(Liko 4 vietos) Naujieji metai Taline! 12.31 - 01.01 d.

Autobusai vyksta iš Kauno ir Vilniaus.

Talinas  — tai modernus miestas, kupinas architektūrinių paminklų, jaukių gatvelių ir nuotaikingų restoranų. Ekskursijos po artistišką miestą nepaliks abejingų. Jei Jus kalbina vietiniai – nesivaržykite ir šnektelėkite – jie visada turi ką papasakoti ar pasiūlyti.

Talino miestą sudaro 3 istorinės dalys: Toompea, arba „Katedros kalva“ (miesto valdžios centras), Senamiestis (senovinis Hanzos stiliaus miestas) ir gyvenamoji dalis, esanti į pietus nuo senamiesčio.

Šioje kelionėje turėsite galimybę aplankyti Taliną ir pamatyti kaip šis miestas švenčia Naujuosius metus!

1 diena

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos sostinės bei Kauno. Kelionė per Latviją, Estiją. Atvykimas į šventiškai pasipuošusią Estijos sostinę. Apžvalginė ekskursija po Taliną autobusu: Tompea, Kadriorgo parkas ir rūmai, Dainų slėnis, Piritos buriavimo centras, Šv.Brigitos vienuolyno griuvėsiai, Talino televizijos boštas, tarptautinis jūrų uostas.

Apžvalginės ekskursijos tęsinys pėsčiomis po senamiestį: Tompea pilis (dabartinis Estijos parlamentas), Ilgojo Germano bokštas, Aleksandro Nevskio soboras, Domo katedra, apžvalgos aikštelės, nuo kurių atsiveria vaizdas į senamiestį, Talino įlanką bei miesto apylinkes, Kink in de Kiok bokštas, „Trumpoji koja“, miesto rotušė, „bandelių“ skersgatvis, miesto amatininkų ir „juodagalvių“ gildijų pastatai, Nigulistės ir Olevistės bažnyčios, „Storosios Margaritos“ bokštas.

Laisvas laikas Rotušės aikštėje, kuri per šventes pavirsta tikra pasaka. Širdis apsąla nuo vaizdų – pamatysite Kalėdų senelį ir jo elnius, mažas trobeles, prikrautas  liaudies meistrų darbinių. Čia gali betarpiškai pabendrauti su tautodailininkais, nusipirkti kalėdinių papuošalų ir rankdarbių, puikiai tinkančių šventinėms dovanėlėms.

Vakare Jūsų lauks Naujųjų metų sutikimas senamiesčio gatvelėse, Rotušės ir Laisvės aikštėse su linksma muzika, karštu vynu, puošniomis eglutėmis ir fejerverku. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Išvykimas iš Talino. Kelionė per Estiją, Latviją. Kelionė į Rygą. Apžvalginė ekskursija po Rygos senamiestį: Rygos pilis ir gynybinė siena su parako bokštu bei Švedų vartais, “Trijų brolių” namai, Domo katedra ir vienuolyno kompleksas, Rotušės aikštė, kurioje atstatytas gražiausias ir puošniausias prieškario Rygos pastatas – “Juodagalvių” gildijos namai, Šv.Petro bažnyčia (pasikėlimas į *Šv.Petro bažnyčios bokštą, nuo kurio atsiveria nuostabus vaizdas į Rygos senamiestį), Rygos Opera, Laisvės paminklas, didžioji ir mažoji miesto gildijos, “namas su katinu”, senamiesčio gatvelių labirintai.

Laisvas laikas, kurio metu siūlome užsukti į Domo aikštėje šurmuliuojančią Kalėdinę mugę. Saldus keptų migdolų aromatas, maloniai šildantis karštas vynas, tradiciniai latviški pipiriniai sausainiai piparkukas, rūkinamų dešrelių dūmas…

Išvykimas iš Rygos. Kelionė per Latviją. Vėlai vakare grįžimas į Lietuvą.

„Grūda”

Kelionės data: 2017 12 31  – 2018 01 01

Dėmesio! Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali kisti, kelionės vadovas muziejuose ekskursijų neveda. Kelionės kaina gali keistis. LR asmens tapatybės kortelė arba LR pasas, galiojantys ne mažiau kaip 3 mėnesius po kelionės pabaigos. Į kelionės kainą neįskaičiuoti *pažymėti objektai. ~30 EUR.

Kelialapiai

Trukmė
2 dienos
Viešbutis
Pagal programą
Kelialapio kaina asmeniui
€108
Trukmė Viešbutis Kelialapio kaina asmeniui
2 dienos Pagal programą €108
  • Kelionė autobusu
  • 1-a nakvynė viešbutyje su pusryčiais
  • Kelionės vadovo paslaugos
  • Ekskursinė programa
  • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Įskaičiuota į kainą:

  • Kelionė autobusu
  • 1-a nakvynė viešbutyje su pusryčiais
  • Kelionės vadovo paslaugos
  • Ekskursinė programa
  • Kelionės dokumentų sutvarkymas.
108
Noriu

Turite klausimų?

+370 650 26644 +370 650 26644

Top kelionių pasiūlymai

Ką aplankyti Paryžiuje