5-ios d. Baryje - Apulijos regione! Balandžio 10 - 14 d.

Tiesioginis skrydis iš Vilniaus.

Apulijos regionas — ši Italijos kryptis puikiai tiks tiems, kas nemėgsta perpildytų pagrindinių miesto gatvių, varginančių viešajame transporte spūsčių ar paplūdimiuose saulės ištroškusių gausybės žmonių.

Atvykę į Apuliją suprasite, kad gyvenime nereikia skubėti. Šis Italijoje esantis regionas sukurs jūsų, nors ir trumpoms, tačiau atostogoms nepaprasto žavesio. Italijoje gyvenantys žmonės teigia, jog Apulija — vieta, kurią privalo aplankyti kiekvienas keliautojas besidomintis Italijos kultūra, istorija ir šalies tradicijomis.

Poilsiautojus į Barį traukia nuostabūs nusidriekę balto smėlio paplūdimiai, įdomios lankytinos vietos, tokios kaip Grotta Palazzese — tai restoranas esantis oloje! Kiek neįprasta vieta pietums arba vakarienei, tačiau tai išliks ilgai jūsų prisiminimuose, kad Italijoje vakarieniavote oloje.

Vaikščiodami Bario senamiesčio gatvelėmis, pamatysite, kad čia yra labai daug bažnyčių — apie keturiasdešimt. Viena žymiausių, kurią turėtumėte aplankyti — Švento Mikalojaus bazilika, pastatyta prieš daugiau negu septynis šimtus metų! Čia yra Šventojo Mikalojaus kapas ir saugomos jo relikvijos.

Savo atostogų Italijoje metu aplankykite Petruzzelli teatrą — tai vienas svarbiausių Bario miesto simbolių ir ketvirtas pagal dydį teatras visoje Italijoje, pasižymintis puošniu interjeru. Čia koncertavo tokios žvaigždės kaip Frank Sinatra, Ray Charles ir Liza Minnelli.

Italijoje galėsite paragauti ne tik tikros itališkos espreso kavos, itališkos picos, bet ir paragauti tradicinių, Apulijoje siūlomų Orecchiette makaronų su daržovėmis. Prie šio patiekalo nepamirškite ir itališko vyno.

Tedo.lt

Kelionės data: 2018 04 10 – 2018 04 14

Išvykimas: Vilnius - Baris 2018-04-10 Tiesioginis
13:40 VNO
Vilnius
2 val. 45 min. 15:25 BRI
Baris
Sugrįžimas: Baris - Vilnius 2018-04-14 Tiesioginis
15:55 BRI
Baris
2 val. 40 min. 19:35 VNO
Vilnius

Hotel 7 Mari

Šis 3 žvaigždučių viešbutis įsikūręs už 20 metrų nuo San Francesco paplūdimio ir už kelių žingsnių nuo Bario parodų centro „Fiera del Levante“. Jei atostogodaudami Italijoje nuomositės automobilį, kurip pagalba bus lengviau apžiūrėti apylinkes, galėsite pasistatysite nemokamoje aikštelėje viešbučio teritorijoje.

Numeriuose yra oro kondicionieriai, televizoriai ir spintos drabužiams. Vonios kambariuose yra vonios arba dušai, plaukų d-iovintuvai ir nemokami higienos reikmenys.

Viešbučio svečiams kas rytą patiekiami saldūs itališki pusryčiai. Pageidaujantiems svečiams ruošiami pikantiško skonio valgiai, o norintiems — pusryčius pristatys į numerį.

Šis viešbutis yra turistui patogioje vietoje, nes Bario miesto centras yra vos už 2,5 km, o Bario oro uostas yra tik 5 km nuo viešbučio. Iš viešbučio automobiliu per 5 minutes nuvažiuosite iki uosto ir istorinio Bari Vecchia centro.

Nemokamu belaidžiu internetu galėsite naudotis viešbučio numeriuose, o visą parą dirbančios registratūros personalas pasirūpins jūsų bagažo saugumu.

Keletas atsiliepimų:

„Švarus ir tvarkingas viešbutis, labai paslaugus personalas.”

„Viešbutis geroje vietoje, labai lengvai radau savo automobiliui vietą automobilių stovėjimo aikštelėje.”

Dėmesio! Į kelionės kainą nėra įskaičiuotas kurorto/miesto (pagalvės) mokestis, kuris mokamas atvykus į viešbutį. Kelionės kaina asmeniui keliaujant ir gyvenant dviese arba tryse. Keliaujant vienam kelionės kaina yra didesnė, todėl siūlome susirasti bendrakeleivį.

Kelialapiai

Viešbutis
Hotel 7 Mari (dvivietis)
Kambarys
Kelialapio kaina asmeniui
€255
Trukmė
4 naktys
Viešbutis
Hotel 7 Mari (trivietis)
Kambarys
Kelialapio kaina asmeniui
€255
Trukmė
4 naktys
Viešbutis
Hotel 7 Mari (vienvietis)
Kambarys
Kelialapio kaina asmeniui
€324
Trukmė
4 naktys
Viešbutis Kambarys Kelialapio kaina asmeniui Trukmė
Hotel 7 Mari (dvivietis) €255 4 naktys
Hotel 7 Mari (trivietis) €255 4 naktys
Hotel 7 Mari (vienvietis) €324 4 naktys
  • Skrydis: Vilnius - Baris - Vilnius
  • Rankinis bagažas 10 kg (kiekvienam asmeniui)
  • Apgyvendinimas viešbutyje ,,Hotel 7 Mari 3*"
  • Dokumentų tvarkymas

Įskaičiuota į kainą:

  • Skrydis: Vilnius - Baris - Vilnius
  • Rankinis bagažas 10 kg (kiekvienam asmeniui)
  • Apgyvendinimas viešbutyje ,,Hotel 7 Mari 3*"
  • Dokumentų tvarkymas
255
Noriu Užsakyti

Turite klausimų?

+370 650 26644 +370 650 26644

Top kelionių pasiūlymai