiarios dar ir dėl paviršinio nardymo, kurį čia išmėginsite. Į Phi Phi salas keliausite laivu, aplankysite Maya Bay įlanką, o atėjus pietų metui, ragausite tradicinius tailandiečių patiekalus. Phi Phi salų aplankymas truks nuo 07:15 val. iki 16:15 val. 55 USD asmeniui kainuojantį turą įskaičiuotas angliškai kalbantis gidas ir pietūs Phi Phi Don saloje. Vaizdo rezultatas pagal užklausą „phi phi island“


Safario turas Pukete Turas ne tik labiau aktyvesnį poilsį mėgstantiems keliautojams, bet ir tiems, kurie nori patirti tikrą egzotikos ir nepamirštamų nuotykių pliūpsnį. Čia matysite nuostabius gamtos vaizdus, turėsite didelę patirtį jodami drambliais, plaukdami kanoja, matysite mažų, bet gražių beždžionėlių šou. Be viso to, sodinsite ryžių laukus, apsilankysite tailandietiškame kaime, kur valdysite jaučių kinkinius. Viską išbandyti galėsite vos už 52 USD asmeniui. Pietūs įskaičiuoti.


Khaolak Safaris Šis turas yra panašus į aukščiau minėtajį, tačiau čia įtrauktas plaukiojimas bambukiniu laiveliu, o drambliais josite per tropinius miškus ir džiungles. Ilgainiui prieisite ir didžiulius krioklius bei nuostabų kalnų peizažą, kuris gražiai atrodo ir nuotraukose. Turas su angliškai kalbančių gidu kainuoja 56 USD asmeniui. Pietūs neįskaičiuoti. Vaizdo rezultatas pagal užklausą „Bamboo Rafting phuket“


Dienos kelionė — Similan salos Similan yra nuostabaus grožio, unikalus salų jūrinis draustinis, stebinantis savo povandeninio pasaulio turtingumu. Ši vieta yra viena iš dešimties populiariausių nardymo vietų pasaulyje ir geriausia vieta visame Tailande, kur galima pamatyti jūros vėžlius, koralinius rifus ir daugybę kitų jūros gelmių gyvūnų. Similan salos tave pakerės savo baltais paplūdimiais, vešliomis džiunglėmis, uolomis ir tuneliais. Kodėl tai dienos kelionė? Būsite užimti nuo labai ankstaus ryto (06:00 val.) iki vėlaus vakaro (19:00 val.). Pakarang paplūdimyje būsite supažindinami su viso turo svarbiausia informacija, o susipažinę, greitaeige valtimi plauksite iki devynių Similan salų, kur nardysite, patirsite puikų nuotykių ir pamatysite nuostabų gamtos kampelį. Viso turo kaina asmeniui 98 USD su angliškai kalbančiu gidu ir tailandietiškais pietumis. Vaizdo rezultatas pagal užklausą „similan island from phuket“


Tailandietiškų patiekalų gaminimas Tai puiki proga išmokti gaminti tailandietiškai. Keliausite iki Siray salos, apsipirksite vietiniame turguje, kur akys raibuliuoja nuo vaisių, daržovių ir prieskonių spalvų. Prieš pradedami pamokas, vietiniai jums papasakos apie tradicinius tailandiečių patiekalus, kario padažą ir kitus, patiekalą gardinančius prieskonius, o jau po labai svarbios teorinės medžiagos, pradėsite praktiką — mokinsitės gaminti tailandietišką maistą. Tailandiečių maisto gaminimo pamokos (08:00 — 15:00 val.) kainuoja 79 USD asmeniui. Pietūs įskaičiuoti. Vaizdo rezultatas pagal užklausą „thailand food“

Jei Tave sudomino šios atostogos Tailande tuomet žemiau esančioje „kelialapio kaina” skiltyje, pasirink norimą kambarį, spausk „užsakyti” ir kitame žingsnyje suvesk savo bei bendrakeleivio vardus ir pavardes.

