Keiptaunas, Pietų Afrika

Egzotiškoji Pietų Afrikos Respublika - pažintinė pavasario kelionė!

Kelialapio Kaina
Apgyvendinimas pažintinės kelionės PAR metu
Kambarys
Privalumai
Trukmė
Kelialapio kaina asm.
Oro kondicionierius / ventiliatorius
Privatus vonios kambarys
17 naktys(ų)
2020-04-172020-05-04
Trukmė
17 naktys(ų)
2020-04-172020-05-04
3079
Privalumai
Oro kondicionierius / ventiliatorius
Privatus vonios kambarys
Rodyti Daugiau
Pažintinės kelionės į PAR programa

1 diena. Skrydis į Pietų Afrikos Respubliką su persėdimu Stambule

Pažintinę kelionę į PAR pradėsite skrydžiu iš Vilniaus į Johanesburgo oro uostą.


2 diena. Atvykimas į Pietų Afrikos Respubliką

Atvykus į Johanesburgo oro uostą ir praėjus pasų kontrolės postus, Jus pasitiks lietuviškai kalbantis gidas. Su juo iš karto keliausite link Kriugerio Nacionalinį Parką - didžiausią Pietų Afrikos Respublikoje ir vieną didžiausių visoje Afrikoje. Pakeliui galėsite grožėtis besikeičiančia kontrastinga gamta. Vakare atvyksite į Kriugerio Nacionalinį parką. Laisvas laikas ir nakvynė viešbutyje Hayzeview miestelyje.


3 - 4 dienos. Kriugerio Nacionalinis parkas (pusryčiai)

Po pusryčių vyksite apžiūrėti Kriugerio Nacionalinio parko, kur praleisite visą dieną. Čia persipinantys akacijų, šilkmedžių, uolų ir upių vaizdai atima žadą, o kur dar laukiniai gyvūnai, tokie kaip liūtai, drambliai, žirafos ir begemotai! Šis, Kriugerio Nacionalinis parkas yra vienas garsiausių saugomų teritorijų pasaulyje. Laisvas laikas ir nakvynė viešbutyje Hayzeview miestelyje.


5 diena. Kriugerio Nacionalinis parkas (pusryčiai, pietūs)

Po pusryčių tęsite kelionę po Kriugerio Nacionalinį parką, tačiau šiandien Jūsų akis džiugins ne laukinė gamta, o nuostabus Afrikos kraštovaizdis. Pirma stotelė prie Dievo lango (God's window), kur atsiveria nuostabus vaizdas į kanjoną, o esant geram ir giedram orui galima pamatyti net Mozambiką. Čia pat pamatysite ir Berlyno krioklius, kurie yra aukščiausi Pietų Afrikos Mpumalangos provincijoje. Lengvi pietūs su atsiveriančiu vaizdu į krioklius, o po jų keliausite link Burkės laimės duburiai (Bourke's Luck Potholes). Tai dėl staigaus krypties pasikeitimo stiprios srovės išgraužtos uolos, kurių gylis siekia net 6 metrus. Sakoma, kad uolų dugne nusėda aukso sąnašos. Laisvas laikas ir nakvynė viešbutyje Hayzeview miestelyje.


6 diena. Svazilando karalystė (pusryčiai)

Po pusryčių keliausite į Svazilando Karalystę, kuri yra reta pasaulio išimtis, tebesauganti absoliutinės monarchijos tradicijas. Svazilandas yra Eswatini genties, turinčios savitą kultūrą, tradicijas ir teritoriją, saugotoja. Čia turėsite galimybę iš arčiau susipažinti su Svazi gyventojais, jų šokiais ir papročiais.

Nykštukinė Svazilando karalystė garsėja margaspalviais turgumis, gražia gamta ir draugiškais gyventojais, kurių iki šiol gyvena pagal savo protėvių tradicijas. Toliau keliausite iki Piggs Peok'o miestelį, kuris kadaise buvo pagrindinis aukso kasyklų centras, o važiuojant link Svazilando Karalystės sostinės - Mbadano, sustosite rankdarbių turguje, kur galėsite įsigyti autentiškų afrikiečių dirbinių.

