Pažintinės bei poilsinės atostogos Evijos saloje!

Pervežimai, lietuvis gidas, apgyvendinimas, ekskursijos bei poilsis Graikijoje.

Nebegalioja

Panašūs pasiūlymai

Evijos sala — tai viena iš mažiausiai užsienio turistų lankoma Graikijos sala. Dažniausiai atostogas Evijos saloje leidžia ramybę mėgstantys graikai.

Atostogaudami Evijos saloje gausite jaukią atmosferą, kaitrią saulę, puikias maudynes nuostabiuose Graikijos paplūdimiuose bei pažintinį turą po visą salą.

Pažintinėse atostogose ragausite graikiško maisto, keliausite po Evijos salą, mėgausitės ją supančia žaluma, nuostabaus didingumo kalnais, alyvmedžių giraitėmis, maudysitės karštose versmėse, bei pamatysite kaip persipina senovės Graikijos istorija su dabartimi.

1 diena.

Atvykstate į Graikiją – Atėnų Tarptautinį Oro Uostą. Čia jus pasitinka kelionių vadovas ir nuveža į Jūsų pasirinktą viešbutį, esantį Eretrijoje.

2 diena.

Laivas laikas. Vakare keliausite į ekskursiją po Eretrijos miestelį. Aplankysite pagrindinius archeologinius paminklus, išgirsite miestelio istoriją, mitus, legendas ir pamatysite pagrindines turistų lankomas vietas, kurios garsina Eretriją.

3 diena.

Visos dienos ekskursija pasirinkta iš sąrašo (žemiau).

4 diena.

Laisvas laikas, kurį galėsite leisti paplūdimyje, mėgaudamiesi saulės voniomis.

5 diena.

Visos dienos ekskursija pasirinkta iš sąrašo (žemiau).

7 diena.

Laisvas laikas, per kurį galėsite keliauti apsipirkti arba patiems keliauti pažinti salos apylinkes, kuriose dar nebuvote.

8 diena.

Laisvas laikas. Važiuosite į Atėnų oro uostą kelionei namo.

 


 

Ekskursijos, iš kurių galėsite pasirinkti dvi ir jose sudalyvauti:

Atėnai — miesto širdis

Ekskursijoje lankysite Atėnų Akropolį, didžiausią Dzeuso Olimpiečio šventyklą Graikijoje, vaikščiosite Atėnų senamiesčiu, lankysitės Blusų turguje, Hadriano bibliotekoje, kuri buvo statoma 132 metus bei pagrindinėje Atėnų katedroje.

Ekskursija po Atėnus trunka pėsčiomis.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „athens wallpaper“


Antikiniai Delfai ir Parnaso kalnai 

Parnaso kalnai − didžiausias ir gražiausias kalnų masyvas Graikijoje. Kylant ir leidžiantis Parnaso kalno keliais grožėsitės besikeičiančia ir kvapą gniaužiančia Graikijos gamta, o jos aromatą sustiprins laukuose augantys graikiniai kėniai ir laukinės gėlės.

Toliau keliausite į Antikinius Delfus ir lankysitės Delfų Orakulo vietoje — svarbiausioje Apolono garbinimo vietoje. Keliausite į Archeologinį Delfų muziejų, Osios Lukas vienuolyną, kuriame pamatysite bizantinės architektūros bei osmanų laikus menančius pabūklus.

Lankysitės Arachovos mieste, kuris garsėja savo vynu, sūriu, naminiais makaronais ir kvapniausiais prieskonių rinkiniais rinktais nuo kalnų šlaito . Čia galėsite įsigyti įvairiausių suvenyrų. Apsipirkę keliausite į Livadios miestą, kuriame atsipūsite šalia Erkyno upės krioklių, prisiliesite prie garsiosios Roumeli pilies sienų, taip pat išbandysite savo jėgas kopdami į tūkstančio laiptelių bažnytėlę esančią uolos viršūnėje ir gerėsitės nuo čia atsiveriančia panorama.

Susijęs vaizdas


Lihadonisia — vulkaninis palikimas

Lihadonisia — tai įspūdingas salų kompleksas, susidaręs tarp smaragdinių vandenų su balto smėlio paplūdimiais, buvo sukurtas prieš tūkstančius metų įvykus galingam žemės drebėjimui. Dauguma lankytojų palygina „Lihadonisia” su Seišeliais dėl jų atogrąžų kraštovaizdžio. Papulti į šią oazę galima tik vandens keliu — motorinėmis valtimis arba vandens taksi.