Atkreikpk dėmesį, kad kainos yra dinaminės ir gali keistis po kiekvieno užsakymo, todėl jei matai Tau patinkantį pasiūlymą, ilgai negalvok ir užsisakyk!

Už kelionę mokėti gali pilną sumą ir/arba avansu. Amokėjęs sulauksi laiško su kelionės patvirtinimu ir kelionės dokumentais.

Tik nepamiršk, kad keliaujant į Tailandą, reikalingas asmens pasas, kuris galiotų dar bent 6 mėnesius po kelionės pabaigos ir kelionės viza.


Kaip gauti Tailando vizą?

Vizą galite pasidaryti būdami Lietuvoje. Jums patiems reikės nuvažiuoti į Tailando Karalystės garbės konsulatą Vilniuje (adresas: Jogailos g. 9/Smetonos g. 1, Vilnius (gatvės kampas). Darantis vizą Lietuvoje, ji jums kainuos ~46 € asmeniui.

Gaminant vizą tiek Puketo oro uoste, tiek Lietuvoje, jums reikės pristatyti šiuos dokumentus:

 • pasą, galiojantį mažiausiai 6 mėn. po kelionės pabaigos;
 • 1 spalvota dokumentinė asmens nuotrauka;
 • lėktuvo bilietų rezervacijos kopija;
 • viešbučio rezervacijos kopija ( pageidautina);
 • Tailando vizos paraiškos forma čia.

Pastaba: Tailando Karalystės garbės konsulinis skyrius Vilniuje dirba pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais 10:00 – 12:00 val.

Ši viešnagė Tailande truks tik 13 dienų, todėl viza bus išduodama paprasčiau nei būnant ilgesnį laiką. Vizą pasidaryti galite atvykę į šalį, migracinėje tarnyboje oro uoste. Prieš išduodant vizą pasienyje gali paprašyti parodyti įvykimo/išvykimo iš šalies bilietą arba kitokį dokumentą, kuris įrodytų, kad išvyksite iš šalies mažiau nei per 15 dienų. Darantis vizą Puketo oro uosto migracijos tarnyboje, vizos kaina ~60 € asmeniui.

Jei turi papildomų klausimų, gali skambinti tel. nr. +370 650 26644 arba rašyti mums el. paštu atostogos@tedo.lt


Kelionės organizatorius: Tedo.lt

Kelionės data: 2018 11 28 – 2018 12 10

Išvykimas: Vilnius - Stambulas 2018-11-28 Turkish Airlines
18:50 VNO
Vilnius
22:35 IST
Stambulas
Išvykimas: Stambulas - Puketas 2018-11-29 Persėdimo laikas 16 val. 40 min. (suteikiama nemokama nakvynė Stambule)
15:15 IST
Stambulas
04:30 HKT
Puketas
Sugrįžimas: Puketas - Stambulas 2018-12-10 Turkish Airlines
06:00 HKT
Puketas
13:05 IST
Stambulas
Sugrįžimas: Stambulas - Vilnius 2018-12-10 Persėdimo laikas 2 val. 55 min.
16:00 IST
Stambulas
17:55 VNO
Vilnius

La Vintage Resort

Šis puikus viešbutis įsikūręs pačioje Patongo miesto širdyje, vos kelios minutės iki parduotuvių, restoranų ir kavinių, o pats paplūdimys yra prie pat viešbučio.

Viešbučio svečiams siūlome atsipaliduoti plaukiojant dviejuose baseinuose, o SPA paslaugomis naudotis už papildomą mokestį.

Restorane galėsite paragauti vietinių ir tarptautinių patiekalų, o bare galėsite mėgautis įvairiais gėrimais.

Viešbučio registratūra dirba visą parą, o nemokamu belaidžiu internetu galėsite naudotis viešbučio kambariuose.

Dėmesio! Įsiregistruojant į viešbutį Jūsų bus prašoma palikti 30 EUR depozitą, tuo atvejų jei kambaryje būtų kas nors sugadinama. Išsiregistruojant iš viešbučio šis depozitas Jums bus grąžinamas, jei bus nepastebėta jokių papildomų defektų.

