Atostogos Tailande - Puketas! 11.28 - 12.10 d.

Kelionė 13 dienų, skrydis iš Vilniaus, pervežimas, apgyvendinimas 3* viešbutyje.

Savo atostogas į Puketo salą pradėsite skrydžiu su geriausiomis Europoje oro linijomis — „Turkish Airlines”!

Tailando perlu vadinama Puketo sala yra gars savo vešlia žaluma, vaizdingomis uolėtomis pakrantėmis ir balto smėlio paplūdimiais. Pukete gerai išvystyta infrastruktūra, čia daugiau gyventojų, nei kitose Tailando salose, ir daugiau pramogų.

Aplink Puketą esančios salos yra ideali vieta nardytojams. Geriausi pasaulyje nardymo salynai — Similan ir Surin, kurie yra už 40 km nuo Puketo miesto.


Kaip gauti Tailando vizą?

Vizą galite pasidaryti būdami Lietuvoje. Jums patiems reikės nuvažiuoti į Tailando Karalystės garbės konsulatą Vilniuje (adresas: Jogailos g. 9/Smetonos g. 1, Vilnius (gatvės kampas). Darantis vizą Lietuvoje, ji jums kainuos ~46 € asmeniui.

Gaminant vizą tiek Puketo oro uoste, tiek Lietuvoje, jums reikės pristatyti šiuos dokumentus:

 • pasą, galiojantį mažiausiai 6 mėn. po kelionės pabaigos;
 • 1 spalvota dokumentinė asmens nuotrauka;
 • lėktuvo bilietų rezervacijos kopija;
 • viešbučio rezervacijos kopija ( pageidautina);
 • Tailando vizos paraiškos forma čia.

Pastaba: Tailando Karalystės garbės konsulinis skyrius Vilniuje dirba pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais 10:00 – 12:00 val.

Ši viešnagė Tailande truks tik 13 dienų, todėl viza bus išduodama paprasčiau nei būnant ilgesnį laiką. Vizą pasidaryti galite atvykę į šalį, migracinėje tarnyboje oro uoste. Prieš išduodant vizą pasienyje gali paprašyti parodyti įvykimo/išvykimo iš šalies bilietą arba kitokį dokumentą, kuris įrodytų, kad išvyksite iš šalies mažiau nei per 15 dienų. Darantis vizą Puketo oro uosto migracijos tarnyboje, vizos kaina ~60 € asmeniui.

Tedo.lt rekomenduojami turai Pukete, kuriuose dalyvausite ir patirsite neišdildomų nuotykių!

Turas po Puketo miestą

Šis turas viso truks 8 val., nuo to kai jus paims iš viešbučio (09:00 val.) iki 17:00 val. vakaro, kuomet grįšite.
Šiame ture apsilankysite Kinijos Jui Tui Shrine švetykloje, kur yra švenčiamas kasmetinis Puketo vegetarų festivalis. Ši šventykla yra viena iš seniausių ir labiausiai gerbiamų dvasinių centrų aplink Puketą. Šioje vietoje pamatysite verdanti tailandiečių gyvenimą. Apžiūrėją šventyklą toliau keliausite į Chalong įlanką bei Khao Khad bokštą ant kurio pakilus matyti nuostabi Puketo panorama.

Iš aukštai apžiūrėją Puketą keliausite iki Chalong šventyklos — lankomiausios šventyklos Pukete. Pasigrožėjus šventykla, laikas Didžiajai Budos skulptūrai, kuri yra svarbiausia visame Tailande. Po nuostabių panoraminių vaizdų ir didingų objektų, keliausite iki Nai Harn paplūdimio ir Nai Harn ežero. Čia ne tik pasimaudysite, bet ir pasigrožėsite šalia esančiu vienuolynu ir žydrais paplūdimiais. Kita stotelė — Phrom Thep Cape. Turbūt gražiausia vieta Pukete, kuri yra gausiai fotografuojama turistų, tad nuotraukomis galėsite papildyti savo nuotraukų albumą.

Turas po Puketą kainuoja 46 USD asmeniui. Įskaičiuota: angliškai kalbantis gidas, paminėtų vietovių aplankymas, transportas turo metu ir tailandietiški pietūs.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „Phrom Thep Cape“


James Bond sala

Su filmų herojumi asocijuotas salos pavadinimas yra ne veltui — sala taip vadinama, nes būtent čia buvo filmuojamas Džeimso Bondo filmas „Vyras su auksiniu ginklu“.

