Banglenčių stovykla Fuerteventūroje! 11.17 - 24 d.

Apgyvendinimas, surfinimo įrangos suteikimas, instruktoriaus paslaugos.

Mėgsti adrenaliną ir ekstremalų sportą? Tave vilioja galingos bangos ir visada pavydžiai nužvelgdavai  tuos, kurie lengvai čiuoždavo su banglentėmis per vandens paviršių? To gali išmokti ir Tu! Kraukis lagaminą ir keliauk į Surf Camp Fuerteventūroje!


Kas rengia?

,,Kailua“ banglenčių mokykla, kurią Fuerteventūroje įkūrė du šaunūs ir drąsūs mūsų tautiečiai – Mantas ir Domas. Rudenį jie rengia banglenčių stovyklą ir nekantraudami laukia Tavęs, kad galėtų išmokyti šio ekstremalaus sporto ypatumų.

Kur?

Stovykla vyks tikrame paplūdimių rojuje – Fuerteventūros mieste – Corralejo. Pati sala priklauso Kanarų salynui (o šis – Ispanijai). Corralejo miestas yra šiaurinėje salos dalyje, idealiai tinkantis užsiimti banglenčių sportu. Tad čia daugiausiai ir susirenka pašėlę banglentininkai.

Kas manęs ten laukia?

Iššūkiai, adrenalinas, nauji įspūdžiai, pojūčiai ir draugai. Dar daug saulės ir nuostabūs paplūdimiai. Ir, žinoma, profesionalūs instruktoriai, kurie  išmokys suvaldyti banglentę ir ja skrosti per bangas. Į stovyklą gali vykti net jei niekada nestovėjai ant banglentės ar jau esi kiek pažengęs, tačiau dar nori patobulinti savo įgūdžius. Kursai truks po 4 val. 5 dienas, tad liks laiko ir pramogoms ir apylinkių pažinimui.

Kokios dar pramogos manęs laukia?

Gali nemokamai išbandyti ilgąsias riedlentes ir taip įgyti dar vieną papildomą gebėjimą. Taip pat Corralejo mieste netrūksta barų ir kavinių, kur galima susipažinti su iš viso pasaulio atvykusiais banglentininkais. Galbūt gausi naudingų patarimų ar susirasi naują bičiulį su kuriuo galėsi išbandyti bangas skirtingose žemės kampeliuose ar toje pačioje Fuerteventūroje. Ir kas be ko, gerai praleisti laiką!


Dėmesio! Banglenčių stovykloje viena pamoka trunka 4 val. su važiavimu iki užsiėmimo vietos. Per savaitės trukmės banglenčių stovyklą bus suteikiamos 5 banglenčių sesijos.

Tedo.lt

Įmonės veikla yra apdrausta Lietuvos Draudimu 91,000 €.
Kelionių Organizatoriaus pažymėjimo nr. 14977


Kelionės data: 2018 11 17 – 2018 11 24

Išvykimas: Varšuva Modlino - Fuerteventūra 2018-11-17 Tiesioginis
11:40 WMI
Varšuva
5 val. 35 min. 16:15 FUE
Fuerteventūra
Sugrįžimas: Fuerteventūra - Varšuva Modlino 2018-11-24 Tiesioginis
16:50 FUE
Fuerteventūra
5 val. 30 min. 23:20 WMI
Varšuva

Bhavana Surf House

Koralėjuje įsikūrusiuose svečių namuose rasite lauko baseiną ir vandens sporto įrangą.

Viešnagės metu galėsite išsinuomoti dviračius, už papildomą mokestį galėsite dalyvauti pėsčiųjų žygiuose ar paplaukioti burlentėmis.

Jaukūs svečių namai įrengti taip, kad svečiai, po plaukimo banglentėmis pamokų galėtų ramiai pailsėti ir atsipalaiduoti. Netoli apgyvendinimo įstaigos yra prekybos centras, barai ir kavinės.

Nemokamu belaidžiu internetu galėsite naudotis viešose viešbučio zonose.

Keletas atsiliepimų:

„Paslaugus ir malonus personalas. Netoliese yra parduotuvės, kavinės ir pats miesto centras.”

