Bankokas, Centrinis Tailandas

Šypsenu šalis - Tailandas. Pažintinė pavasario kelionė!

Kelialapio Kaina
Viešbučiai Tailande
Kambarys
Privalumai
Trukmė
Kelialapio kaina asm.
Pusryčiai
Oro kondicionierius
Privatus vonios kambarys
14 naktys(ų)
2020-03-062020-03-20
Trukmė
14 naktys(ų)
2020-03-062020-03-20
1149
Privalumai
Oro kondicionierius
Privatus vonios kambarys
Rodyti Daugiau
Kelionės programa Tailande

1 DIENA. Skrydis į Bankoką 

Skrydis: Ryga – Taškentas 13:00 – 21:00. Išvykimas iš Taškento 22:40. Į skrydžių kainas įskaičiuotas maitinimas lėktuve.


2 DIENA. Bankokas

Į Bankoko oro uostą atvykstame 06:40. Praėjus pasų ir muitinės patikrą susitinkame su grupės vadovu ir keliaujame į viešbutį Bankoke (registracija nuo 14:00).

Laisvas laikas


3 DIENA. Bankokas

Pusryčiai. ~ 8:30 susitikimas su gidu ir ekskursijos Bankoke.

Šios dienos programa: Auksinio Budos šventykla (Wat Traymit, Budos statula iš 5,500 kg gryno aukso), Aušros (Wat Arun) šventykla, Smaragdinio Budos šventykla, šiuolaikiniai dangoraižiai ir gatvių turgavietės. Kelionė tradicine tailandietiška valtimi Bankoko kanalais, kurios metu turėsite galimybę pamaitinti šamus, kurie veisiasi šalia šventyklos. Pietūs.

Po pietų – laisvas laikas, kurio metu rekomenduojame aplankyti:

Baiyoke bokštą: tai 2-as pagal aukštį viešbutis pasaulyje su apžvalgos aikštele, iš kurios atsiveria nuostabus vaizdas į visą Bankoką.

Mahanakhon – tai aukščiausias dangoraižis su viršutine stebėjimo platforma.

Siam Paragon – prekybos centras, turintis didelį akvariumą ir kino teatrą „IMAX“ (4D), kuriame yra unikalus Madame Tussauds muziejus.

Tailando nacionalinis teatras Siam Niramit. Čia pasirodymai, vykstantys scenoje, laikomi vienu gražiausių ir įspūdingiausių. Teatro scena yra įtraukta į Gineso knygą kaip pati aukščiausia.


4 DIENA. Kačanaburio provincija

Anksti ryte išsikraustome iš kambarių ir vykstame į dviejų dienų kelionę Kančanaburio provincijoje. Tai nuostabaus grožio vieta, žalios kalvos, kriokliai, nacionaliniai parkai – įvairiausios poilsio galimybės.

Po pusryčių pirmas sustojimas – apsilankymas tradiciniame tailandietiškame name, su kokosų perdirbimo mini ferma.

Vėliau sustojimas Ratchaburi provincijoje, plaukiojančiame turguje Damnaen Saduak. Tradicinėmis tailandietiškomis valtimis, praplauksite vingiuotais kanalais, pamatysite tradicinius tailandietiškus namus ant polių ir tailandietišką turgų.

Sekantis sustojimas – garsusis sustojimas per upę Kwai, kur Jūs trumpam panirsite į XX a. vidurio istoriją ir sužinosite „Mirties kelio” atsiradimo istoriją.

Po ekskursijų turėsite galimybę papietauti restorane su atviru dangumi, iš kurio atsiveria nuostabus vaizdas į tiltą per upę. Po gardžių pietų džiunglėmis keliausite į Dramblių kaimą, kur susipažinsite su šiais nuostabiais gyvūnais. Taip pat už papildomą mokestį (~700 batų = ~20 EUR) galėsite ant dramblių pakeliauti po džiunglių tankumynus.

Po pietų keliausite į egzotišką viešbutį, esantį ant vandens, kur po turiningos dienos, galėsite tiesiai nuo Jūsų namelio prieangio išsimaudyti vėsioje upėje.


5 DIENA. Kačanaburio provincija 

Saulei tekant, prabusti nacionalinio parko tankmėje nuo lengvo rytmetinės upės gaudesio — kas gali būti maloniau?

Po pusryčių išvyksime prie įžymiųjų terminių versmių, kurios garsios savo gydomosiomis savybėmis ir yra Kančanaburi provincijos pasididžiavimas.

Kitas sustojimas — arbatos namelis su milžiniška arbatos kolekcija, kur galėsite sau ar artimiesiems išsirinkti tikrai reikiamų ir naudingų dovanų iš šių egzotinių atostogų Tailande.