Laisvas laikas ir nakvynė viešbutyje Svazilandijoje.


7 diena. Johanesburgas (pusryčiai)

Pusryčiai. Šiandien aplankysite Karaliaus muziejų ir seniausias visame pasaulyje geležies rūdos kasyklas. Išvykimas į Johanesburgą. Laisvas laikas ir nakvynė viešbutyje.


8 diena. Keiptaunas (pusryčiai)

Pusryčiai. Išvykimas į Johanesburgo oro uostą. Skrydis į Keiptauną.

Atvykus į pirmąjį europiečių įkurtą miestą Pietų Afrikoje - Keiptauną, keliausite iki miesto simbolio - Stalo kalno (Table mountain) bei iki Signalo kalno (Signal mountain) nuo kurio galėsite žavėtis panorama į Keiptauno miestą, uostą, Stalo kalną ir beribį Atlanto vandenyną.


9 diena. Keiptaunas (pusryčiai)

Po pusryčių keliausite į vieną gražiausių Pietų Afrikos Respublikos kampelių - Cape pusiasalį. Kelionės metu pamatysite įspūdingus panoraminius kraštovaizdžius, gamtos prieglobstyje įsikūrusias gyvenvietes, aplankysite ruonių salą, stručių fermą, kur galėsite juos pamaitinti iš savo rankų. Pakeliui sustosite vietinėje suvenyrų parduotuvėje, kur galėsite įsigyti dirbinių iš medžio ir akmens. Toliau vyksite į Gerosios Vilties kyšulį, kuris neretai dar vadinamas Audrų kyšuliu. Atvykus kelsitės funikulieriumi arba eisite pėsčiomis (priklauso nuo oro palankumo. Vėjuotomis dienomis funikulierius uždarytas) iki ant uolos esančią apžvalgos aikštelę. Čia pasijusite tarsi stovite ant pasaulio krašto. Pietūs (už papildomą mokestį) dviejų vandenynų restorane. Iš čia atsiveria didingi Somerset West kalnai. Po gardžių pietų, grįždami į Keiptauną, vandenyno pakrante sustosite išskirtiniame Boulders paplūdimyje, kuriame vaikščioja pingvinų kolonijos. Aplankysite Kirstenbosch Botanikos sodus. Grįžę į Keiptauną užeisite į tikrų deimantų fabriką, kur galbūt Jūsų akis patrauks ir vienas kitas dirbinys su brangakmeniu ir jį įsigysite. Laisvas laikas ir nakvynė viešbutyje Keiptaune.


10 diena. Keiptaunas

Laisvas laikas ir galimybė įsigyti papildomų turų. Vienas jų - nardymas su rykliais (už papildomą mokestį - 150€/asm.)


11 diena. Keiptaunas. Vyno kelias (pusryčiai)

Po pusryčių keliausite į kelias vynines Stelenbosh ir Franchoek miesteliuose. Taip pat galėsite įsigyti vynų namų kolekcijai bei afrikietiškų suvenyrų iš Franchoek turgaus. Laivas laikas ir nakvynė viešbutyje Keiptaune.


12 diena. Sodų kelias (pusryčiai, vakarienė)

Pusryčiai. Nuo šios dienos keliausite kalnuotomis, įspūdingomis vietovėmis, kurios vadinamos sodų keliu. Vakarop atvyksite į Oudtsroom arba kitaip „pasaulio stručių sostinės" miestelį. Laisvas laikas ir vakarienė. Nakvynė viešbutyje Oudstroom.


13 diena. Oudstroom (pusryčiai, vakarienė)

Po pusryčių išvyksite į apžvalginę ekskursiją po Oudstroom miestelį. Įdomus faktas tas, kad šis miestelis yra vienas didžiausių žydų litvakų bendruomenių gyvenančių Pietų Afrikos Respublikoje, kurie atvyko iš Kėdainiu ir pradejo stručių verslą. Oudstroom miestelyje už papildomą 9€ mokestį galėsite aplankyti vieną gražiausių, žinomiausių bei populiariausių turistų tarpe šalyje - Kango urvus. Laisvas laikas ir vakarienė. Nakvynė viešbutyje Oudstroom.