Keletas atsiliepimų:

„Viešbutis įsikūręs labai patogioje vietoje! Itin malonus personalas, puikus maistas, viskas tvarkinga ir švaru.”

„Prie pat viešbučio yra daug kavinių bei parduotuvių su būtiniausiomis prekėmis.”

„Patiko viešbučio interjeras, labai jaukūs kambariai. Mėgavomės SPA ir puikiu baseinu. Tikrai čia dar kartą sugrįšime!”

„Puiku, kad viešbučio restorane gavome vegetariško maisto — mums tas buvo labai svarbu.”

Dėmesio! Kelionės kaina asmeniui keliaujant ir gyvenant dviese arba tryse.
Skrydžių laikai gali keistis, tad būtinai juos pasitikslinkite prieš kelionę.
Kelionėje būtinas pasas, kuris galiotų dar bent 6 mėnesius po kelionės pabaigos. Kelionėje reikalinga Tailando viza.
Ilgojo persėdimo metu (16 val. 40 min.) Jūs būsite apgyvendinami viešbutyje nemokamai. Iš oro uosto į viešbutį ir atgal, Jus taip pat perveš nemokamai.

Kelialapiai

Viešbutis
La Vintage Resort
Kambarys
Deluxe dvivietis numeris
 • Kambario dydis 32 m²
 • Privatus vonios kambarys
 • ...

Su pusryčiais ir vakarienėmis

Kelialapio kaina asmeniui
€1179

Yra galimybė mokėti dalimis.
Pirma įmoka €199

Trukmė
13 dienų
Viešbutis
La Vintage Resort
Kambarys
Trivietis numeris
 • Kambario dydis 32 m²
 • Privatus vonios kambarys
 • ...

Su pusryčiais ir vakarienėmis

Kelialapio kaina asmeniui
€1179

Yra galimybė mokėti dalimis.
Pirma įmoka €199

Trukmė
13 dienų
Viešbutis Kambarys Kelialapio kaina asmeniui Trukmė
La Vintage Resort Deluxe dvivietis numeris

Su pusryčiais ir vakarienėmis

 • Kambario dydis 32 m²
 • Privatus vonios kambarys
 • Oro kondicionierius
 • Seifas
 • Daugiau privalumų
€1179

Yra galimybė mokėti dalimis.
Pirma įmoka €199

13 dienų
La Vintage Resort Trivietis numeris

Su pusryčiais ir vakarienėmis

 • Kambario dydis 32 m²
 • Privatus vonios kambarys
 • Oro kondicionierius
 • Seifas
 • Daugiau privalumų
€1179

Yra galimybė mokėti dalimis.
Pirma įmoka €199

13 dienų
 • Skrydis: Vilnius - Puketas - Vilnius („Turkish Airlines")
 • Rankinis bagažas 8 kg (kiekvienam asmeniui)
 • Registruotas bagažas 30 kg (kiekvienam asmeniui)
 • Apgyvendinimas viešbutyje „La Vintage Resort 3*"
 • Maitinimo tipas: pusryčiai ir vakarienės
 • Pervežimas: oro uostas - viešbutis - oro uostas
 • Dokumentų tvarkymas
 • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu
 • Tailando viza
 • Ekskursijos Pukete
 • Arbatpinigiai
 • Asmeninės išlaidos

Įskaičiuota į kainą:

 • Skrydis: Vilnius - Puketas - Vilnius („Turkish Airlines")
 • Rankinis bagažas 8 kg (kiekvienam asmeniui)
 • Registruotas bagažas 30 kg (kiekvienam asmeniui)
 • Apgyvendinimas viešbutyje „La Vintage Resort 3*"
 • Maitinimo tipas: pusryčiai ir vakarienės
 • Pervežimas: oro uostas - viešbutis - oro uostas
 • Dokumentų tvarkymas
1179

Galima mokėti dalimis.
Pirma įmoka €199

Noriu Užsakyti

Turite klausimų?

+370 650 26644 +370 650 26644

Top kelionių pasiūlymai

potemkin-stairs-odesa-ukraina