„Patiko, kad yra virtuvė ir reikalingiausi reikmenys — galio pasigaminti valgyt ką nori ir kada nori.”

„Svečių namai ramioje vietoje, sukurta jauki atmosfera.”

Dėmesio! Visi kambariai yra šešiaviečiai arba aštuonviečiai.
Atkreipkite dėmesį, kad banglenčių stovykloje vyrai ir moterys yra apgyvendinami atskirai.

Kelialapiai

Viešbutis
Bhavana Surf House (be skrydžio)
Kambarys
Aštuonvietis/šešiavietis kambariai
 • Kambario dydis 30 m²
 • Bendras vonios kambarys
 • ...
Kelialapio kaina asmeniui
€310

Yra galimybė mokėti dalimis.
Pirma įmoka €50

Trukmė
7 naktys
Viešbutis
Bhavana Surf House
Kambarys
Aštuonvietis/šešiavietis kambariai
 • Kambario dydis 30 m²
 • Bendras vonios kambarys
 • ...
Kelialapio kaina asmeniui
€554

Yra galimybė mokėti dalimis.
Pirma įmoka €198

Trukmė
7 naktys
Viešbutis Kambarys Kelialapio kaina asmeniui Trukmė
Bhavana Surf House (be skrydžio) Aštuonvietis/šešiavietis kambariai
 • Kambario dydis 30 m²
 • Bendras vonios kambarys
 • Plaukų džiovintuvas
€310

Yra galimybė mokėti dalimis.
Pirma įmoka €50

7 naktys
Bhavana Surf House Aštuonvietis/šešiavietis kambariai
 • Kambario dydis 30 m²
 • Bendras vonios kambarys
 • Plaukų džiovintuvas
€554

Yra galimybė mokėti dalimis.
Pirma įmoka €198

7 naktys
 • Skrydis: Varšuva - Fuerteventūra - Varšuva
 • Rankinis bagažas 10 kg (kiekvienam asmeniui)
 • Mažos rankinės dydžio 1 vnt. bagažas (kiekvienam asmeniui)
 • Apgyvendinimas svečių namuose „Bhavana Surf House"
 • Pervežimas oro uostas - viešbutis - oro uostas
 • Naudojimasis virtuve ir jos įranga
 • Banglenčių kursai
 • Instruktoriaus paslaugos
 • Banglenčių sporto draudimas
 • Naudojimasis banglentėmis
 • Kostiumai
 • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu
 • Arbatpinigiai
 • Asmeninės išlaidos

Ką pamatyti

Ką pamatyti Fuerteventūroje? Išsamus kelionės gidas poilsiautojams.

Kanarų sala Fuerteventūra

Fuerteventūra vadinama seniausia Kanarų sala Atlanto vandenyne, esanti arčiausiai Afrikos krantų. Savo klimatu ji panaši į toje pačioje platumoje plytinčias Floridą ir Meksiką. Fuerteventūroje yra daugiau kaip 150 paplūdimių. Juos itin mėgsta burlentininkai ir banglentininkai. Paplūdimiai čia – nuo auksinių Corralejo kopų salos šiaurėje iki plačių Jandia pliažų jos pietuose. Kai lepinti kūną saulės spinduliais pabos ir norėsis pakeisti aplinką, aplankykite salos sostinę Puerto del Rosario bei kitas įstabias vietas. Jos atmintyje išliks ilgam.

 

Klimatas. Oro temperatūra Fuerteventūroje retai nukrenta žemiau 18 laipsnių šilumos ir pakyla aukščiau 24 laipsnių. Aukščiausia temperatūra žiemos sezonu – 21 laipsnis šilumos, žemiausia – 15 laipsnių šilumos. Vasaromis čia apie 27 laipsnius šilumos. O žemiausia oro temperatūra šiltuoju metų laiku – 20 laipsnių šilumos.

Ką pamatyti Fuerteventūroje

Sostinė Puerto del Rosario. Nuo Fuerteventūros oro uosto nutolusi vos 6 kilometrų atstumu. Poilsiautojams patraukliausia seniausia miesto dalis – uosto teritorija. Čia – jaukios, senos gatvelės, Kanarų salų architektūros stiliaus namai, muziejai bei bažnyčios. Puerto del Rosario rasite ir barų, restoranų, kur paskanausite tradicinių šios salos patiekalų.

