Lvovas, Vakarų Ukraina

Ypatingas Naujųjų metų sutikimas Lvove!

Kelialapio Kaina
Apgyvendinimas Lvove naujametinės kelionės metu
Kambarys
Privalumai
Trukmė
Kelialapio kaina asm.
Pusryčiai
2 naktys(ų)
2019-12-302020-01-01
Trukmė
2 naktys(ų)
2019-12-302020-01-01
235
Privalumai
Rodyti Daugiau
Kelionės programa

1 diena. Anksti ryte išvyksime iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Trumpa ekskursija (priklausomai nuo oro sąlygų) Zamostės mieste, kuris įtrauktas į UNESCO pasaulinį kultūros paveldo sąrašą. Čia pamatysite ne tik išlikusius miesto - tvirtovės bastionus, bet ir išskirtinės architektūros pirklių namus, puošiančius Turgaus aikštę. Vėlai vakare atvyksime į Lvovą (atvykimo laikas priklauso nuo pasienio pralaidumo). Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai viešbutyje. Ekskursija po miestą autobusu. Pažinsite Lvovą - gražų , svetingą, nuoširdų ir labai kūrybingą Europos miestą. Tai istorinė Galicijos sostinė, didžiausias vakarų Ukrainos miestas. Aplankysime kiek neįprastą muziejų po atviru dangumi - Lyčiakovo kapines, neabejotinai vienas gražiausių Europoje, apžiūrėsime įstabaus grožio barokinio stiliaus Šv. Juro soborą. Vėliau leisimės į Lvovo požemių paslaptis! Pirmiausia nukeliausime į XIII a. Jėzuitų požemį, toliau aplankysime "Kryivka" - labiausiai paslėptus Ukrainos požemių labirintus. Čia žavi neįprastas interjeras, Ukrainos istorija ir įspūdinga apžvalgos aikštelė. Ir, žinoma, aplankysime garsiąją „Kavos kasyklą“. Ar esate pasirengę šiek tiek padirbėti...? Jūs tapsite tikraisiais kalnakasiais su šalmais ir visa būtina įranga kavai kasti. Ko gero nieko panašaus iki šiol nesate matę! Čia kavos degustavimas yra tikrai neįprastas – to negalima aprašyt žodžiais, būtina išbandyti! Šią pramogą jums dovanojame!

Laisvas laikas, kurio metu galėsite papietauti vienoje iš Lvovo kavinių bei restoranų, pasivaikščioti po miestą, savarankiškai aplankyti norimas pamatyti vietas, pasinerti į Kalėdinės mugės šurmulį ir tiesiog pasisemti šventinės nuotaikos iš svetingojo miesto dvasios.

Pasivaikščioję po šventinį miestą grįšime į viešbutį, Naujųjų metų sutiktuvėms pasiruošti. Galite pasirinkti pageidaujamą sutiktuvių būdą.

Naujų metų sutikimas Lvovo centrinėse gatvėse ir aikštėse, kur pilna šurmulio, gatvės muzikantų, miesto renginių ir šventiškai nusiteikusiu vietos gyventojų. Paskutinę metų dieną, gruodžio 31-ąją, Lvovo senamiestis ir aplinkiniai rajonai neabejotinai pavirs į didžiulę pasilinksminimų aikšte. 

ARBA Šventinė Naujametinė vakarienė su programa viename iš Lvovo restoranų. Pasitikite Naujuosius 2020 - uosius šiltai, jaukiai ir su muzika! Būtina užsakyti iš anksto. Kaina nuo 45 eur asmeniui.

Nakvynė Lvove.

3 diena. Po pusryčių išvyksime iš Ukrainos. Kelionė per Lenkiją. Vėlai naktį grįžtame į Lietuvą.


Keliones organizatorius:
Eura travel
į kainą įskaičiuota:
Ekskursijos į „Požeminį Lvovą“ ir „Kavos kasyklas“
Kelionė autobusu
Lietuviškai kalbantis lydintis organizatoriaus atstovas
Ekskursijos (pagal programą)
Dokumentų tvarkymas
Maitinimo tipas: su pusryčiais
į kainą neįskaičiuota:
Lankytinų objektų bilietai (apie 20 eurų)
Vietinių gidų paslaugos
Asmeninės išlaidos
Verta žinoti

Galima paplidomai užsisakyti Šventinę Naujametinę vakarienė su programa viename iš Lvovo restoranų. Siūlome vieną patraukliausių variantų - senuosius alaus namus PRAVDA THEATRE. Naujų Metų naktį Jums gros PRAVDA orkestras, vakarą ves vedėjas, fotografas įamžins Jūsų akimirkas, galėsite ragauti pilstomą alų NERIBOTAI, bus daug linksmų žaidimų ir aišku DOVANŲ!

Programa:

21:00 – šventės pradžia.

21:45 – Cover Jam  pasirodymas

00:00 – 03:00 – Pravda-Orchestra  pasirodymas.

Naujametinės vakarienės kaina prasideda nuo 70 eurų. Į kainą yra įskaičiuotas maistas (nuo užkandžių iki pagrindinių patiekalų), nealkoholiniai gėrimai ir putojančio vyno butelis. Kiti alkoholiniai gėrimai už papildomą kainą.

Jeigu norite užsakyti šventinę vakarienę, susisiekite su mumis elektroniniu paštu atostogos@tedo.lt

Pasirūpinkite vietine valiuta - Lenkijoje zlotais, o Ukrainoje - grivinomis.

Vidutinė oro temperatūra gruodžio mėnesį Lvove yra +1°C, todėl pasirūpinkite tinkama apranga.

Kiekvienas keliautojas gali su savimi turėti bagažą iki 25 kg.

Kaina asmeniui nuo
235
Lenkija - Ukraina
Įskaičiuota į kainą
Ekskursijos į „Požeminį Lvovą“ ir „Kavos kasyklas“
Kelionė autobusu
Lietuviškai kalbantis lydintis organizatoriaus atstovas
Ekskursijos (pagal programą)
Dokumentų tvarkymas
Maitinimo tipas: su pusryčiais
Pasiūlymas nebegalioja