Šioje ekskursijoje užsiimsite paviršiniu nardymu, mėgausitės šiltu jūros vandeniu ir puikiais smėlo paplūdimiais. Ekskursijos metu bus galimybė išsinuomoti vandens baidares bei vandens dviračius.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „lihadonisia evia“


Svečiuose pas Poseidoną 

Ekskursijos metu keliausite susipažinti su Atikos regionu, lankydamiesi Lavrijos mieste ir užsukdami į Mineralogijos bei Archeologijos muziejus, Technologijų kultūros parką. Toliau keliausite į Poseidono Švetyklą, kuri stovi ant aukšto skardžio. Ši vieta idealiai tinka palydėti besileidžiančią saulę į Egėjo jūrą.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „poseidon temple greece wallpaper“


Termopilų istorija

Ekskursijoje lankysitės Termopilų kalnų perėjoje Graikijoje, kurią išgarsino spartiečių susirėmimas su milijonine persų armija. Ekskursijos metu vaikščiosite po Termopilų perėją, išgirsite legendų ir istorijos apie šią vietą ir apie spartos karius. Turėsite galimybę maudytis karštuose terminiuose vandenyse, kurių temperatūra siekia apie +45 laipsnius.

Atsigavę po puikių maudynių keliausite į Moni Metamorfoseos tou Sotiros (Išganytojo Atsimainymo) vienuolyną. Iš šio vienuolyno atsiveria nuostabus vaizdas į Graikiojos Kamena Vourla kurortą bei Maliakos įlanką. Tik nepamirškite fotoaparato įamžinti akimirkai!

Atkreipkite dėmesį, kad vykstant į vienuolyną moterys su trumpais šortais ar mini sijonais ir nuogais pečiais neįleidžiamos. Vyrų pečiai taip pat turi būti dengiami.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „thermopylae“


Vouliagmeni ežero stebuklai ir vilkų kalva

Keliausite į Atėnų Rivjeroje pasislėpusį Vouliagmeni ežerą, pakeliui aplankant „Vilkų kalvą“ esančią Atėnų centre nuo kurios atsiveria įspūdinga miesto panorama. Maudysitės šiltame terminiame ežero vandenyje, mėgausitės žuvyčių Garra Rufa procedūromis, saulės voniomis, užsiimsite paviršiniu nardymu bei užlipsite ant Faskomilia uolos nuo kurios atsiveria vaizdas į ežerą.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „termophiles greece“


Dirfi kalno prieglobstyje — gamtos apsuptyje

Ekskursijos metu pamatysite tikrą natūralų gamtos grožį: kalnus, skardžius, žaliosius miškus ar akmenų dykynes. Važinėsite serpantinų keliais, kislite į Dirfio kalno apžvalginę aikštelę bei maudysitės viename iš nuostabiausių Evijos salos paplūdimių — Kalamos, kuris yra atviroje Egėjo jūroje.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „dirfi mountain greece“


Piligriminė ekskursija su gamtos prieskoniu

Šią ekskursiją galima pavadinti piligrimine, nes lankysitės Šventojo Jono Russo krikščionių bažnyčioje. Tikima, kad pasimeldus šioje bažnyčioje prie Šv. Jono Russo sarkofago įvyks stebuklai, išsipildys norai, pasveiks artimieji.

Toliau keliausite į Šventojo Dovydo vienuolyną, kuris yra reikšmingas piligriminis paminklas ne tik Evijos saloje, bet ir visoje Graikijoje. Šis vienuolynas pritraukia lankytojus ir piligrimus ištisus metus iš visos Graikijos bei užsienio, ir džiugina visus lankytojus puodeliu šiltos kalnų arbatos arba graikiškos kavos.

Apsilankę vienuolyne, keliausite link „Drimona” krioklių bei Edipso karštųjų šaltinių. Jei nenorėsite atsigaivinti nuo vasaros karščio po tekančiu kriokliu, tuomet keliaukite link Edipso karštųjų šaltinių, kurio vanduo yra prisotintas įvairiausių mineralų. Tikima, kad vanduo gydo nuo lėtinių negalavimų.