14 diena. Knysna (pusryčiai, pietūs)

Po pusryčių tęsite kelionę sodų keliu link Knysnos - austrių sostinės Pietų Afrikos Respublikoje. Pakeliui sustosite Outenikva kalno viršūnėje su atsiveriančiais vaizdais į Indijos vandenyną. Čia Jūsų lauks piknikas, o po gardžių pietų tęsite kelionę į Knysna miestelį, į austrių fermą, kur jei norėsite, galėsite paragauti gurmaniškai paruoštų austrių su šampanu (už papildomą mokestį - 60€/asm.)


15 diena. Knysna (pusryčiai)

Pusryčiai. Po jų tęsite kelionę sodų keliu. Mėgstantiems nuotykius galėsite pervažiuoti per krioklius su lynų (už papildomą mokestį - 30eur/asm.). Toliau sustosite prie didžiausio tilto pasaulyje. Čia vėl pasireikšti galės mėgstantys adrenaliną - šokti su virve nuo tilto (už papildomą mokestį - 100 eur/asm.). Norintieji už 30€ asm.mokestį galės aplankyti aplankysite didžiausią pasaulyje paukščių ir beždžionių parką. Laisvas laikas ir nakvynė viešbutyje Knysna miestelyje.


16 - 17 dienos. Knysna (pusryčiai)

Pusryčiai. Laisvas laikas, kurį galėsite skirti prie Indijos vandenyno bei paplūdimių.


18 diena. Išvykimas (pusryčiai)

Pusryčiai. Šiandien atsisveikinsite su šia nuostabia šalimi. Skrydis iš Keiptauno oro uosto į Vilnių su persėdimu Stambule.


19 diena. Grįžimas į Lietuvą.

Keliones organizatorius:
Tedo.lt
į kainą įskaičiuota:
Skrydis: Vilnius - Johanesburgas - Keiptaunas - Vilnius
Pasienio mokesčiai Svazilandijos Karalystėje
Lietuviškai kalbantis gidas
Ekskursijos ir įėjimo bilietai į programoje numatytus objektus
Vidinis skrydis: Johanesburgas - Keiptaunas
Kelių mokesčiai
Pervežimai (pagal programą)
Maitinimas (pagal programą)
į kainą neįskaičiuota:
PAR viza
Papildomi turai
Stalo kalno lankymas (25€/asm.)
Bagažas
Programoje nenumatytas maitinimas
Asmeninės išlaidos
Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu
Turėkite omenyje

Kelionės programa gali nežymiai keistis. Pažintinės kelionės į Pietų Afrikos Respubliką metu turėkite patogią avalynę ir geriamojo vandens. Pietų Afrikos Respublikoje balandžio mėnesį vidutinė oro temperatūra dienos metu +24°, o naktį +11°C, tad nepamirškite su savimi pasiimti ir kremo nuo saulės bei šiltesnį megztuką.

Planuojantiems savo išlaidas, žinokite, kad 1 euras yra lygus 16.61 PAR Randams (ZAR).

Kaip gauti Pietų Afrikos Respublikos vizą?

Keliaujant į Pietų Afrikos Respubliką Lietuvos piliečiams vizos yra reikalingos. Visą reikalingą informaciją rasite artimiausiose Lietuvai Pietų Afrikos Respublikos ambasados puslapiuose Kopengahoje ir Stokholme. Jei turite papildomų klausimų, rašykite į atostogos@tedo.lt, mielai Jums padėsime.

Kaina asmeniui nuo
3079
Kriugerio Nacionalinis Parkas - Svazilando Karalystė - Keiptaunas - Sodų kelias
Įskaičiuota į kainą
Skrydis: Vilnius - Johanesburgas - Keiptaunas - Vilnius
Pasienio mokesčiai Svazilandijos Karalystėje
Lietuviškai kalbantis gidas
Ekskursijos ir įėjimo bilietai į programoje numatytus objektus
Vidinis skrydis: Johanesburgas - Keiptaunas
Kelių mokesčiai
Pervežimai (pagal programą)
Maitinimas (pagal programą)
Pasiūlymas nebegalioja