Prieš James Bond salą, plauksite iki Panak salos, kur mokinsitės valdyti tailandiečių laivelius — kanojas. Čia visą laiką jus lydės patyrę irkluotojai ir gidai. Įdienojus keliaudami į James Bond salą, laive papietausite, o apžiūrėjus salą, kurioje galima nusipirkti net ir perlų, keliausite iki Naka salos, kurioje plaukiosite, atsipalaiduosite ir gerėsitės nuostabiais vaizdais.

James Bond salos turas prasideda 07:30 val. ryto, o apie 16:00 val. vakaro jau būsite Ao Po Pier uoste. Čia jūsų lauks kitas transportas, kuris nuveš jus iki viešbučio, kuriame apsistojote.

James Bond salos turas kainuoja 52 USD asmeniui. Įskaičiuota: angliškai kalbantis gidas, transportas ir pietūs.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „james bond island“


Phi Phi salos

Phi Phi yra mažas, šešių salų salynas Tailande. Šios salos laikomos vienomis iš gražiausių salų pasaulyje ir lankomiausių visame Tailande, ypač po to kai filmas „Paplūdimys” su Leonardo Di Caprio buvo nufilmuotas šiose salose esančioje Maya Bay įlankoje. Į Phi Phi salas atvyksta tūkstančiai turistų, tačiau šios salos išlieka gražiausiomis ir nepakartojamos atsipalaidavusia atmosfera. Beje, nepamirškime, kad Phi Phi salos yra populiarios dar ir dėl paviršinio nardymo, kurį čia išmėginsite. Į Phi Phi salas keliausite laivu, aplankysite Maya Bay įlanką, o atėjus pietų metui, ragausite tradicinius tailandiečių patiekalus.

Phi Phi salų aplankymas truks nuo 07:15 val. iki 16:15 val.
55 USD asmeniui kainuojantį turą įskaičiuotas angliškai kalbantis gidas ir pietūs Phi Phi Don saloje.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „phi phi island“


Safario turas Pukete

Turas ne tik labiau aktyvesnį poilsį mėgstantiems keliautojams, bet ir tiems, kurie nori patirti tikrą egzotikos ir nepamirštamų nuotykių pliūpsnį. Čia matysite nuostabius gamtos vaizdus, turėsite didelę patirtį jodami drambliais, plaukdami kanoja, matysite mažų, bet gražių beždžionėlių šou. Be viso to, sodinsite ryžių laukus, apsilankysite tailandietiškame kaime, kur valdysite jaučių kinkinius.

Viską išbandyti galėsite vos už 52 USD asmeniui. Pietūs įskaičiuoti.


Khaolak Safaris

Šis turas yra panašus į aukščiau minėtajį, tačiau čia įtrauktas plaukiojimas bambukiniu laiveliu, o drambliais josite per tropinius miškus ir džiungles. Ilgainiui prieisite ir didžiulius krioklius bei nuostabų kalnų peizažą, kuris gražiai atrodo ir nuotraukose. Turas su angliškai kalbančių gidu kainuoja 56 USD asmeniui. Pietūs neįskaičiuoti.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „Bamboo Rafting phuket“


Dienos kelionė — Similan salos

Similan yra nuostabaus grožio, unikalus salų jūrinis draustinis, stebinantis savo povandeninio pasaulio turtingumu. Ši vieta yra viena iš dešimties populiariausių nardymo vietų pasaulyje ir geriausia vieta visame Tailande, kur galima pamatyti jūros vėžlius, koralinius rifus ir daugybę kitų jūros gelmių gyvūnų. Similan salos tave pakerės savo baltais paplūdimiais, vešliomis džiunglėmis, uolomis ir tuneliais.

Kodėl tai dienos kelionė? Būsite užimti nuo labai ankstaus ryto (06:00 val.) iki vėlaus vakaro (19:00 val.). Pakarang paplūdimyje būsite supažindinami su viso turo svarbiausia informacija, o susipažinę, greitaeige valtimi plauksite iki devynių Similan salų, kur nardysite, patirsite puikų nuotykių ir pamatysite nuostabų gamtos kampelį.

