Naujieji metai Gruzijoje!

Kelialapio Kaina
Apgyvendinimas naujametinės kelionės Gruzijoje metu
Kambarys
Privalumai
Trukmė
Kelialapio kaina asm.
Pusryčiai
Oro kondicionierius / ventiliatorius
Privatus vonios kambarys
6 naktys(ų)
2019-12-272020-01-02
Trukmė
6 naktys(ų)
2019-12-272020-01-02
390
Pirma įmoka tik150
Privalumai
Oro kondicionierius / ventiliatorius
Privatus vonios kambarys
Rodyti Daugiau
Pusryčiai
Oro kondicionierius
Privatus vonios kambarys
6 naktys(ų)
2019-12-272020-01-02
Trukmė
6 naktys(ų)
2019-12-272020-01-02
390
Pirma įmoka tik150
Privalumai
Oro kondicionierius
Privatus vonios kambarys
Rodyti Daugiau
Kelionės programa

Dėmesio! Lėktuvo bilietai į Gruziją — neįskaičiuoti.


1 d. Gruodžio 27 d. Skrydis į Tbilisį su persėdimu Rygoje.

Skrydis: Vilnius - Ryga 21:20 - 22:20 val. Išvykimas iš Rygos 23:10 val.


2 diena. Gruodžio 28 d. Atvykimas į Gruziją (pusryčiai)

04:30 val. ryto atvykimas į Gruziją - Tbilisio oro uostą. Praėjus pasų kontrolės postus, keliausite į viešbutį. Po vėlyvųjų pusryčių pėsčiomis keliausite po Tbilisį. Aplankysite Metekhi gruzinų stačiatikių bažnyčią, vieną naujausią parką su įspūdingais architektūriniais statiniais miesto širdyje bei pamatysite vieną iš didžiausių Ortodoksų katedrų pasaulyje - Šventosios Trejybės katedrą. Toliau, kabeliniu keltuvu kelsitės virš Tbilisio miesto - panorama verta visų dėmesio. Sekanti stotelė Narikalos tvirtovė, kuri yra laikoma žymiausia ir lankomiausia vieta matoma iš beveik visų Tbilisio vietų. Atsigauti po dienos vaikščiojimų ir ekskursijų, už papildomą 15 EUR asmeniui mokestį, galėsite Tbilisio pirtyse. Laisvas laikas ir nakvynė viešbutyje.


3 diena Gruodžio 29 d. Kaukazo kalnai (pusryčiai)

Po pusryčių vyksite į ant aukštos kalvos esantį Jvari vienuolyną. Nuo šios vietos atsiveria panoraminiai vaizdai į kitą, garsų Gruzijos miestą - Mtskheta su dvejomis skirtingų spalvų upėmis. Toliau keliausite į buvusią Argveti kunigaikščių rezidenciją - Ananuri kompleksą. Po gardžių pietų (už papildomą mokestį - nuo 5 iki 10 EUR) Gruziniškų patiekalų restorane „Pasanauri", vyksite iki „Rusų-Gruzinų“ liaudies draugystės paminklą, kuris yra ant įspūdingo panoraminio Kaukazo kalno. Atvykimas į Kazbegi. Laisvas laikas ir nakvynė viešbutyje/svečių namuose.


4 diena. Gruodžio 30 d. Gudauri (pusryčiai)

Po pusryčių vyksite į slidinėjimo kurortą Gudauri. Ši diena skirta tik Jums, Jūsų pomėgiams ir atsipalaidavimui. Norintieji, laiką leisti galėsite mėgaudamiesi atsiveriančiais vaizdais nuo kalnų, taip pat slidinėti bei pasikelti keltuvais. Atėjus vakarui vyksite ragauti tradicinių gruzinų gėrimų bei nacionalinių patiekalų, taip pat bus galimybė pasimokyti gaminti tikrus gruziniškus koldūnus - Khinkali (už papildomą 15 EUR asmeniui mokestį).Laisvas laikas ir nakvynė viešbutyje/svečių namuose Kazbegi miestelyje.