Ką pamatyti Fuerteventūroje

Urvas “Cueva del Llano”. Urvas pribloškia savo dydžiu. Sakoma, jog šis požeminis darinys buvo suformuotas prieš keletą milijonų metų išsiveržus ugnikalniui. Urvas – dviejų atšakų. Viena iš jų – 500 metrų ilgio, kita siekia 200 metrų. Apsilankę čia išvysite vietų, kurių plotis – 12 metrų, o aukštis – 5 metrai.

Ką pamatyti Fuerteventūroje

“Parque Natural de Jandia” parkas. Gamtos parkas įsikūręs Fuerteventūros pietuose, užimantis beveik visą pietinę jos dalį. Jandia parkas užima apie 2600 hektarų ploto. Jame yra namų, skirtų įvairioms nykstančioms gėlėms ir paukščiams. Gausu saugomų paukščių, driežų bei vabzdžių rūšių. Gamta čia kontrastinga: vienoje pusėje švelnios smėlio kopos, kitoje – akmeninga, aštrių kontūrų viršukalnė La Zarza. Jos aukštis 807 metrai. Tyliam ir kantriam lankytojui gali pasisekti išvysti ir plačiasparnį vanagą, kuris yra vienas iš daugelio šio ornitologinio draustinio gyventojų.

Ką pamatyti Fuerteventūroje

Zoologijos ir botanikos sodas “Oasis Park”. Parkas, įsikūręs Fuerteventūros pietuose (La Lajita). Jame savo vietą atradę daugiau kaip 200 rūšių paukščių, begemotų, žirafų, paukščių, laukinių ožkų ir kitų gyvūnų. Užsukę čia išvysite rengiamus specialius jūrų liūtų, papūgų, roplių ir plėšriųjų paukščių pasirodymus. Zoologijos sodas sujungtas su botanikos sodu, kuriame gausu egzotinių augalų, palmių, kaktusų bei daugeliu kitos augmenijos. Kupranugarių safaris – viena iš įdomiausių pramogų. Kupranugarių čia tikra gausybė, tad puiki proga ne tik į juos pasižiūrėti, bet ir pajodinėti.

Ką pamatyti Fuerteventūroje

Corralejo miestas. Garsėja išskirtine architektūra. Kadaise jis buvo mažas žvejų kaimelis, o dabar išaugo į vieną iš didžiausių kurortų saloje. Tiesa, čia nematyti naujų, švytinčių, stiklinių pastatų ar modernios architektūros šedevrų. Corralejo mieste draudžiama statyti naujus namus. Padaryta tik viena išimtis – leista pastatyti du viešbučius. Miesto restoranai, barai bei įstaigos įsikūrę senuose pastatuose. Tai sukuria ypatingą atmosferą šiame kurorte.

Ką pamatyti Fuerteventūroje

Corralejo paplūdimys driekiasi nenusakomą platybę. Tai – puiki vieta nardymo, kaitavimo, buriavimo ar kitokio vandens sporto pramogų mylėtojams. Taip pat teniso, plaukiojimo vandens motociklais, visureigių safario, kalnų dviračių aistruoliams. Be viso to, čia organizuojami turai laivu, stikliniu dugnu, tikėtina, kad ekskursija paliks didelį įspūdį. Paplūdimio puošmena – įspūdingos smėlio kopos, esančios netoli miesto. Joms saugoti įkurtas rezervatas. Tad, kai miesto šurmulys nusibos, užsukite išsimaudyti vandenyne ar pasikaitinti šalia jo bei pasimėgauti kitokio pobūdžio pramogomis.

Ką pamatyti Fuerteventūroje

Baku vandens parkas. Šis parkas yra šiaurinėje Fuerteventūros dalyje, užimantis net 160 000 kvadratinių metrų plotą. Jis – viena iš patraukliausių turistų pramogų vietų saloje. Baku vandens parke linksmybių atras ir suaugusieji ir vaikai. Čia įrengti nusileidimo kalneliai, bangų baseinas ir burbulų vonia. Veikia mini golfo, kėglių užsiėmimai, suvenyrų parduotuvėlė ir restoranas.