Viso turo kaina asmeniui 98 USD su angliškai kalbančiu gidu ir tailandietiškais pietumis.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „similan island from phuket“


Tailandietiškų patiekalų gaminimas

Tai puiki proga išmokti gaminti tailandietiškai. Keliausite iki Siray salos, apsipirksite vietiniame turguje, kur akys raibuliuoja nuo vaisių, daržovių ir prieskonių spalvų. Prieš pradedami pamokas, vietiniai jums papasakos apie tradicinius tailandiečių patiekalus, kario padažą ir kitus, patiekalą gardinančius prieskonius, o jau po labai svarbios teorinės medžiagos, pradėsite praktiką — mokinsitės gaminti tailandietišką maistą.

Tailandiečių maisto gaminimo pamokos (08:00 — 15:00 val.) kainuoja 79 USD asmeniui. Pietūs įskaičiuoti.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „thailand food“

Tedo.lt

Kelionės data: 2018 11 28 – 2018 12 10

Išvykimas: Vilnius - Stambulas 2018-11-28 Turkish Airlines
18:50 VNO
Vilnius
22:35 IST
Stambulas
Išvykimas: Stambulas - Puketas 2018-11-29 Persėdimo laikas 16 val. 40 min. (suteikiama nemokama nakvynė Stambule)
15:15 IST
Stambulas
04:30 HKT
Puketas
Sugrįžimas: Puketas - Stambulas 2018-12-10 Turkish Airlines
06:00 HKT
Puketas
13:05 IST
Stambulas
Sugrįžimas: Stambulas - Vilnius 2018-12-10 Persėdimo laikas 2 val. 55 min.
16:00 IST
Stambulas
17:55 VNO
Vilnius

Forest Patong

Iš šio nebrangaus 3 žvaigždučių viešbučio, lengvai pasieksite Patongo ir Kamala paplūdimius bei „Jungceylon” prekybos centrą.

Viešbučio restorane ragausite tradicinius tailandietiškus ir tarptautinius patiekalus. Užkandžiai ir įvairūs gėrimai tiekiami bare.

Mėgautis masažais ir naudotis skalbimo paslaugomis galėsite už papildomą mokestį.

Nemokamu belaidžiu internetu galėsite naudotis visame viešbutyje. Visą parą dirbančios registratūros personalas pasirūpins jūsų bagažo saugumu.

Keletas atsiliepimų:

„Viešbutis suteikia galimybę išsinuomoti motorolerį, tad patogu pamatyti apylinkes.”

„Puikus viešbutis su nepriekaištingai atliekančiu darbą personalu. Gardus maistas ir puikus interjeras.”

„Šis viešbutis patogioje vietoje: arti paplūdimys, miestas. Kambarys buvo erdvus ir jaukus, o lovos labai patogios. Jauki viešbučio terasa, iš kurios atsiveria nuostabūs vaizdai.”

Dėmesio! Kelionės kaina asmeniui keliaujant ir gyvenant dviese arba tryse. Keliaujant vienam kelionės kaina yra didesnė.
Skrydžių laikai gali keistis, tad būtinai juos pasitikslinkite prieš kelionę.
Kelionėje būtinas pasas, kuris galiotų dar bent 6 mėnesius po kelionės pabaigos bei Tailando viza.
Ilgojo persėdimo metu (16 val. 40 min.) Jūs būsite apgyvendinami viešbutyje nemokamai. Iš oro uosto į viešbutį ir atgal, Jus taip pat perveš nemokamai.

Kelialapiai

Viešbutis
Forest Patong
Kambarys
Standartinis dvivietis kambarys
 • Kambario dydis 20 m²
 • Privatus vonios kambarys
 • ...

Maitinimas neįskaičiuotas

Kelialapio kaina asmeniui
€799

Yra galimybė mokėti dalimis.
Pirma įmoka €199

Trukmė
13 dienų
Viešbutis
Forest Patong
Kambarys
Standartinis trivietis kambarys
 • Kambario dydis 20 m²
 • Privatus vonios kambarys
 • ...

Maitinimas neįskaičiuotas

Kelialapio kaina asmeniui
€799

Yra galimybė mokėti dalimis.
Pirma įmoka €199

Trukmė
13 dienų
Viešbutis
Forest Patong
Kambarys
Vienvietis numeris
 • Kambario dydis 20 m²
 • Privatus vonios kambarys
 • ...

Maitinimas neįskaičiuotas

Kelialapio kaina asmeniui
€899

Yra galimybė mokėti dalimis.
Pirma įmoka €199

Trukmė
13 dienų
Viešbutis
Forest Patong
Kambarys
Standartinis dvivietis kambarys
 • Kambario dydis 20 m²
 • Privatus vonios kambarys
 • ...

