Kerintis TAILANDAS!

Net 22 dienų atostogos! Skrydis iš Vilniaus!

Nebegalioja

Tailandas – tai ypatinga šalis pietryčių Azijoje, į kurią plūste plūsta turistų iš viso pasaulio, kuri kartais dar vadinama tūkstančio šypsenų šalimi. Besisvečiuojant šioje nuostabioje šalyje pažinsite visai kitokią kultūrą – tajų ramybė tikrai stebinanti, o masažai ypatingai atpalaiduojantys. Taip pat žavi nuostabi šventyklų architektūra bei verta pasinaudoti galimybe paragauti aštraus tailandietiško maisto.

Tailando gamta išties stulbinančio grožio, jos vakarinėje dalyje krantus skalauja Andamanų jūra, o rytinėje dalyje – Siamo įlanka. Klimatas visoje šalyje skirtingas, šiaurėje vyrauja tropiniai, o pietuose, kur oras drėgnesnis, veši tropiniai visažaliai miškai.

Išvykimas: Vilnius-Helsinkis 2017-11-21 Finnair
14:30 VNO
Vilnius
1 val. 40 min. 16:10 HEL
Helsinkis
Išvykimas: Helsinkis-Bankokas 2017-11-21 Persėdimo laikas 55 min.
17:05 HEL
Helsinkis
11 val. 55 min. 07:25 BKK
Bankokas
Sugrįžimas: Bankokas-Helsinkis 2017-12-13 Finnair
09:05 BKK
Bankokas
13 val. 55 min. 14:55 HEL
Helsinkis
Sugrįžimas: Helsinkis-Vilnius 2017-12-13 Persėdimas 1 val. 25 min.
16:20 HEL
Helsinkis
1 val. 40 min. 18:00 VNO
Vilnius

Eastiny Bella Vista Hotel & Residence

Viešbutis įsikūręs populiariajame Tailando kurortiniame mieste – Patajuje, šalia puikių paplūdimių. Aplinkui įstaigą rasite daugybę vietų, kur patirti Tailando naktinio gyvenimo dvasią bei paragauti vietinių valgių.

Apgyvendinimo įstaigoje svečių patogumui teikiamos ekskursijų organizavimo, pervežimo į oro uostą bei kitas paslaugas. Iki Tailando sostinės Bankoko 2 val. kelio. Nemokamas parkingas. Taip pat patalpose veikia belaidis internetas.

Jaukiuose ir tvarkinguose numeriuose rasite oro kondicionierius, televizorius, balkonus bei vonios kambarius. Galimas kambarių aptarnavimas. Mėgautis patiekalais galite viešbučio ,,Bella Vista Coffee Room“ restorane.

Dėmesio! Kaina nurodyta asmeniui dviviečiame kambaryje, keliaujant dviese.

Kelialapiai

Trukmė
21 naktis
Viešbutis
,,Eastiny Bella Vista Hotel & Residence“ 2* be maitinimo
Kelialapio kaina asmeniui
€699
Užsakyti
Trukmė Viešbutis Kelialapio kaina asmeniui
21 naktis ,,Eastiny Bella Vista Hotel & Residence“ 2* be maitinimo €699 Užsakyti
  • Skrydis: Vilnius - Bankokas - Vilnius;
  • Registruotas bagažas: 23 kg (kiekvienam keleiviui);
  • Rankinis bagažas: 8 kg (kiekvienam keleiviui);
  • Dokumentų tvarkymas likus 7 d. ir mažiau dienų iki skrydžio;
  • Apgyvendinimas viešbutyje: ,,Eastiny Bella Vista Hotel & Residence" 2*;

Ką pamatyti

10 salų Tailande, kurias privalai aplankyti!

Ką pamatyti Tailande

Tailandas ir jį supančios salos yra bene populiariausias turistinis maršrutas Pietryčių Azijoje. Kai kurios salos, pateiktos šiame sąraše, yra žinomos visame pasaulyje dėl savo neįtikėtinų bei išpuoselėtų paplūdimių ar naktinio gyvenimo. Taip pat siūlome apsilankyti ir tose salose, kuriose turėsite galimybę pailsėti ne tik fiziškai, bet ir dvasiškai.


