(Liko 4 vietos) Naujieji metai Liubline! 12.31 - 01.01

Autobusai vyksta iš Kauno, Vilniaus ir Alytaus.

Naujuosius metus Liublino gyventojai mėgsta švęsti po žvaigždėtu dangum ir būtinai smagiai, išradingai ir triukšmingai. Todėl kasmet skelbiama Naujųjų metų tema, skirtingose miesto aikštėse ruošiama programa, muzika, pasirodymai. 2015-ųjų tema „Liublino ugnys“: dominavo ugninga muzika, šokiai su ugnimi, pirotechnikų pasirodymai. Pernai vyko „Graikų festivalis“! Kviečiame pažiūrėti, kuo svečius ir miestiečius Liublinas nustebins šiemet!

1 diena

Išvykimai iš Lietuvos: Kauno, Vilniaus ir Alytaus. Atvykstame į Liubliną – vieną seniausių Lenkijos miestų, menantį ir keletą reikšmingų datų ir mums, lietuviams. Liublino senamiestyje autentikos yra daugiau nei bet kuriame kitame Lenkijos mieste – išlikę 70% autentiškų pastatų.

Ekskursija Liublino *pilyje. Tai viena puikiausių Lenkijoje karališkųjų rezidencijų, kurioje ypač mėgo reziduoti paskutinis Jogailaičių dinastijos atstovas Žygimantas Augustas. Dabar tai didžiulis muziejus, kurio žymiausias eksponatas – Jano Matejkos paveikslas „Liublino Unija“, o vertingiausias, verčiantis aiktelėti, objektas – Šv. Trejybės *koplyčia. Gotikinė šventovė, XIV a. pastatyta karaliaus Kazimiero Didžiojo rūpesčiu, išpuošta nesuskaičiuojama daugybe bizantiškų freskų. Tai vienas vertingiausių ir originaliausių viduramžių meno paminklų ne tik Lenkijoje, bet ir Europoje.

Ekskursija po senamiestį: Plac po Farze (parapijos bažnyčios aikštė) – ant fortifikuotos kalvos esančioje aikštėje saugomi Šventojo Arkangelo Mykolo bažnyčios griuvėsiai. Leidžiamės į Pilies aikštę. Joje lanku išsidėstę namai vadinami “Liublino akimi”. Keliaudami senamiesčio gatvelėmis grožimės renesansiniu miestu. Pamatysime Karališkojo tribunolo rūmus, Domininkonų bažnyčią, Lubomelskių šeimos namus – vieną geriausiai išsilaikiusių XVI a. pastatų; senamiestį juosiančią gynybinę sieną, Krokuvos ir Grodzka vartus.

Įsikuriame viešbutyje. Trumpas poilsis. Naujųjų sutikimas Teatro aikštėje.  Naujųjų Metų šventė prasidės. 20:00 ir tęsis iki 1:00. Prasidės muzikinė kelionė nuo XIII a. dainų apie legendinį Liubliną iki hip-hopo, pasakojančio apie šiandienos Liublino gyvenimą. Susirinkusius linksmins dainininkai ir meno kolektyvai, muzika jungsis su vizualizacijomis ant didžiausio miesto ekrano – Kultūrų susitikimo centro fasado. Specialiai paruošti multimedijos šou, scenos pirotechnika, skirtingų kartų artistai, grojantys skirtingų žanrų muziką – visi rodys, pasakos, gros, dainuos apie savo miestą Liubliną. Šventinis fejerverkas! Nakvynė viešbutyje. (iki viešbučio pėstute 1,8 km).

2 diena

Pusryčiai. Vykstame į nedidelį, bet žavų miestelį Kazimiežą Dolny. Vyslos upės pakrantėje įsikūręs nedidelis miestelis garsėja senovine medine architektūra ir vadinamas „lenkų renesanso perlu“. Ši vieta nuo seno buvo rašytojų, artistų, dailininkų traukos centru. Apžiūrite Turgaus aikštę su išlikusiu mediniu šuliniu ir XIV a. bažnyčia. Ant kalvos puikuojasi pilies liekanos ir renesansinės grūdų saugyklos, menančios miesto klestėjimo laikus. Pasivaikščiosite po jaukų senamiestį, kurio architektūra turistus žavi romantiškais ir autentiškais pastatais.

Važiuodami Lietuvos link, stabtelime Balstogėje pasimėgauti vandens pramogomis. Pageidaujantys lankosi vandens *parke Tropikana, įsikūrusiame viešbutyje „Golebevskij“: dirbtinių bangų baseinas, sporto baseinas, du vandens kalneliai, hidromasažinės vonios: šarminė, magnio – kalcio, purvo; dvi saunos, garinė pirtis. Naktį grįžtame į Lietuvą.

„Grūda”

Kelionės data: 2017 12 31 – 2018 01 01

Dėmesio! Į kelionės kainą neįskaičiuota: (*) Mokami objektai. Turistas moka pats už visus mokamus objektus ir muziejų gido paslaugas: *Liublino pilis ir Šv. Trejybės koplyčia – 22 PLN suaugusiam, 17 PLN vaikams iki 14 m. + 160 PLN dviejų muziejaus gidų paslaugos(visai grupei). *Vandens parkas Tropikana (2 val.) - – 35 PLN suaugusiam, 20 PLN vaikams iki 14 m. Priemoka už vienvietį kambarį (neatsiradus su kuo apgyvendinti) – 19 Eur. Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti. Vairuotojų darbo - poilsio režimą nustato ES reglamentas. Į kelionę būtina pasiimti galiojantį LR piliečio pasą arba asmens tapatybės kortelę.

Kelialapiai

Trukmė
2 dienos
Viešbutis
Pagal programą
Kelialapio kaina asmeniui
€89
Trukmė Viešbutis Kelialapio kaina asmeniui
2 dienos Pagal programą €89
  • Kelionė autobusu
  • 1-a nakvynė su pusryčiais viešbutyje dviviečiame – triviečiame kambaryje
  • Kelionės organizavimas
  • Ekskursinė programa
  • Kelionės vadovo - gido paslaugos

Įskaičiuota į kainą:

  • Kelionė autobusu
  • 1-a nakvynė su pusryčiais viešbutyje dviviečiame – triviečiame kambaryje
  • Kelionės organizavimas
  • Ekskursinė programa
  • Kelionės vadovo - gido paslaugos
89
Noriu

Turite klausimų?

+370 650 26644 +370 650 26644

Top kelionių pasiūlymai

Ką aplankyti Paryžiuje