(Liko 12 vietų) Naujieji metai Krokuvoje. 12.30 - 01.01 d.

Velička – Krokuva – Varšuva.

Krokuva neretai vadinama „Lenkijos deimantu“, o taip pat Karalių ir bažnyčių miestu, nes visame mieste priskaičiuojama apie 40 bažnyčių. Seniausias šalies universitetas, įkurtas būtent Krokuvoje 1364 m., pavadintas Jogailos, kuris šiame mieste buvo vainikuotas Lenkijos karaliumi, vardu.

Krokuvos istorinis centras, kurį sudaro Senamiestis, Vavelio kalva ir Kazimiero kvartalas, yra įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą.

Krokuva turi begales lankytinų objektų, tad būten čia ir siūlome sutikti Naujuosius metus!

1 diena

Išvykimas iš Lietuvos sostinės. Kelionė per Lenkiją. Atvykimas į *Veličką. Aplankome jau 700 metų veikiančią Veličkos druskų kasyklą. Ekskursija druskų kasyklų požemiuose (iš druskos sukurtos skulptūros, koplyčios ir bažnyčia 135m gylyje). Dviejų kilometrų turistinė trasa veda kalnakasių iškirstais požemiais, vandens išplautomis olomis, pro požeminius ežerus į garsiąją Kingos bažnyčią. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Pažintis su senąja Lenkijos sostine Krokuva. Ekskursija į Vavelio kalvą, kurią puošia didingi rūmai – Lenkijos – Lietuvos karalių rezidencija, *Vavelio katedra (karaliaus Žygimanto varpas, jo koplyčia, S.Batoro, Jogailos, jo žmonos Jadvygos ir kitų karalių kapai, poeto A.Mickevičiaus palaikai). Apžvalginė ekskursija pėsčiomis po Krokuvos senamiestį: paminklas Žalgirio mūšio 500 – osioms metinėms, Barbakanas (artilerijos bastionas), centriniai senojo miesto vartai, Floriono gatvė, kurioje gyveno garsusis dailininkas J.Mateika, viena didžiausių Europoje – Centrinė turgaus aikštė, Šv.Marijos bažnyčia, kurios didžiausia puošmena – Vito Stvošo sukurtas medinis drožinėtas altorius, Sukenicai (senovinė prekyvietė), Jogailos universiteto kiemeliai. Laisvas laikas, kurio metu siūlome pasivaikščioti senamiesčio gatvelėmis, pasigrožėti Kalėdinėmis prakartėlėmis.

Vienas gražiausių Lenkijos miestų – Krokuva – gali pasigirti ne tik istoriniais pastatais, bet ir kiekvieną gruodį čia rengiamu Kalėdinių prakartėlių – šopkų konkursu, kuris laikomas unikaliu visame pasaulyje. Trapios, daugiausiai iš medžio, kartono ir aliuminio folijos sukurtos prakartėlės žėri įvairiausiomis spalvomis, traukia akį ornamentų ir puošybos gausa. Jos yra tarsi poetinė Krokuvos sintezė, puikiai atspindinti šio miesto dvasią ir žavesį.

Naujųjų metų sutikimas Sukenicų aikštėje. Krokuvos turgaus aikštė išradingai apšviečiama ir čia sukuriama ypatinga atmosfera. Aikštėje vyksta koncertas, kuriame dalyvauja populiarūs atlikėjai. Vidurnaktį prasideda įspūdingas fejerverkų šou. Nakvynė viešbutyje.

3 diena

Pusryčiai. Išvykimas iš Krokuvos. Atvykimas į Lenkijos sostinę Varšuvą, vadinamą miestu Feniksu. Ekskursija pėsčiomis po Varšuvos senamiestį: Karalių pilis – buvusios Lenkijos karalystės simbolis (čia 1791 m. buvo pasirašyta pirmoji Europoje Konstitucija), Pilies aikštė su karaliaus Žygimanto III-ojo Vazos kolona, Šv.Jono krikštytojo katedra, kurioje palaidoti paskutinieji Mozūrijos kunigaikščiai, Senoji turgaus aikštė su miesto simboliu Undinėlės skulptūra, gynybiniai senamiesčio įtvirtinimai, Barbakanas, paminklai mažajam Varšuvos gynėjui ir sukilėlių vadui J.Kilinskiui. Garsusis Karališkasis traktas, viena pagrindinių senojo miesto gatvių.

Išvykimas iš Varšuvos. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare grįžimas į Lietuvą.

„Grūda”

Kelionės data: 2017 12 30 – 2018 01 01

Dėmesio! Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali kisti, kelionės vadovas muziejuose ekskursijų neveda. Kelionės kaina gali keistis. LR asmens tapatybės kortelė arba LR pasas turi galioti ne mažiau kaip 3 mėnesius po kelionės pabaigos. Į kelionės kainą neįskaičiuoti *pažymėti mokami objektai. Jiems turėti apie ~115 PLN. Priemoka už vienvietį kambarį (neatsiradus su kuo apgyvendinti) – nuo 50 Eur

Kelialapiai

Trukmė
3 dienos
Viešbutis
Pagal programą
Kelialapio kaina asmeniui
€153
Trukmė Viešbutis Kelialapio kaina asmeniui
3 dienos Pagal programą €153
  • Kelionė autobusu
  • 2 nakvynės viešbutyje su pusryčiais
  • Kelionės vadovo paslaugos
  • Ekskursinė programa
  • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Įskaičiuota į kainą:

  • Kelionė autobusu
  • 2 nakvynės viešbutyje su pusryčiais
  • Kelionės vadovo paslaugos
  • Ekskursinė programa
  • Kelionės dokumentų sutvarkymas.
153
Noriu

Turite klausimų?

+370 650 26644 +370 650 26644

Top kelionių pasiūlymai

Ką aplankyti Paryžiuje