(Liko 3 vietos) Naujieji metai Vienoje! 12.30 - 01.01 d.

Autobusai iš Klaipėdos, Kauno, Vilniaus, Marijampolės/Alytaus!

Viena — tai Austrijos sostinė ir didžiausias šalies miestas, kuris neretai pavadinamas „Europos kultūros perlu”. Į šį miestą traukia kultūros, romantikos bei klasikos mėgėjai. Juk būtent šiame mieste kūrė gerai žinomi kompozitoriai — Štrausas, Bethovenas ir Mocartas.

Tedo.lt Jums siūlo Austrijos sostinėje praleisti kitokius Naujuosius metus!

Miestas čia garsėja savo architektūra ir kultūriniu gyvenimu. Jame galima rasti pačių įvairiausių stilių statinių – nuo romaniško, klasicizmo, baroko ir gotikos. Klasikinė muzika, teatras ir opera jau seniai tapo Vienos ir visos Austrijos savasties dalimi.

1 diena 

Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Atvykstame į Pietų Moravijos regiono sostinę Brno. Pažintis su senamiesčiu: Šv. Petro ir Pauliaus katedra, kurios varpai pagal seną tradiciją skamba ne vidurdienį, o valanda anksčiau; trikampio formos Laisvės aikštė, kurioje visą gruodžio mėnesį šurmuliuoja kalėdinė mugė; senoji rotušė, Šv. Jokūbo bažnyčia.

Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Vykstame į vynais garsėjančioje Žemutinėje Austrijoje esantį Vachau slėnį. Dunojaus upės slėnyje, įtrauktame į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, gausu vynuogynų, auginami abrikosai, slėnį supa įspūdingi kalnai. Pravažiuosime mažus miestelius, įsikūrusius upės pakrantėje, kalnuose išlikusius pilių griuvėsius. Sustosime Diurnšteino miestelyje, kur išlikę pilies, kurioje XII a. kalėjo Anglijos karalius Ričardas Liūtaširdis, griuvėsiai. Viename iš Vachau slėnio miestelių galėsite nusipirkti šio regiono vynų bei čia gaminamo abrikosų džemo. Atvykstame į Melką, kur aplankome nuo 1089 metų veikiantį Melko benediktinų vienuolyną*. Tai buvę rūmai, kurie XI amžiuje buvo padovanoti vienuoliams ir tapo svarbiu dvasiniu centru bei mokslo židiniu. XVIII amžiuje vienuolynas buvo perstatytas baroko stiliumi – ekskursijos metu pamatysime tada sukurtas įspūdingas freskas vienuolyno bažnyčioje ir kitose patalpose, apsilankysime daugybę viduramžių rankraščių saugančioje vienuolyno bibliotekoje.

Vykstame į Austrijos sostinę Vieną. Šventiškai pasipuošusios Vienos centre apžvalginės ekskursijos metu pamatysime Habsburgų rūmus, rotušę, Šv. Stepono katedrą – vieną didžiausių ir gražiausių Austrijos bažnyčių, garsiąją Vienos Operą, Nacionalinį teatrą, paminklą žymiausiai Imperatorienei Marijai Terezai.

Laisvas laikas, kurio metu galėsite keliauti Vienos centre esančiu „Naujųjų metų išvakarių keliu“, ragaudami karštą vyną bei vietinius skanėstus, stebėti įvairius šventinius pasirodymus, mokytis valso žingsnelių po atviru dangumi. Naujųjų metų sutikimas prie Vienos rotušės stebint įspūdingus fejerverkus. Po Naujųjų metų sutikimo išvykstame į Čekiją. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Naktį/paryčiais grįžtame į Lietuvą.

„Guliverio kelionės”

Kelionės data: 2017 12 30 – 2018 01 01

Į kelionės kainą neįskaičiuota: bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~ 20 EUR Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti. Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda. Priemokos: Vienvietis kambarys 40€. Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.

Kelialapiai

Trukmė
3 dienos
Viešbutis
Pagal programą
Kelialapio kaina asmeniui
€179
Trukmė Viešbutis Kelialapio kaina asmeniui
3 dienos Pagal programą €179
  • Kelionė autobusu
  • 2 nakvynė su pusryčiais turistinės kategorijos viešbutyje dviviečiame, triviečiame kambariuose.
  • Ekskursinė programa
  • Kelionės vadovo paslaugos
  • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Įskaičiuota į kainą:

  • Kelionė autobusu
  • 2 nakvynė su pusryčiais turistinės kategorijos viešbutyje dviviečiame, triviečiame kambariuose.
  • Ekskursinė programa
  • Kelionės vadovo paslaugos
  • Kelionės dokumentų sutvarkymas.
179
Noriu

Turite klausimų?

+370 650 26644 +370 650 26644

Top kelionių pasiūlymai

Ką aplankyti Paryžiuje