 

Tetiro miestelis. Nedidelis, nuostabaus grožio ispaniškas kaimelis. Jame įsikūrusi vietinė duonos kepyklėlė bei dar 1880 metais pastatyta Santo Domingo de Guzman bažnyčia. Antrąjį kovo, birželio, rugsėjo bei gruodžio sekmadienį čia rengiamos amatininkų mugės.

Ką pamatyti Fuerteventūroje

El Cotillo miestelis. Įsikūręs šiaurės vakarinėje Fuerteventūros dalyje. Jis žavi savo ramybe ir yra tikras banglentininkų ir burlentininkų rojus. Šių vandens sportų mėgėjus it magnetas pasimėgauti traukia didelių bangų mūša bei vėjas. El Cotillo rasite geriausius salos restoranus. Taip pat greta miestelio centro (judant į pietus nuo uosto) išvysite apvalios formos fortą “Fortalenza del Toston”. Jis pastatytas 1970 metų pabaigoje. Kadaise jis buvo apsauga nuo piratų invazijos. O senajame uoste tikrai atrasite sau patinkantį restoraną ar barą.

Ką pamatyti Fuerteventūroje

La Lajita – nedidelis žvejų miestelis, kuriame be puikių žuvų restoranų ir barų yra nedidelis (780 tūkst.kv.m.), bet nuostabiai sutvarkytas zoologijos ir botanikos sodas. Parke Jūsų lauks žirafos, begemotai ir daugiau kaip 200 rūšių paukščių. Botanikos sode galima pasigrožėti egzotiškais medžiais ir gėlėmis. O patys įdomiausi – specialūs jūrų liūtų,papūgų, roplių, paukščių, pasirodymai.

Ką pamatyti Fuerteventūroje

Antigva gyvenvietė. Vadinama bene seniausia gyvenviete saloje. Dėmesį neabejotinai patrauks bažnyčia Cruz de los Caldos, pastatyta dar XVIII amžiuje. Ne mažiau nuostabus vėjo malūne įrengtas kultūros centras. Tai pat veikia nedidelis muziejus, o visi meno gerbėjai galės pamatyti ir įsigyti vietinių menininkų darbų.

 

Gyvenvietė Pajara. Atvykę čia galėsite pasigrožėti XVII amžiaus palikimu – bažnyčia su originalia puošyba virš įėjimo. Puošyboje atvaizduojami keistų žvėrių ir gyvačių motyvai. Bažnyčios viduje, šoninėse narvuose išvysite baltą, puoštą sidabru Madonos su kūdikiu skulptūrą, o kitoje kontrastas – juoda Virgen de los Dolores skulptūra.

 

Druskos muziejus. Ten, kur jūra susitinka su pakrante, gimsta druska. Ta pati, kurią laikome savo virtuvėje. O apie tai, kaip ji iškasama ir kas su ja nutinka, kol ji galiausiai atsiduria ant pietų stalo, pasakojama Druskos muziejuje, Museo de la Sal. Muziejus įsikūręs Las Salino mieste, kuriame druska buvo išgaunama dar iki atvykstant pirmiesiems kolonistams, vėliau šį darbą perėmė atvykę ispanai. O šiuo metu ten galima ne tik sužinoti apie druskos svarbą mūsų organizmui, bet ir įsigyti vietinės gamybos druskos.

Ką pamatyti Fuerteventūroje

Muziejus La Alcogida. Įkurtas važiuojant į šiaurę nuo centrinės Fuerteventūros dalies (netoli Tefia kaimelio). Užsukę čia turėsite galimybę išvysti septynis XVI-XXVII amžiaus namus. Jie – tradicinės architektūros palikimas. Dabar šiuose namuose yra amatininkų dirbtuvėlės su ekspozicijomis. Taip susipažinsite su salos vietinių gyventojų buitimi, tradicijomis.

