Keli miestai, Keli miestai

Aplankykite Saremos salą ir Taliną!

Kelialapio Kaina
Apgyvendinimas autobusinės kelionės metu
Kambarys
Privalumai
Trukmė
Kelialapio kaina asm.
Pusryčiai
1 naktys(ų)
2020-04-252020-04-26
Trukmė
1 naktys(ų)
2020-04-252020-04-26
89
Privalumai
Rodyti Daugiau
Kelionės programa

1 diena. 

Anksti ryte išvyksime iš Lietuvos, keliaudami per Lietuvą, Latviją, Estiją ruošimės įspūdžių kupinai dienai. Iš Vakarų Estijoje įsikūrusio Virtsu uostamiesčio, keltu pasiekiame trečią didžiausią šalyje Muhu salą (kelionė trunka ~20 min.). Besigrožėdami jos peizažu pravažiuosime viduramžiais statytą Liva bažnyčią, grožėsimės salos kraštovaizdžiu: unikalia flora bei fauna, akmenų luitais, spygliuočių miškais ir pelkynais. Vandeniu vedančiu Vaike Vain keliu vyksime į didžiausią Estijoje Saremos salą. Vakariniame jos krante pasieksime Pangos skardį, kurio įspūdingas aukštis (21,3 metro) leidžia mėgautis kvapą gniaužiančia Baltijos jūros panorama. Pakerėti romantiškų vaizdinių, naujų įspūdžių semtis vyksime į Anglos vėjo malūnų muziejų po atviru dangumi. Vykdami į salos pietus sustosime apžiūrėti Kali ežerą, kurį suformavo šioje teritorijoje nukritęs meteoritas. Susipažinę su meteorinės kilmės krateriais keliausime į Kuresarę – salos sostinę, kurioje susipažinsime su monumentalia, riterių laikus menančia, pilimi, kuri yra geriausiai išsilaikiusi viduramžių pilis Baltijos šalyse. Apsilankę pilyje susipažinsime su regiono istorija, o iš jos bokšto „Ilgasis Hermanas“ pasidairysime po Kuresarės apylinkes. Po vizito keltu iš Kuivastu uosto grįšime į žemyną. Keliausime į Taliną, kuriame apsistosime viešbutyje.

2 diena. 

Papusryčiavę važiuosime pasigrožėti Estijos sostine – Talinu. Pažintį su sostine pradėsime viename įspūdingiausių miesto parkų – Kadriorg, kur akis lepinsime barokiniais rūmais. Keliaudami pakeliui į Piritos priemiestį pravažiuosime miesto simboliu tapusį paminklą „Undinėlė“, pastatytą nuskendusiems jūreiviams. Aplankysime Piritos priemiestį, kuriame sutelkti du išskirtinės reikšmės objektai – olimpinis buriavimo centras ir Šv. Brigitos vienuolyno archeologinė vietovė. Judėdami miesto širdies link, persikelsime į viduramžių dvasią puikiai perteikiantį Hanza miestą, kurio puikiai išlaikytas senamiestis įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Užkopę į Toompea kalvą pamatysime pilį – istorinį, politinį ir administracinį centrą, kuriame šiuo metu reziduoja Estijos parlamentas. Judėdami toliau susipažinsime su slavišku miesto paveldu – Aleksandro Neviškio soboru. Susipažinę su stačiatikiškuoju sakraliniu paveldu, užsuksime į Domo katedrą – viduramžius menančią reikšmingiausią miesto bažnyčią, iš kurios apžvalgos aikštelės pasigėrėsime Talino panorama. Nusileidę į žemutinį miestą grožėsimės miesto amatininkų ir pirklių namais bei vienintele Šiaurės Europoje išlikusia gotikine rotuše. Pažintį su miestu baigsime apžiūrėdami Šv. Mikalojaus ir Šv. Olavo bažnyčias. Laisvu laiku kiekvienas ieškosime paslaptingojo Talino kampelių. Kupini įspūdžių ir naujų idėjų, išvyksime į Lietuvą, kurią pasieksime vėlai vakare.

Keliones organizatorius:
Kelionių laikas
į kainą įskaičiuota:
Kelto bilietai į/iš Saremos salą autobusui
Ekskursinė programa
Kelionės vadovo paslaugos
Apgyvendinimas viešbutyje
Kelionė autobusu
Dokumentų tvarkymas
Maitinimo tipas: su pusryčiais
į kainą neįskaičiuota:
Mokamiems objektams ir kelto bilietams asmeniui - reikia turėti ~ 20 EUR
Priemoka už vienvietį kambarį 15 EUR (jei keliaujate vienas)
Asmeninės išlaidos
Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu
Papildoma informacija

Ekskursinių objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.

Kelionėje yra reigalingas LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. kelionei pasibaigus.

Mokamiems objektams ir kelto bilietams asmeniui- reikia turėti ~ 20 EUR

Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos - už papildomą mokestį.

Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis.

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 1550 km.

Kaina asmeniui nuo
89
Sarema – Talinas
Įskaičiuota į kainą
Kelto bilietai į/iš Saremos salą autobusui
Ekskursinė programa
Kelionės vadovo paslaugos
Apgyvendinimas viešbutyje
Kelionė autobusu
Dokumentų tvarkymas
Maitinimo tipas: su pusryčiais
Pasiūlymas nebegalioja