Atkreipkite dėmesį, kad vykstant į vienuolyną moterys su trumpais šortais ar mini sijonais ir nuogais pečiais neįleidžiamos. Vyrų pečiai taip pat turi būti dengiami.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „drimona waterfall“


Dėmesio! 

Kai kurios ekskursijos vyksta pėsčiomis, todėl pasirūpinkite patogia, lengva avalyne bei apranga.

Skrydis į Atėnų oro uostą nėra įskaičiuotas. Dėl lėktuvo bilietų galite kreiptis į mus, rašydami mums laišką el. paštu atostogos@tedo.lt, skambindami telefonu +370 650 26644 arba galite užsisakyti patys.

Villa Christina

Ši 8-vietė vila yra šalia paplūdimio, ją supa didžiulis kiemas. Kieme rasite barbekiu, skėčius nuo saulės bei gultus deginimuisi. Taip pat kieme yra įrengtas šaltas dušas norintiems atsigaivinti po saulės vonių arba grįžus nuo jūros.

Vila yra gražiame ir archeologijos statinių pilname Eretrijos kurortiniame miestelyje, netoli miesto centro.

„Vila Christina” pagal Graikijos įstatymus yra ramybės valandos nuo 14.00 – 18.00 ir nuo 24.00 – 6.00 val., tačiau norintieji yra visada laukiami visą parą veikiančiame šalia esančiame paplūdimio bare „Treli Rodia”.

Viešnagės metu galėsite naudotis bendro naudojimo virtuve su visa reikalinga įranga bei jaukiai įrengtu valgomuoju.

Viloje galėsite leisti laiką atviroje terasoje, gerėdamiesi sode auginamais vaismedžiais.

Atkreipkite dėmesį, kad ši vila yra didelių poreikių neturintiems turistams, kurie nori nebrangiai praleisti atostogas Graikijoje.

Dėmesio! Kelionės kaina asmeniui keliaujant ir gyvenant dviese.
Atkreipkite dėmesį, kad kelionės vadovas Jūsų nelydės mokamų objektų viduje.
Ekskursijose gali būti prijungiami ir kiti turistai iš kitų šalių.
Lėktuvo bilietai į Atėnus nėra įskaičuoti į kainą.

Kelialapiai

Viešbutis
Villa Christina
Kambarys
Dvivietis numeris
 • Bendras vonios kambarys
 • Ventiliatorius
 • ...

Maitinimas neįskaičiuotas

Kelialapio kaina asmeniui
€399
Trukmė
7 naktys
Užsakyti
Viešbutis Kambarys Kelialapio kaina asmeniui Trukmė
Villa Christina Dvivietis numeris

Maitinimas neįskaičiuotas

 • Bendras vonios kambarys
 • Ventiliatorius
 • Drabužių spinta / drabužinė
 • Bendra virtuvė
 • Daugiau privalumų
€399 7 naktys Užsakyti

Sun Rise

Viešbutyje įsikūrusiame šalia paplūdimio yra lauko baseinas bei baras prie jo.

Viešnagės metu galėsite žaisti tenisą ar krepšinį, taip pat naudotis bendra lauko kepsnine. Pailsėti ar atsigerti graikiškos kavos galėsite bendroje poilsio ir televizijos salėje bei terasoje.

Viešnagės metu kiekvieną rytą pusryčius galėsite rinktis iš 6 skirtingų pusryčių meniu.

Nemokamu belaidžiu internetu galėsite naudotis visame viešbutyje.

Netoli viešbučio yra kavinės, barai bei parduotuvės.

Keletas atsiliepimų:

„Patogi viešbučio vieta, šalia miesto centras, paplūdimys. Kambarys buvo jaukus ir tvarkingas.”

„Baseinas buvo didelis ir švarus. Kasdieną tvarkė kambarius, keitė rankšluosčius ir patalynes. Malonus personalas.”

Dėmesio! Kelionės kaina asmeniui keliaujant ir gyvenant dviese.
Atkreipkite dėmesį, kad kelionės vadovas Jūsų nelydės mokamų objektų viduje.
Ekskursijose gali būti prijungiami ir kiti turistai iš kitų šalių.
Lėktuvo bilietai į Atėnus nėra įskaičuoti į kainą.