10. Ko Lipe

Tailandas, Ko Lipe | Tedo.lt kelionės

Ko Lipe sala įsikūrusi visai šalia Adang-Rawi salyno pietvakarių Tailande. Tai išties mažas kurortas, todėl turistai gali apeiti ją per šiek tiek daugiau nei valandą. Joje yra trys pagrindiniai paplūdimiai, turistams siūloma daugybė apgyvendinimo pasirinkimų: nuo šiaudinių namelių iki vasarnamių su puikiai įrengta oro vėdinimo sistema tiesiog ant jūros kranto.

Lo Kipe sala yra visai šalia Tarutao Nacionalinio parko, kurį taip pat verta aplankyti turint šiek tiek daugiau laiko.

 


9. Ko Lanta

Tailandas, Ko Lanta | Tedo.lt kelionės

Ko Lanta sala yra viena iš salų, esančių Krabi provincijoje Tailando pakrantėje, beje, šiame regione ji – pati didžiausia. Paplūdimiai vakarinėje Ko Lanta pakrantė yra apstatyta kurortinių namelių juosta, todėl ten apsistoję turistai mėgaujasi nuostabiais vaizdais tiesiog pro viešbučio langą.

Šis regionas yra labai pamėgtas nardymo entuziastų, atvykstančių į salą grožėtis koralų rifais bei įspūdingu povandeniniu gyvenimu, kuriame knibžda ir mantos bei banginiai. Šioje saloje taip pat žavi ir įspūdinga tropinių miškų augmeniją, įskaitant ir senųjų atogrąžų miškų liekanas.

 


8. Ko Samet

Tailandas, Ko Samet | Tedo.lt kelionės

Ko Samet sala yra tarsi atokvėpis ir pabėgimas nuo triukšmingojo Bankoko. Nors didžiąją dalį salos sudaro nacionalinis parkas, sala siūlo ir daugybę turistinių vietų su skirtingais patogumais priklausomai nuo to, ko ieškote.

Viena didžiausių pramogų Ko Samet saloje yra balto smėlio paplūdimiai. Lankytojai gali rinktis tarp atpalaiduojančių ir ramių paplūdimių ar labiau populiarių ir triukšmingesnių, kupinų daugybės pramogų. Ao Noina, Ao Phutsa, Au Nuan ir Ao Wai į kuriuos poilsiautojai plūsta stebėti nepakartojamų saulėlydžių. Hat Sai Kaeo ir Ao Hin Khok paplūdimiai yra daug populiaresni, tačiau ir labiau perpildyti turistų, kurie čia plūsta degintis, maudytis, buriuoti bei mėgautis naktiniu gyvenimu.

 


7. Ko Tarutao

Tailandas, Ko Tarutao | Tedo.lt kelionės

Ko Tarutao yra viena iš penkiasdešimties salų, kurios priklauso Tarutao Nacionaliniam jūros parkui pietų Tailande. Šioje saloje galite apsigyventi ne tik nameliuose ant jūros kranto, bet taip pat populiaru apsistoti ir stovyklavietėse.

Turistai šioje saloje gali mėgautis nepaliestu gamtos grožiu, gėrėtis įspūdingais kalnais, džiunglių vaizdais bei klinčių uolomis, dėl kurių Tailandas ir yra toks populiarus bei lankomas turistų. Taip pat poilsiautojai turi puikią progą pamatyti egzotišką gyvūnijos pasaulį, ypač verta apsilankyti paplūdimiuose vakarinėje salos dalyje, kuriuose galite išvysti ir savo dydžiu stebinančių vėžlių.

 


6. Ko Samui

Tailandas, Ko Samui | Tedo.lt kelionės

Ši sala yra bene lankomiausia Tailande, kurioje galite aptikti ne tik išskirtinių vilų, bet ir mažų, nutolusių nuo turistinių bei perpildytų vietovių, namelių keliautojams. Sala yra viena iš lankomiausių dėl to, jog joje kasmet vyksta keletas festivalių – tai bulių kautynių festivalis ir Samurajų menų vakarėlis.

