Žiemos atostogas praleisk istorinėje Romoje!

Kelialapio Kaina
Caravel
Viešbutis
Kambarys
Privalumai
Trukmė
Kelialapio kaina asm.
Pusryčiai
Žadinimo paslauga
Nepralaidus garsui
2 naktys(ų)
2020-01-302020-02-01
Trukmė
2 naktys(ų)
2020-01-302020-02-01
360
Pirma įmoka tik277
Privalumai
Žadinimo paslauga
Nepralaidus garsui
Kambario dydis 18 m²
Darbo / rašomasis stalas
Rankšluosčiai
Plaukų džiovintuvas
Telefonas
Televizorius
Seifas
Oro kondicionierius
Privatus vonios kambarys
Nemokamas belaidis internetas
Rodyti Daugiau
Ką pamatyti Romoje?

Sakoma, jog visi keliai veda į Romą - ir ne veltui. Šis miestas gali drąsiai būti laikomas pačiu įdomiausiu muziejumi po atviru dangumi. Todėl lankantis mieste, privalu nepabijoti įlysti į kiekvieną bažnyčią ar baziliką, ypač Šv. Petro baziliką ir Santa Maria Maggiore. Bet kuriuo metų sezonu patartina aplankyti kiek įmanoma daugiau miesto fontanų (visiems apeiti prireiktų keleto atskirų dienų), ypač fontaną Trevi ir Piazza Navona aikštėje esančius fontanus. Geriausia dienos pabaiga - tradicinė itališka pica ir vynas, grožintis miesto panorama, atsiveriančia nuo Ispanijos laiptų.

Keliones organizatorius:
Tedo.lt
į kainą įskaičiuota:
Apgyvendinimas viešbutyje ,,Caravel 4*"
Skrydis: Vilnius - Roma - Vilnius
Dokumentų tvarkymas likus 48 val. iki skrydžio
Maitinimo tipas: su pusryčiais
Mažos rankinės dydžio 1 vnt. bagažas, kiekvienam asmeniui (40 x 20 x 25 cm)
į kainą neįskaičiuota:
Kurorto/miesto mokesčiai: 6€/asm. už naktį (apsistojus viešbutyje „Caravel")
Asmeninės išlaidos
Registruotas bagažas
10 kg bagažas (55 x 40 x 20 cm)
Pervežimas: oro uostas - viešbutis - oro uostas
Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu
Svarbu žinoti
  • Skrydžiui į Romą užtenka turėti ID kortelę, pasas nebūtinas.
  • Vanduo Romoje yra švarus ir geriamas iš čiaupo. Drąsiai galima naudoti viešų čiaupų vandenį.
  • Su savimi visada turėkite uždaresnių drabužių ar skarą, kad nekiltų sunkumų patekti į daugelį bažnyčių ar kitų su religija susijusių objektų.
  • Atkreipkite dėmesį, jog Čampino oro uostas yra nuo miesto centro nutolęs 30km atstumu.Nuo/iki Romos vežą autobusas pagal kiekvieną skrydį vykstanti iš oro uosto. Kaina pirmyn, atgal apie 9€ asmeniui. Bilietus galima įsigyti tik išėjus iš Romos oro uosto.
  • Restoranuose ar kavinėse nebūtina (ir nėra priimtina) palikti arbatpinigių.
Skrydžiai
Išvykimai:
20:45VNO
Vilnius
2020-01-30
Ryanair
FR9398
Tiesioginis skrydis
Skrydzio trukmė 2 val. 45 min.
Tiesioginis skrydis be persėdimų
22:30CIA
Rome
2020-01-30
Ryanair
FR9398
Sugrįžimai:
15:20CIA
Rome
2020-02-01
Ryanair
FR9397
Tiesioginis skrydis
Skrydzio trukmė 2 val. 50 min.
Tiesioginis skrydis be persėdimų
19:10VNO
Vilnius
2020-02-01
Ryanair
FR9397

Ką pamatyti

Italijos sostinė "muziejumi po atviru dangumi" vadinama ne veltui - vos įžengus į miesto centrą prieš akis išnyra seniausias ir didžiausias pasaulyje amfiteatras Koliziejus, kitoje pusėje - Romos forumas, o jau iš tolo matyti Viktoro Emanuelio II paminklas. Vykstantiems į Romą dėl religinių paskatų ar norintiems nepraleisti galimybės pamatyti popiežių - pirma stotelė bus Vatikano valstybė. Romantiškų saulėlydžių mėgėjai ar tiesiog keliaujantys su pora, turėtų nepraleisti progos dieną užbaigti vienoje iš panoraminių Romos vietų: Ispanijos laiptų arba Aventino kalvų viršuje. Planuojant kelionę į Romą, itin sunku pasirinkti ką aplankyti, nes unikalių objektų čia tiek daug, jog neužtektų net savaitės atostogų visiems pamatyti. Todėl Tedo.lt gelbsti ir pateikia 10-ties svarbiausių objektų ir veiklų sąrašą Jūsų atostogoms amžinajame mieste.

Koliziejus (nuo 18 eurų)

Lankomiausia vieta Italijoje ir jau Romos simboliu tapęs statinys yra didžiausias ir seniausias pasaulyje amfiteatras. Šio pastato pamatai pradėjo kilti jau 70-72 mūsų eros metais valdant imperatoriui Vespasianui. Ko gero, ne vienas prisimins, iš tokių klasikinių filmų kaip "Gliadiatorius", jog ši vieta garsėjo žiauriomis gladiatorių kovomis.Veliau šis pastatas imtas naudoti kaip tvirtovė, dirbtuvės, akmenų kirtykla, krikščionių šventovė. Bilietas į Koliziejų taip pat galios ir įėjimui į Romos forumą ir Palatino kalvas.

Panteonas

Tai Romos centre įsikūrusi šventykla, pastatyta 126-aisiais mūsų eros metais. Panteonas yra vienas geriausiai išsilaikiusių antikinės Romos pastatų. Didelės pastato kolonos atveria durys į erdvią ir aukštą salę pastato vidujye, kurios viršuje per apvalią skylę leidžiasi šviesos tunelis. Ne veltui manoma, jog ši didinga šventykla pastatyta Romos Dievams. Net ir dabar Panteonas funkcionuoja kaip bažnyčia ir atveria savo duris turistams nemokamai.

Opera Traviata (nuo 29 eurų)

Nori pajusti tikrą Italijos dvasią ir perprasti jos kultūrą? Tada patartina skirti vieną vakarą operai. Traviata yra vienas geriausių italų kompozitoriaus Džiuzepė Verdi kūrinių ir laikomas viena populiariausių operų pasaulyje. Orkestras I Virtuosi dell'opera di Roma, sudarytas iš prestižinių Italijos konservatorijų profesorių, šios operos pasirodymus atlieka kiekvieną antradienį ir savaitgaliais iki Gruodžio (pagal dabartinį repertuarą). Pasirodymai vyksta elegantiškame teatre Salone Margherita arba prestižinėje Šventojo Pauliaus bažnyčioje.

Kaina asmeniui nuo
360
533
Pirma įmoka tik 277
Jau užsakyta 2 kartų(ą)
Tiesioginis skrydis iš Vilniaus
Įskaičiuota į kainą
Apgyvendinimas viešbutyje ,,Caravel 4*"
Skrydis: Vilnius - Roma - Vilnius
Dokumentų tvarkymas likus 48 val. iki skrydžio
Maitinimo tipas: su pusryčiais
Mažos rankinės dydžio 1 vnt. bagažas, kiekvienam asmeniui (40 x 20 x 25 cm)
Užsakyti