Keli miestai, Keli miestai

Ilgasis pavasario savaitgalis Lenkijoje!

Kelialapio Kaina
Apgyvendinimas autobusinės kelionės metu
Kambarys
Privalumai
Trukmė
Kelialapio kaina asm.
Pusryčiai
2 naktys(ų)
2020-05-012020-05-03
Trukmė
2 naktys(ų)
2020-05-012020-05-03
128
Privalumai
Rodyti Daugiau
Kelionės programa

1 diena.

Anksti ryte išvyksime iš Lietuvos, keliausime per Lenkiją į Veličką, esančią 15 km nuo Krokuvos. Aplankysime jau 700 metų nepertraukiamai veikiančią druskų kasyklą ir jos požemius, puoštus įvairiomis skulptūromis, koplyčias bei bažnyčią. Susipažinę su žmogaus ir gamtos iš vien sukurtu stebuklu vyksime į nakvynės vietą viešbutyje.

2 diena.

Po pusryčių keliausime į senąją Lenkijos sostinę Krokuvą. Pasieksime Vavelio kalvą, ant kurios stovi lietuviams ir lenkams itin reikšmingas bei įdomus objektas – Lenkijos, ir Lietuvos valdovų rezidencija. Apžiūrėsime Vavelio Katedrą, kurioje ilsisi dauguma Jogailaičių dinastijos atstovų. Susidūrę akis į akį su LDK praeitimi, ekskursiją tęsime vaikštinėdami po senamiestį, kuriame pamatysime paminklą, skirtą Žalgirio mūšio 500-osioms metinėmsbarbakaną, kuris ne kartą išgelbėjo karališkąją sostinę nuo priešų puolimų, senuosius Šv. Florijono miesto vartus, pro kuriuos valdovai iškilmingai įžengdavo po reikšmingų pergalių, bei miesto simbolį, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą – didžiausią Europoje viduramžių miesto aikštę – turgaus aikštę, kurioje dominuoja gotikinė Šv. Marijos bazilika. Turgaus aikštėje apžvelgsime senovinę prekyvietę, įsikūrusią netoli rotušės – Sukenicas. Tęsdami pažintį su lietuvybės pėdsakais Lenkijoje, keliausime į Jogailos universiteto kiemelius. Susipažinę su Krokuvos istoriniu ir architektūriniu paveldu vyksime į gamtos suformuotą stebuklą – banguotąją Zakopanę – miestelį, įsikūrusį jaukioje Tatrų kalnų masyvo papėdėje. Vaikščiodami seniausia gyvenvietės gatve – Kropuvka, pajusime spalvingą vietinių gyventojų – kalniečių kultūrą, susipažinsime su jų tradicijomis. Pakilę keltuvais į kalną gėrėsimės įspūdinga Tatrų nacionalinio parko panorama. Laisvu laiku ieškosime įdomių suvenyrų, galėsime paragauti kalniečių pagamintų skanėstų. Dienos pabaigoje vyksime į nakvynės vietą viešbutyje.

3 diena.

Papusryčiavę važiuosime į Čenstakavą – miestą, kurį kasmet aplanko bent 5 milijonai turistų. Paklausite, kodėl? Jasna Gora vienuolyne – švenčiausioje Lenkijos vietoje, kurioje stovi Švč. Mergelės Marijos šventovė, saugomas „Juodosios Madonos“ paveikslas, tikinčiuosius „klupdantis“ ant kelių. Tikima, kad šis paveikslas buvo nutapytas evangelisto Luko ant stalo, kurį sukonstravo pats Jėzus. Baigė tyrinėti šį katalikams ypatingą reikšmę turintį objektą keliausime per Lenkiją. Vėlai vakare grįšime į Lietuvą.

Keliones organizatorius:
Kelionių laikas
į kainą įskaičiuota:
Ekskursinė programa
Kelionės vadovo paslaugos
Apgyvendinimas viešbutyje
Kelionė autobusu
Dokumentų tvarkymas
Maitinimo tipas: su pusryčiais
į kainą neįskaičiuota:
Priemoka už vienvietį kambarį – 40 EUR (jei keliaujate vienas)
Mokami objektai, vietinių gidų paslaugos
Asmeninės išlaidos
Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu
Papildoma informacija

Ekskursinių objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.

Kelionėje yra reigalingas LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. kelionei pasibaigus.

Mokami objektai, vietinių gidų paslaugos ~ 130 PLN ( Lenkijos zlotų).

Kelionėje rekomenduojame pasirūpinti vietine Lenkijos valiuta - zlotais.

Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis.

Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Kaina asmeniui nuo
128
Krokuva - Velička - Zakopanė
Įskaičiuota į kainą
Ekskursinė programa
Kelionės vadovo paslaugos
Apgyvendinimas viešbutyje
Kelionė autobusu
Dokumentų tvarkymas
Maitinimo tipas: su pusryčiais
Užsakyti