Kalėdinis šurmulys įspūdingajame Lvove!

Kelialapio Kaina
Apgyvendinimas Kalėdinės ekskursijos metu Lvove
Kambarys
Privalumai
Trukmė
Kelialapio kaina asm.
Pusryčiai
2 naktys(ų)
2019-12-272019-12-29
Trukmė
2 naktys(ų)
2019-12-272019-12-29
140
Privalumai
Rodyti Daugiau
Kelionės programa

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Atvykstame į vieną seniausių Kazimiero Didžiojo statytų miestų –Liubliną. Ekskursija po šventiškai šurmuliuojantį Liublino senamiestį: gynybinės miesto sienos, Karališkieji tribunolo rūmai ir pagrindinė aikštė, Domininkonų bažnyčia, miesto katedra, Lietuvos aikštėje pastatytas paminklas Liublino unijai, miesto simbolis – Krokuvos vartai, nuo kurių atsiveria nuostabus vaizdas į senamiestį. Esant galimybei aplankysime gotikinę Šv. Trejybės koplyčią.

Vykstame į Ukrainą. Nakvynė viešbutyje prie Lvovo.

2 diena. Pusryčiai. Vykstame į Lvovą. Tai miestas – muziejus po atviru dangumi, stebinantis įspūdingu grožiu. Ne veltui Lvovo senamiestis įtrauktas į UNESCO pasaulinio kultūros paveldo objektų sąrašą. Ekskursija pėsčiomis po senąjį Lvovą: žymusis armėnų kvartalas ir seniausia Lvovo bažnyčia, Turgaus aikštė, didžiulė bokštuota rotušė. Pasivaikščiosime Laisvės prospektu – viena žaviausių ir prašmatniausių Lvovo gatvių. Esant galimybei, galėsite pasikelti į rotušės bokštą, iš kurio atsiveria puiki senamiesčio panorama. Laisvas laikas, kurio metu apžiūrėsite šurmuliuojančias kalėdines muges, galėsite pasimėgauti kulinarinio paveldo patiekalais, paragauti gardžios bei kvapnios kavos ar paskanauti burnoje tirpstančio Lvove štrudelio. Pageidaujantiems, esant galimybei, siūlome apsilankyti spektaklyje Lvovo operos ir baleto teatre. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Vykstame į Lenkiją. Aplankysime Zamostės miestą: renesanso stiliaus senamiestis įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Ekskursija po senamiestį. Gražiausia yra rinka – keturkampė aikštė supama mūrinių spalvotų namų, kurie senovėje priklausė pirkliams. Pamatysime miesto rotušę, kuri yra išlaikiusi puikų renesansinį interjerą su daugybe skulptūrų ir vertingų paveikslų. Apžiūrėsime Šv. Tomo bažnyčią, kurioje palaidoti didikai Zamojskiai, gynybinės sistemos pastatus – vartus, bastionus, mūrų fragmentus. Vakarop išvykstame link namų. Kelionė per Lenkiją. Naktį grįžtame į Lietuvą.

Keliones organizatorius:
Guliverio kelionės
į kainą įskaičiuota:
Kelionė autobusu
Lietuviškai kalbantis lydintis organizatoriaus atstovas
Apgyvendinimas viešbutyje/svečių namuose (pagal programą)
Dokumentų tvarkymas
Maitinimo tipas: su pusryčiais
į kainą neįskaičiuota:
Lankytinų objektų bilietai (apie 25 eurai)
Vietinių gidų paslaugos
Asmeninės išlaidos
Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu
Verta žinoti

Pasirūpinkite vietine valiuta - Lenkijoje zlotais, o Ukrainoje - grivinomis.

Vidutinė oro temperatūra gruodžio mėnesį Lvove yra +1°C, todėl pasirūpinkite tinkama apranga.

Kiekvienas keliautojas gali su savimi turėti bagažą iki 25 kg.

Kaina asmeniui nuo
140
141
Lenkija - Ukraina
Įskaičiuota į kainą
Kelionė autobusu
Lietuviškai kalbantis lydintis organizatoriaus atstovas
Apgyvendinimas viešbutyje/svečių namuose (pagal programą)
Dokumentų tvarkymas
Maitinimo tipas: su pusryčiais
Pasiūlymas nebegalioja