Sekantis Tailando pasididžiavimas — Sayok nacionalinis parkas. Ne veltui Kančanaburi provincija vadinama „Tailando Žalieji plaučiai“, čia nepraeinamos tropinės džiunglės ir amžinai žali kalvų šlaitai, giliavandenės upės, triukšmingi kriokliai, o svarbiausia – stebėtino švarumo oras. Tuo įsitikinsite plaukdami mediniais plaustais Sayok nacionaliniame parke, patys drąsiausi gali išsimaudyti upėje. Arba – kvapą užgniaužiančiame Sayok Jai krioklyje, kur mūsų taip pat laukia sustojimas.

Po šių aktyvios dienos pradžios, gardūs pietūs padės atgauti jėgas. Paskutinė turiningos kelionės stotelė yra laukinių beždžionių šventykla, kurioje galėsite ne tik pamatyti linksmąsias beždžionėles, bet ir jas pamaitinti. Po įspūdžių pilnos dienos keliausite į Patają.


6 – 8 DIENOS. Pataja

Pusryčiai. Šią dieną praleisite krokodilų ir gyvačių fermose, kuriose vyksta pasirodymai su šiais gyvūnais. Toliau keliausite į Budos kalną, odos parduotuvę ir brangakmenių gamyklą, kur Jums papasakos, kaip yra išgaunami ir apdirbami, o taip pat ir kaip įgauna galutinį vaizdą prabangūs gaminiai.

Taip pat galėsite papildomai įsigyti ekskursijas iš gidų po Patają ir kitus regionus.

Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Patajoje.


9 DIENA. Ko Čang

Pusryčiai. Kelionė į Ko Čang salą (kelionės trukmė ~04:30 ir kelionė keltu ~30 min). Sala pripažinta, kaip paskutinė rojaus sala pietryčių Azijoje. Ko Čang rojus seniai populiarus tarp žmonių, kurie nori pailsėti nuo didelių miestų, beribių minios ir šurmulio.

Įsikūrus viešbutyje Ko Čange turėsite laisvą laiką poilsiui paplūdimyje.


10 – 13 DIENOS. Ko Čang. Poilsis paplūdimyje

Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui paplūdimyje.


14 DIENA. Pervežimas į Bankoko oro uostą

Pusryčiai. Laisvas laikas. Iš viešbučio reikia išsiregistruoti 12 val. Pervežimas iki Bankoko oro uosto maždaug apie 14:00 – 15:00


15 diena. Skrydis į Rygą 

Skrydis: Bankokas – Taškentas 01:20 – 06:10, Taškentas – Ryga 09: 00-11:30. Į skrydžių kainas įskaičiuotas maitinimas lėktuve.

Keliones organizatorius:
365 Brivdienas
į kainą įskaičiuota:
Registruotas (20kg) ir rankinis (5kg) bagažas
Rusiškai kalbančio gido paslaugos
Ekskursijos ir įėjimo bilietai į visus programoje numatytus objektus
Pervežimai (pagal programą)
Maitinimas (pagal programą)
Apgyvendinimas viešbutyje (pagal programą)
Maitinimas skrydžio metu
Skrydis: Ryga - Bankokas - Ryga (per Taškentą)
Dokumentų tvarkymas
į kainą neįskaičiuota:
Arbatpinigiai gidams ir vairuotojams
Asmeninės išlaidos
Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu
Dėmesio!

Skrydžių informacija:

Ryga – Taškentas 13:00 – 21:00. Išvykimas iš Taškento 22:40

Bankokas – Taškentas 01:20 – 06:10, Taškentas – Ryga 09: 00-11:30

Svarbu: skrydžių laikai gali nežymiai kisti - juos patikslinsime 2-3 d. prieš kelionę. Garantuotas išvykimas esant bent 2 asmenims. Aviabilietai negrąžinami ir nekeičiami. Už papildomą mokestį galima užsakyti skrydį iš Vilniaus.


Planuodami keistis pinigus, žinokite, jog Tailando valiuta - Tailando batas. 1 euras bus lygus 33.69 THB. Nepamirškite, jog draudžiama iš Tailando išvežti Budos atvaizdus ir antikvarinius daiktus. Turistai Tailande bus prijungiami prie rusakalbės grupės. Lankomų objektų eiliškumas ir laikas gali nežymiai keistis. Jei jaudinatės dėl skiepų – www.ulac.lt/keliautojams

Kaina asmeniui nuo
1149
Bankokas - Pataja - Upė Kwai - Ko Chang sala
Įskaičiuota į kainą
Registruotas (20kg) ir rankinis (5kg) bagažas
Rusiškai kalbančio gido paslaugos
Ekskursijos ir įėjimo bilietai į visus programoje numatytus objektus
Pervežimai (pagal programą)
Maitinimas (pagal programą)
Apgyvendinimas viešbutyje (pagal programą)
Maitinimas skrydžio metu
Skrydis: Ryga - Bankokas - Ryga (per Taškentą)
Dokumentų tvarkymas
Pasiūlymas nebegalioja