Kelialapiai

Viešbutis
Sun Rise
Kambarys
Dvivietė studija
 • Kambario dydis 20 m²
 • Privatus vonios kambarys
 • ...

Maitinimas neįskaičiuotas

Kelialapio kaina asmeniui
€549
Trukmė
7 naktys
Užsakyti
Viešbutis Kambarys Kelialapio kaina asmeniui Trukmė
Sun Rise Dvivietė studija

Maitinimas neįskaičiuotas

 • Kambario dydis 20 m²
 • Privatus vonios kambarys
 • Oro kondicionierius
 • Seifas
 • Daugiau privalumų
€549 7 naktys Užsakyti

Avantis

Apsistoję šiame puikiame viešbutyje, įsikūrusiame šalia paplūdimio galėsite plaukioti baseine. Svečiams kas rytą patiekiami savitarnos pusryčiai, kurių metu siūloma paragauti tradicinių Graikijos patiekalų.

Prie jūros įrengtame viešbučio restorane „Neireides“ tiekiami Viduržemio jūros regiono bei vietiniai valgiai.

Viešbutyje yra sodas bei baras, kuriame tiekiami įvairūs gėrimai.  Viešnagės metu viešbutyje galėsite išsinuomoti lauko kepsninę bei dviračius.

Nemokamu belaidžiu internetu galėsite naudotis visame viešbutyje.

Keletas atsiliepimų:

„Nustabus atsiveriantis vaizdas į jūrą. Puikūs Graikiški pusryčiai, malonus personalas.”

„Viešbutis arti įvairių kavinių, barų, paplūdimio ir Eretrijos miesto.”

„Kambarys buvo erdvus, tvarkingas. Buvo gausus maisto pasirinkimas, o personalas labai paslaugus.”

Dėmesio! Kelionės kaina asmeniui keliaujant ir gyvenant dviese.
Atkreipkite dėmesį, kad kelionės vadovas Jūsų nelydės mokamų objektų viduje.
Ekskursijose gali būti prijungiami ir kiti turistai iš kitų šalių.
Lėktuvo bilietai į Atėnus nėra įskaičuoti į kainą.

Kelialapiai

Viešbutis
Avantis
Kambarys
Dvivietė studija su atsiveriančiu šoniniu jūros vaizdu
 • Kambario dydis 40 m²
 • Privatus vonios kambarys
 • ...

Su pusryčiais

Kelialapio kaina asmeniui
€969
Trukmė
7 naktys
Užsakyti
Viešbutis Kambarys Kelialapio kaina asmeniui Trukmė
Avantis Dvivietė studija su atsiveriančiu šoniniu jūros vaizdu

Su pusryčiais

 • Kambario dydis 40 m²
 • Privatus vonios kambarys
 • Oro kondicionierius
 • Seifas
 • Daugiau privalumų
€969 7 naktys Užsakyti
 • Apgyvendinimas pasirinktame viešbutyje ar viloje
 • Pasirinktas maitinimo tipas
 • Pervežimas oro uostas - viešbutis - oro uostas
 • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo ir gido paslaugos
 • Pasirinktos 2 ekskursinės programos
 • Dokumentų tvarkymas
 • Skrydis: Vilnius - Atėnai - Vilnius
 • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu
 • Kurorto/miesto mokesčiai: 0,50€/kambariui už naktį (apsistojus „Villa Christina")
 • Kurorto/miesto mokesčiai: 3€/kambariui už naktį (apsistojus viešbutyje „Avantis")
 • Kurorto/miesto mokesčiai: 0,50€/kambariui už naktį (apsistojus viešbutyje „Sun Rise")
 • Pietūs ar vakarienės ekskursijų metu
 • Bilietai į lankomus objektus
 • Bagažas
 • Arbatpinigiai gidams ir vairuotojams
 • Asmeninės išlaidos

Įskaičiuota į kainą:

 • Apgyvendinimas pasirinktame viešbutyje ar viloje
 • Pasirinktas maitinimo tipas
 • Pervežimas oro uostas - viešbutis - oro uostas
 • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo ir gido paslaugos
 • Pasirinktos 2 ekskursinės programos
 • Dokumentų tvarkymas
399
Noriu Užsakyti

Turite klausimų?

+370 650 26644 +370 650 26644

Top kelionių pasiūlymai