Atostogos Balyje net su 13 nakvynių!

Skrydis iš Varšuvos, vila su pusryčiais. Kelionė kovo 1 - 16 d.

Dauguma svajojame atsidurti kokioje nors saloje iš atviruko. Tedo.lt Jums turi nuostabų pasiūlymą — atostogas Balio saloje! Balis – nedidelė, bet nepaprastai graži Indonezijos sala, plytinti tarp Javos ir Lomboko salų. Balis priskiriamas Mažosioms Sundos saloms. Keliauti čia yra puikus pasirinkimas, nes yra galimybė pamatyti tai, ko tikriausiai dauguma net nepagalvotų, kad pasiseks pamatyti įvairių rūšių bezdžionių, paukščių, kitų gyvūnų ir augalijos rūšių. Galbūt pasiseks pamėginti susodinti vietoje auginamus ryžių laukus.

Bali virtuvėje dominuoja aštrūs prieskoniai, ryžiai, vištiena, daržovės ir kiti ingredientai. Patiekalai čia kiek kitokie, nei esate priratę, jie čia turi daugiau egzotikos, tad norint išragauti kuo daugiau tradicinių patriekalų, reikės luktelti kol Jūsų skrandis pripras prie aštrių padažų. Kalbant apie vaisius, jie čia dieviško skonio! Sultingi, saldūs ir skanūs!

Balio saloje siūlome aplankyti įspūdingąsias šventyklas, pasigrožėti Indijos vandenyno vaizdais ir neįtikėtinais skardžiais. Denpasare — salos sostinėje pajusite tikrą miestietiško gyvenimo ritmą.

Tedo.lt

Kelionės data: 2018 03 01 – 2018 03 16

Išvykimas: Varšuva - Dubajus 2018-03-01 Emirates Airlines
13:25 WAW
Varšuva Šopeno
22:05 DXB
Dubajus
Išvykimas: Dubajus - Denpasaras 2018-03-02 Persėdimo laikas 10 val. 50 min.
08:55 DXB
Dubajus
25 val. 35 min. 22:00 DPS
Denpasaras
Sugrįžimas: Denpasaras - Dubajus 2018-03-15 Emirates Airlines
16:30 DPS
Denpasaras
21:50 DXB
Dubajus
Sugrįžimas: Dubajus - Varšuva 2018-03-16 Persėdimo laikas 10 val. 15 min.
08:05 DXB
Dubajus
25 val. 50 min. 11:20 WAW
Varšuva Šopeno

Hanging Gardens of Bali

Nuo šio prabangaus poilsio komplekso iki Ubudo centro automobiliu nuvažiuosite per 30 minučių, o iki Ngurah Rai tarptautinio oro uosto – per 90 minučių.

Nuo šios vilos atsiveria vaizdas į Ajungo upę, yra įrengtos vilos su bekraščiais panoraminiais baseinais ir balkonais. Čia apsistoję galėsite mėgautis 5 žvaigždučių patogumais, tarp kurių – SPA centro teikiami malonumai, 3 maitinimo įstaigos ir nemokamas internetas viešose zonose.

Erdvioje viloje su didelia terasa rasite televizorius rodančius palydovinius kanalus ir vonios kambarius su voniomis bei chalatais ir plaukų džiovintuvais. Nepamirškime to, kad turėsite savo privatų baseiną!

Prabangaus poilsio komplekso restorane ruošiami puikūs azijietiški, Viduržemio jūros regiono ir prancūziški patiekalai, kurie gardinami vietoje auginamomis žolelėmis bei prieskoniais. Čia galėsite nemokamai vaišintis popietės arbata. Yra galimybė pusryčius pristatyti į kambarį.

Komplekse teikiamos automobilių nuomos paslaugos ir organizuojami nemokami pervežimai į Ubudo centrą.

Registratūros personalas dirba visą parą. Yra bagažo saugyklos ir valiutos keityklos paslaugos bei ekskursijų informacijos punktas.

Šis vilų kompleksas booking.com svetainėje įvertinas 9,0 balo.

Keletas atsiliepimų:

„Ši vieta lyg iš pasakos! Viskas buvo tiesiog puiku! Mūsų vila buvo nuostabi, o tas vaizdas pro balkoną…neturiu žodžių apsakyti tą grožį! Baseinas — lyg kabėtum ore. Per stiklą matosi žemė, o kraštovaizdis neapsakomas! Atsotogos čia buvo nuostabios! Tikrai neturiu prie ko prisikabinti. Sugrįšiu čia dar ir dar kartą!”

„Neturiu žodžiu apsakyti šiam nuostabiam viešbučiui! Kas patiko? VISKAS! Visiems rekomenduoju šias vilas, kiekvienai šeimai, kiekvienai porai — visi ne tik, kad turi, bet privalo čia apsistoti ir pamatyti nuostabius vaizdus pro balkoną, nuostabų stiklinį baseiną! SPA — nuostabus! Atpalaiduoja kiekvieną kūno raumenėlį! Ši vila yra ta, kurioje kiekvienas turi apsigyventi kai keliauja į Bali. Tai brangus malonumas, bet tikrai vertas absoliučiai visko!”

Dėmesio! Kelionės kaina asmeniui, keliaujant ir gyvenant dviese. Jūsų asmens pasas turi galioti bent 6 mėn. nuo kelionės pabaigos

Kelialapiai

Trukmė
16 dienų / 13 naktų
Viešbutis
Hanging Gardens of Bali (dvivietis)
Kelialapio kaina asmeniui
€4080

Yra galimybė mokėti dalimis.
Pirma įmoka €714

Trukmė Viešbutis Kelialapio kaina asmeniui
16 dienų / 13 naktų Hanging Gardens of Bali (dvivietis) €4080

Yra galimybė mokėti dalimis.
Pirma įmoka €714

 • Skrydis: Varšuva - Denpasaras - Varšuva
 • Rankinis bagažas 7 kg (kiekvienam keleiviui)
 • Registruotas bagažas 32 kg (kiekvienam asmeniui)
 • Apgyvendinimas viloje „Hanging Gardens of Bali 5*"
 • Maitinimo tipas: su pusryčiais
 • Dokumentų tvarkymas

Įskaičiuota į kainą:

 • Skrydis: Varšuva - Denpasaras - Varšuva
 • Rankinis bagažas 7 kg (kiekvienam keleiviui)
 • Registruotas bagažas 32 kg (kiekvienam asmeniui)
 • Apgyvendinimas viloje „Hanging Gardens of Bali 5*"
 • Maitinimo tipas: su pusryčiais
 • Dokumentų tvarkymas
4080

Galima mokėti dalimis.
Pirma įmoka €714

Noriu

Turite klausimų?

+370 650 26644 +370 650 26644

Top kelionių pasiūlymai