Su pusryčiais

Kelialapio kaina asmeniui
€849

Yra galimybė mokėti dalimis.
Pirma įmoka €199

Trukmė
13 dienų
Viešbutis
Forest Patong
Kambarys
Standartinis trivietis kambarys
 • Kambario dydis 20 m²
 • Privatus vonios kambarys
 • ...

Su pusryčiais

Kelialapio kaina asmeniui
€849

Yra galimybė mokėti dalimis.
Pirma įmoka €199

Trukmė
13 dienų
Viešbutis
Forest Patong
Kambarys
Vienvietis numeris
 • Kambario dydis 20 m²
 • Privatus vonios kambarys
 • ...

Su pusryčiais

Kelialapio kaina asmeniui
€949

Yra galimybė mokėti dalimis.
Pirma įmoka €199

Trukmė
13 dienų
Viešbutis Kambarys Kelialapio kaina asmeniui Trukmė
Forest Patong Standartinis dvivietis kambarys

Maitinimas neįskaičiuotas

 • Kambario dydis 20 m²
 • Privatus vonios kambarys
 • Oro kondicionierius
 • Nemokamas belaidis internetas
 • Daugiau privalumų
€799

Yra galimybė mokėti dalimis.
Pirma įmoka €199

13 dienų
Forest Patong Standartinis trivietis kambarys

Maitinimas neįskaičiuotas

 • Kambario dydis 20 m²
 • Privatus vonios kambarys
 • Oro kondicionierius
 • Nemokamas belaidis internetas
 • Daugiau privalumų
€799

Yra galimybė mokėti dalimis.
Pirma įmoka €199

13 dienų
Forest Patong Vienvietis numeris

Maitinimas neįskaičiuotas

 • Kambario dydis 20 m²
 • Privatus vonios kambarys
 • Oro kondicionierius
 • Nemokamas belaidis internetas
 • Daugiau privalumų
€899

Yra galimybė mokėti dalimis.
Pirma įmoka €199

13 dienų
Forest Patong Standartinis dvivietis kambarys

Su pusryčiais

 • Kambario dydis 20 m²
 • Privatus vonios kambarys
 • Oro kondicionierius
 • Nemokamas belaidis internetas
 • Daugiau privalumų
€849

Yra galimybė mokėti dalimis.
Pirma įmoka €199

13 dienų
Forest Patong Standartinis trivietis kambarys

Su pusryčiais

 • Kambario dydis 20 m²
 • Privatus vonios kambarys
 • Oro kondicionierius
 • Nemokamas belaidis internetas
 • Daugiau privalumų
€849

Yra galimybė mokėti dalimis.
Pirma įmoka €199

13 dienų
Forest Patong Vienvietis numeris

Su pusryčiais

 • Kambario dydis 20 m²
 • Privatus vonios kambarys
 • Oro kondicionierius
 • Nemokamas belaidis internetas
 • Daugiau privalumų
€949

Yra galimybė mokėti dalimis.
Pirma įmoka €199

13 dienų
 • Skrydis: Vilnius - Puketas - Vilnius („Turkish Airlines")
 • Rankinis bagažas 8 kg (kiekvienam asmeniui)
 • Registruotas bagažas 30 kg (kiekvienam asmeniui)
 • Apgyvendinimas viešbutyje „Forest Patong Hotel 3*"
 • Pasirinktas maitinimo tipas
 • Pervežimas: oro uostas - viešbutis - oro uostas
 • Dokumentų tvarkymas
 • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu
 • Tailando viza
 • Ekskursijos Pukete

Įskaičiuota į kainą:

 • Skrydis: Vilnius - Puketas - Vilnius („Turkish Airlines")
 • Rankinis bagažas 8 kg (kiekvienam asmeniui)
 • Registruotas bagažas 30 kg (kiekvienam asmeniui)
 • Apgyvendinimas viešbutyje „Forest Patong Hotel 3*"
 • Pasirinktas maitinimo tipas
 • Pervežimas: oro uostas - viešbutis - oro uostas
 • Dokumentų tvarkymas
799

Galima mokėti dalimis.
Pirma įmoka €199

Jau užsakyta:
13
Noriu Užsakyti

Turite klausimų?

+370 650 26644 +370 650 26644

Top kelionių pasiūlymai

potemkin-stairs-odesa-ukraina