5 diena. Gruodžio 31 d. Naujųjų metų sutikimas (pusryčiai)

Pusryčiai ir keliavimas link „vartais į kalnų pasaulį" vadinamu Kazbeki kalno. Aplankysite, į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtrauktą ir 2170 metrų aukštyje įsikūrusią Gergeti Šventosios Trejybės bažnyčią. Nepamirškite fotoaparatų, nes atsiveriantys vaizdai neapsakomo grožio. Vykimas į Tbilisį, įsikūrimas viešbutyje. Laisvas laikas. Vakare, apie 21 val. keliausite į restoraną, kuriame Jūsų lauks šventinis vakaras su Gruzinų liaudies šokiais ir dainomis, vaišėmis ir tradiciniais gėrimais iki ryto! Nakvynė viešbutyje/svečių namuose.


6 diena. Sausio 1 d. Kakhetija (pusryčiai)

Po pusryčių vyksite į Kakhetijos miestelio vynuogynus ir vyno gamyklą, kurioje ragausite skirtingų rūšių vynus. Aplankysite Signagi - meilės miestą, bei Šv. Ninos vienuolyną. Toliau vyksite į svečius pas garsią kartvelų šeimą, kuri gamina unikalų, juodąjį vyno gėrimą. Čia pat, su kelionės grupe, kepsite šašlykus, valgysite nacionalinius patiekalus bei mėgausitės gėrimais (už papildomą 20 EUR asmeniui mokestį). Vykimas į Tbilisį.


7 diena. Sausio 2 d. Skrydis į Vilnių su persėdimu Rygoje

Skrydis: Tbilisis - Ryga 05:15 - 06:40 val. Išvykimas iš Rygos 07:40 val. Vilniuje lėktuvas nusileidžia 08:30 val.

Keliones organizatorius:
Tedo.lt
į kainą įskaičiuota:
Naujametinė programa su vaišėmis ir gėrimais
Ekskursijos (pagal programą)
Apgyvendinimas viešbutyje/svečių namuose (pagal programą)
Rusiškai kalbančio gido paslaugos
Pervežimai (pagal programą)
Dokumentų tvarkymas
Maitinimo tipas: su pusryčiais
Apgyvendinimas pasirinktame viešbutyje
į kainą neįskaičiuota:
Vakarienė Kakhetijoje, pas vietinius (20€/asm.)
Khinkali gaminimo pamoka (15€/asm.)
Apsilankymas Tbilisi pirtyse (15€/asm.)
Skrydis iš/į Gruziją
Bagažas
Programoje nenumatytas maitinimas
Asmeninės išlaidos
Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu
Turėkite omenyje

Skrydis iš Vilniaus į Tbilisio oro uostą nėra įskaičiuotas į pasiūlymo kainą. Orientacinė skrydžio kainas asmeniui į abi puses 250-350 EUR. Tik atminkite, kad kuo ankščiau pirksite kelionės bilietus, tuo pigesni jie bus, nes mažėjant laisvų vietų skaičiui lėktuve - kainos kyla.

Kelionės programa gali nežymiai keistis. Pažintinės kelionės į Gruziją metu turėkite patogią avalynę ir geriamojo vandens. Tbilisyje vidutinė oro temperatūra gruodžio - sausio mėnesiais -2 iki -4°C. Tačiau kalnuose oro temperatūra nuo -2 gali kristi ir iki -15 laipsnių šalčio, todėl pasirūpinkite šiltais drabužiais, kepurėmis bei pirštinėmis.

Planuojantiems savo išlaidas, žinokite, kad 1 euras bus lygus 3.26 Gruzijos Lariams (GEL). Pietūs bei vakarienės restorane kainuoja palyginus pigiai - nuo 10 iki 20 GEL, o jei vakare norėsite pasimėgauti alkoholiniais gėrimais - naminio vyno butelis kainuos tiek pat kiek ir pietūs, o alus parduotuvėje vos 2,5 GEL.

Kaina asmeniui nuo
390
Pirma įmoka tik 150
Pažintinė kelionė
Įskaičiuota į kainą
Naujametinė programa su vaišėmis ir gėrimais
Ekskursijos (pagal programą)
Apgyvendinimas viešbutyje/svečių namuose (pagal programą)
Rusiškai kalbančio gido paslaugos
Pervežimai (pagal programą)
Dokumentų tvarkymas
Maitinimo tipas: su pusryčiais
Apgyvendinimas pasirinktame viešbutyje
Pasiūlymas nebegalioja