Net 13 dienų atostogos Vietname!

Tiesioginis skrydis iš Varšuvos.

Vietnamas – tai šalis, kurioje gyvena šilti ir draugiški žmonės ir tikrai nesumeluosiu pasakydama, kad tai tikrai spalvinga šalis, kuri turi visą spalvų paletę. Šalis, kurios krantus skalaujančios jūros ribojasi su  2 vandenynais – Ramiuoju ir Indijos. Aplankyti Vietnamą geriausias laikas yra nuo lapkričio mėnesio. Oras būna šiltas su mažai lietaus. Jeigu lyja, tai lyja stipriai, bet trumpais protrūkiais, tačiau atvykus į tokią šalį yra vienas malonumas tą lietį pajusti.

Flora ir Fauna čia yra nepaprasta ir kažkuo stebuklinga. Baugiai atrodantys, bet draugiški driežai, įvairiausių spalvų drugiai, spalvotos žuvys ir tanki medžių lapija.

Atvykę į vieną iš Vietnamo miestų, būtinai turite apsilankyti vietiniame turguje. Kvapų ir spalvų įvairovė čia nuostabi. Būtinai turite paragauti vaisių, daržovių, nes skonis čia visai kitoks. Sultingi mangai, gerai prinokę bananai, kokosas…ach kaip tai yra nuostabu! Nusprendę ką nors įsigyti sau ar parvežti draugamas lauktuvių iš vietinio Vietnamo turgaus, kainos gali atrodyti kiek didokos, bet pradėjus derybas, kas yra pagrindinis dalykas turguje, galima gauti puikias kainas.

Ka tikrai verta pamatyti Vietname?

Pirmas dalykas ką būtinai turite aplankyti, tai yra Ha Longo įlanka. Tai įspūdingas, taip vadinamo „Nusileidžiančiojo drakono“ užutėkis.  Legenda pasakoja, jog Ha Long įlanką sukūrė drakonas, skridęs virš jos. Ten kur jo uodega paliesdavo vandenį — atsirasdavo sala. Šiuo metu čia yra per 3000 salų, įvairių formų, kyšančių iš vandens. Ši Ha Longo įlanka yra įtraukta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą.

Sekanti vieta, kurią turite aplankyti, tai yra Mekongo delta. Kitaip dar vadinama „ryžių krepšiu”, nes būtent čia yra auginama daugiausia ryžių ir iš čia daugiausia eksportuojama į kitas šalis. Mekonge galite apžiūrėti vietinį saldainių fabriką. Čia gaminami kokosiniai saldainiai. Kokosas tarkuojamas, verdamas ir taip iš jo išgaunama tąsi masė, panaši į irisinių saldainių. Naturalūs ir rankų darbo.

Kalnų miestelis Sapa. Tai vienas gražiausių vietų Vietname. Miestelis, kuriame  įsikūrę autentiški vietnamiečių kaimai. Čia vietos gyventojai, kiekviename kaime vaikšto su skirtingais tautiniais drabužiais. Sapa miestelis apsuptas kalnų, yra keli kriokliai, tai vieta kur vaizdai aplinkui užgniaužia kvapą.

Vietnamas yra nuostabi šalis, kuri tikrai sužavi kiekvieną, tad čia atostogos Tau niekada neprailgs. Visko norėsis dar ir dar.

Viešbučius Vietname rekomenduojame susirasti čia: https://www.tedo.lt skiltyje „viešbučiai”.

Rainbow Tours

Kelionės data: 2017 11 05 – 2017 11 17

Išvykimas: Varšuva Šopeno - Vietnamas 2017-11-05 Be persėdimų
18:40 WAW
Varšuva
11:20 SGN
Ho Či Minas
Sugrįžimas: Vietnamas - Varšuva Šopeno 2017-11-17 Be persėdimų
09:05 SGN
Ho Či Minas
15:05 WAW
Varšuva

Dėmesio! Kaina yra tik skrydžio vienam asmeniui pirmyn atgal.

Kelialapiai

Trukmė
13 dienų
Viešbutis
Tik skrydis
Kelialapio kaina asmeniui
€478
Trukmė Viešbutis Kelialapio kaina asmeniui
13 dienų Tik skrydis €478
  • Skrydis: Varšuva - Ho Či Minas - Varšuva
  • Rankinis bagažas 8 kg (kiekvienam asmeniui)
  • Registruotas bagažas 20 kg (kiekvienam asmeniui)
  • Dokumentų tvarkymas

Įskaičiuota į kainą:

  • Skrydis: Varšuva - Ho Či Minas - Varšuva
  • Rankinis bagažas 8 kg (kiekvienam asmeniui)
  • Registruotas bagažas 20 kg (kiekvienam asmeniui)
  • Dokumentų tvarkymas
478
Noriu

Turite klausimų?

+370 650 26644 +370 650 26644

Top kelionių pasiūlymai