Riminis, Emilija - Romanija

Naujųjų metų sutikimas Riminyje!

Kelialapio Kaina
Apgyvendinimas Italijoje naujametinės kelionės metu
Kambarys
Privalumai
Trukmė
Kelialapio kaina asm.
Pusryčiai
5 naktys(ų)
2019-12-292020-01-03
Trukmė
5 naktys(ų)
2019-12-292020-01-03
379
Privalumai
Rodyti Daugiau
Kelionės programa

1 diena. Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Naujos pažintys, įdomios istorijos, kalėdiniai burtai, puiki nuotaika! Nakvynė Čekijoje.

2 diena. Pusryčiai. Kelionė per Austrijos Alpes. Atvykstate į Štirijos provincijos sostinę Gracą. Turėdamas patį didžiausią ir gražiausią istorinį ansamblį Rytų Europoje, Gracas didžiuojasi savo praeitimi. Žengi miesto gatvelėmis ir matai viduramžių, renesanso ir baroko atspindžius, pasiduodi bažnyčių ir rūmų žavesiui, užsimiršti jaukiuose kampeliuose ir romantiškuose kiemuose. Graco senamiestis juk ne šiaip sau įrašytas į UNESCO Pasaulio kultūrinio paveldo sąrašą. Kelionė per Austrijos, Italijos Alpes, grožintis pusnyse skendinčiais Alpių kaimeliais, kloniuose šalčio sukaustytomis upėmis ir ežerais, snieguotomis kalnų viršūnėmis. Vėlai vakare atvykstame į viešbutį Italijoje. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Šiandien turėsite pasirinkti: norite romantikos ir prabangaus miesto istorijų ar fantastiškų pramogų. Romantiškos sielos keliautojai vyksta į meilės miestą Veroną. Laisvas laikas, kurio metu galėsite ramiai papietauti, įsigyti suvenyrų, savarankiškai pasivaikščioti po Veronos senamiestį.

Adrenalino ir pramogų fanai renkasi GARDALENDĄ. Italijos parkas Nr. 1! „Nuotykių šalyje" tik penki atrakcionai, bet visi labai įspūdingi. Šioje parko šalyje viskas verčiasi per galvą. Ventinė muzika, čiuožyklos, šou programos - įspūdžių milijonas!

Visi kartu vykstame į Italijos pajūrio kurortą Riminį. Įsikuriame viešbutyje. Šiame kurorte yra 100 žymiausių ir populiariausių naktinio gyvenimo vietų, bet Naujuosius italai ir jų svečiai sutinka Felinio aikštėje. 21:30 val. prasideda Naujųjų metų šventė: gyva muzika, diskoteka po atviru dangumi, įspūdingi fejerverkai. Nakvynė viešbutyje Italijoje.

4 diena. Vėlyvi pusryčiai. Vykstate į San Mariną. Pažintis su seniausia Europoje nepriklausoma San Marino respublika. Vis kopsite ir kopsite į aukštai kalne stūksančias pilis, pėda už pėdos eisite Raganų perėja, klaidžiosite viduramžiškomis miesto gatvelėmis, iš apžvalgos aikštelių žvilgsniu aprėpsite Italiją iki pat Adrijos jūros. Laisvas laikas, skirtas papietauti, įsigyti lauktuvių.

Vykstate į viešbutį Veneto regione, Adrijos pajūrio kurorte Lido di Jesolo. Vakare dar galėsite ramiai pasivaikščioti pajūriu, pasėdėti kavinėje, o aktyviausi apsilankys diskotekoje. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai. Vykstate į Veneciją. Iš Punta Sabioni uosto laivu plaukiate iki Venecijos širdies - Šv. Morkaus aikštės. Išlipate Slovėnų krantinėje ir suprantate - jūs meno, meilės, nuodėmių ir pramogų mieste! Laisvas laikas, kurio metu siūlome pasinerti į Venecijos gatvelių šurmulį, paplaukioti gondola miesto kanalais ar tiesiog ramiai išgerti puodelį geros kavos. Laivu parplaukiame į Punta Sabioni uostą. Keliaujame per Italiją ir Austriją. Vėlai vakare atvykstame į viešbutį Čekijoje. Nakvynė.

6 diena. Pusryčiai. Išvykstame į Lietuvą. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Naktį grįžtame į Lietuvą.

Keliones organizatorius:
Excursus
į kainą įskaičiuota:
Kelionė autobusu
Lietuviškai kalbantis lydintis organizatoriaus atstovas
Apgyvendinimas viešbutyje/svečių namuose (pagal programą)
Dokumentų tvarkymas
Maitinimo tipas: su pusryčiais
į kainą neįskaičiuota:
Lankytinų objektų bilietai (apie 65 eurus)
Vietinių gidų paslaugos
Asmeninės išlaidos
Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu
Verta žinoti

Vidutinė oro temperatūra gruodžio mėnesį Riminyje yra +6°C, todėl nepamirškite tinkamos aprangos.

Nepamirškite, kad Čekijoje vietinė valiuta yra kronos, todėl pasirūpinkite iš anksto. Kitose šalyse galima atsiskaityti eurais.

Kiekvienas keleivis gali turėti iki 25 kg bagažą.

Kaina asmeniui nuo
379
Čekija - Austrija - Italija - San Marinas
Įskaičiuota į kainą
Kelionė autobusu
Lietuviškai kalbantis lydintis organizatoriaus atstovas
Apgyvendinimas viešbutyje/svečių namuose (pagal programą)
Dokumentų tvarkymas
Maitinimo tipas: su pusryčiais
Pasiūlymas nebegalioja