Buriavimo entuziastai taip pat čia renkasi kasmet, nes vyksta Samui regata, o triatletininkai plūsta į kasmetinį triatlono turnyrą. Ko Samui vyksta ir gatvės mugės, kuriose pardavinėjame vietiniai skanėstai, tailandietiški drabužiai bei suvenyrai.

 


5. Ko Phangan

Tailandas, Ko Phangan | Tedo.lt kelionės

Ko Phangan yra Tailando įlankoje tarp Ko Samui ir Ko Tao salų. Ši sala yra populiari dėl savo atogrąžų miškų grožio bei įspūdingų paplūdimių. Kasmet saloje vyksta elektroninės šokių muzikos festivalis, kuris vadinasi „Full Moon Party“. Tie turistai, kurie nori pasimėgauti ramybe taip pat nenusivils – saloje gausu budistinių šventyklų, spa kurortų bei meditacijos centrų.

 


4. Puketas (Phuket)

Tailandas, Phuket | Tedo.lt kelionės

Puketas – tai ir salos pavadinimas ir pagrindinė Tailando provincijos dalis, bene pati lankomiausia sala po Bankoko. Nepaisant to, kad sala vilioja turistus savo įspūdingais ir išpuoselėtais paplūdimiais bei poilsiavietėmis, čia taip pat klesti ir naktinis gyvenimas (ypač uždaruose paplūdimiuose, kuriuose taip pat gausu turistinių parduotuvėlių).

Kiti Puketo laisvalaikio praleidimo būdai: galimybė naudotis golfo kortais; kultūra besidomintys poilsiautojai gali aplankyti ir istorinius muziejus bei pamatyti gausybę paminklų, susijusių su salos praeities gyvenimu.

 


3. Ko Chang

Tailandas, Ko Chang | Tedo.lt kelionės

Ko Chang yra įsikūrusi visai šalia sienos su Kombodža ir yra trečia pagal dydį sala Tailande. Saloje gausu kalnų, taip pat Ko Chang garsėja kriokliais, nuostabiais koralų rifais, atogrąžų miškais bei išpuoselėtais paplūdimiais. „White Sand Beach“ yra populiariausias paplūdimys saloje, įsikūręs šiaurės vakaruose, jis taip pat yra pats ilgiausias saloje, kurį gausiai lanko turistai.

 


2. Ko Tao

Tailandas, Ko Tao | Tedo.lt kelionės

Ši sala traukia aktyvų poilsį propaguojančius turistus, kurie ypač domisi nardymu, alpinizmu bei kalnų žygiavimu. Tai viena iš populiariausių vietų pasaulyje mokytis nardyti – net septyni tūkstančiai kvalifikuotų nardytojų kasmet čia gauna nardymo sertifikatus. Žvejybos entuziastai čia taip pat nenusivils, nes Koh Tao kasmet pritraukia vis daugiau žvejų, kurie tikisi pagauti buriažuvių, raudonųjų snaperių ar barakudų.

 


1. Ko Phi Phi

Tailandas, Ko Phi Phi | Tedo.lt kelionės

Ko Phi Phi yra didžiausia sala Krabi provincijoje ir taip pat vienintelė, kurioje gyvena nuolatiniai gyventojai. Šioje saloje taip pat buvo filmuojamas filmas „Paplūdimys“ kartu su garsiuoju holivudo aktoriumi Leonardu di Kaprio. 2004-aisiais sala buvo smarkiai suniokota cunamio, tačiau greitai atstatyta remiantis jau griežtesniais nurodymais – buvo liepta atsižvelgti į tam tikrą pastatų aukštį siekiant išsaugoti nuostabius salos peizažus.

Kelionių pasiūlymai į Tailandą

Įskaičiuota į kainą:

  • Skrydis: Vilnius - Bankokas - Vilnius;
  • Registruotas bagažas: 23 kg (kiekvienam keleiviui);
  • Rankinis bagažas: 8 kg (kiekvienam keleiviui);
  • Dokumentų tvarkymas likus 7 d. ir mažiau dienų iki skrydžio;
  • Apgyvendinimas viešbutyje: ,,Eastiny Bella Vista Hotel & Residence" 2*;
699
Noriu Užsakyti

Turite klausimų?

+370 650 26644 +370 650 26644

Top kelionių pasiūlymai

Pasiūlymas į Šri Lanką