Ką pamatyti Fuerteventūroje

Savo spalva iš toli išsiskiria Tindaya kalnas. Kalno papėdėje išsidėstęs tokio pat pavadinimo kaimelis, kuriame yra jaukių kavinių ir barų. Šis tūkstantmečių erozijos graužtas vulkaninio akmens gūbrys dar vadinamas “raganų kalnu”. Dėl daugybės raižinių akmenyje, kurie primena žmogaus pėdas. Visos šios pėdos nukreiptos Vakarų kryptimi, todėl tikėta, jog Vakaruose gyvena piktosios jėgos. Šią vietą vietiniai gyventojai laiko šventa. Jie tikėjo, kad tai senųjų dievų pėdsakai, įspausti akmenyje. Vis dar nežinoma, kokią paskirtį šie raižiniai turėjo: religinę, dekoratyvinę ar astronominę. Unikali gamtos ir žmogaus kūrybos sintezė suteikia šiai vietai ypatingo grožio ir paslaptingumo.

 

Populiariausi restoranai, barai bei klubai Fuerteventūroje.

 • Restoranas”Gibson”. Restoranas – tikra palaima vegetarizmo pasekėjams. Jo meniu tik vegetariški patiekalai.

 

 • Rosie O’Grady’s. Airiškas baras. Šioje vietoje tvyro draugiška atmosfera bei kiekvieną vakarą skamba gyvo garso muzika.

 

 • Rock Island Bar ir Blue Rock Bar. Abejuose baruose sau jaukią vietą ras gyvo garso roko muzikos gerbėjai. O, jei roko muzika Jums atrodys per garsi, bare “Hello Beach house Bar” galėsite mėgautis gyvai atliekamu džiazu.

 

 • Jei trokštate šokių iki paryčių, apsilankykite klubuose – “Mafasca Disco Club”, “Waikiki Disco Club”, “Calle 24 Disco Club” bei “Tortunga Disco Club”.

Dar daugiau apie lankytinas vietas bei kainas Fuerteventūroje sužinosite “Tedo.lt” komandos nario Tado straipsnyje: Keliautojas T. Kertenis: Fuerteventūrą vietiniai gyventojai prilygina Marso paviršiui
Keletas “Tedo.lt” patarimų keliaujantiems į Fuerteventūros salą:
 • Kai spręsite, kokį viešbutį užsisakyti, sužinokite apie paplūdimius greta jo. Jei labiau už maudynes baseine vertinate buvimą paplūdimyje, apsistokite vietoje, kurioje netoliese yra užrašas “Playa”. Priešingu atveju, daugelyje vietų krantas akmenuotas, uolėtas bei pavojingas. Pažiūrėti gražu, tačiau skirta tikrai ne maudynėms.

 

 • Fuerteventūroje labiausiai vėjuota iš visų Kanarų salų. Tačiau tai tikrai nesutrukdo palepinti kūną saulės spindulių voniomis ar maudynėmis nepavojingose vietose. Lapkritį vandens temperatūra siekia 21-22 laipsnius šilumos, o oras – 22-28 laipsniai šilumos.

 

 • Dažnas apsilankęs Fuerteventūros saloje, neatsispiria nepersikėlęs į greta esančią Lansarotės salą. Tačiau, jei nuspręsite paįvairinti atostogas būtent taip pasilikite tam bent 2-3 dienas, kitaip sunkiai aprėpsite visas nuostabaus grožio vietas.

 

 • Jei į kelionės bagažą nebetilps šlepetės ar jas tiesiog pamiršite namie, nesisielokite. Kainos saloje nesikandžioja. Čia tikrai rasite platų įvairių daiktų pasirinkimą.

Įskaičiuota į kainą:

 • Skrydis: Varšuva - Fuerteventūra - Varšuva
 • Rankinis bagažas 10 kg (kiekvienam asmeniui)
 • Mažos rankinės dydžio 1 vnt. bagažas (kiekvienam asmeniui)
 • Apgyvendinimas svečių namuose „Bhavana Surf House"
 • Pervežimas oro uostas - viešbutis - oro uostas
 • Naudojimasis virtuve ir jos įranga
 • Banglenčių kursai
 • Instruktoriaus paslaugos
 • Banglenčių sporto draudimas
 • Naudojimasis banglentėmis
 • Kostiumai
554

Galima mokėti dalimis.
Pirma įmoka €198

Jau užsakyta:
7
Noriu Užsakyti

Turite klausimų?

+370 650 26644 +370 650 26644

Top kelionių pasiūlymai

potemkin-stairs-odesa-ukraina