Pavasario atostogos Šri Lankoje! Balandžio 3 - 18 d.

Skrydis iš Vilniaus ir 3* viešbutis.

Nebegalioja

Šri Lanka — tai Pietų Azijos sala, esanti Indijos vandenyne. Kadaise ši nedidelė sala buvo vadinta Ceilonu, o to paties pavadinimo arbata dar ir dabar žinoma ir vertinama visame pasaulyje.

Žmones į Šri Lanką traukia natūralus gamtos grožis, nuostabus augmenijos ir gyvūnijos pasaulis, nuostabūs paplūdimiai, visus metus šiltas vandenyno vanduo, įdomus ir įspūdingas senųjų kultūrų palikimas bei malonus ir paslaugus vietos gyventojų būdas.

Atvykę į Šri Lanką būtinai turite aplankyti Sigirijos uolą. Ant šios monolitinės uolos slepiasi iš senų laikų išlikusi tvirtovė, puošta senoviniais piešiniais. Sigirijos uola yra bene svarbiausia lankytina vieta Šri Lankoje, o nuo šios uolos atsiveriantys džiunglių vaizdai, tikrai užburs kiekvieną.

Turbūt daugelis jau žino, kad Šri Lanka garsėja Rytų medicina. Pagrindinis šios medicinos tikslas — padėti žmogui rasti kūno, proto ir sielos harmoniją. Ajurvedos centruose galėsite ne tik mėgautis masažais, įvairiomis procedūromis, bet ir galėsite atpalaiduoti savo kūną ir mintis medituodami ar užsiimdami joga.

Atostogaudami Šri Lankoje užsukite į Jalos nacionalinį parką, kuriame pamatysite daugybę gyvūnų rūšių. Iš arčiau galėsite stebėti dramblius, krokodilus, beždžiones, leopardus ir kitus gyvūnus. Šiame parke turėsite daug progų padaryti nuostabių nuotraukų ir jomis papildyti savo nuotraukų albumą.

Keletas patarimų atostogaujant Šri Lankoje.

Šri Lankoje naudodamiesi taksi paslaugomis susitarkite kelionės kainą prieš įsėdant į taksi, nesvarbu, kad dauguma jų turi taksometrus.

Beveik visas vanduo Šri Lankoje yra užterštas, todėl norėdamas atsigerti, išsivalyti dantis ar nusiplauti vaisius, geriau prieš tai vandenį užvirink arba naudok mineralinį vandenį iš buteliukų.

LR piliečiams skrendant į Šri Lanką reikalinga viza, kurią galima nusipirkti atvykus į Kolombo oro uostą (kaina ~40 USD), taip pat būtina turėti bent 6 mėnesius po kelionės pabaigos galiojantį pasą.

Tedo.lt

Kelionės data: 2018 04 03 – 2018 04 18

Išvykimas: Vilnius - Stambulas 2018-04-03 Turkish Airlines
11:55 VNO
Vilnius
14:35 IST
Stambulas
Išvykimas: Stambulas - Kolombas 2018-04-04 Persėdimo laikas: 13 val 30 min.
04:05 IST
Stambulas
Kelionės trukmė 27 val 10 min. 17:35 CMB
Kolombas
Sugrįžimas: Kolombas - Stambulas 2018-04-17 Turkish Airlines
20:25 CMB
Kolombas
05:00 IST
Stambulas
Sugrįžimas: Stambulas - Vilnius 2018-04-18 Persėdimo laikas 3 val. 10 min.
08:10 IST
Stambulas
Kelionės trukmė 17 val. 05 min. 11:00 VNO
Vilnius

Muthu Resort

Viešbutis įsikūręs gražiame Tangale mieste. Paplūdimys šalia viešbučio, tad toli nereikės eiti. Šis 3 žvaigždučių viešbutis įsikūręs 6 km nuo „Hummanaya” vandens srovės, kuri trykšta iš olos į viršų, o „Mulkirigala” vienuolynas oloje yra už 2,2 km nuo viešbučio.

Viešbučio numeriuose rasite kavos ir arbatos virimo reikmenis, drabužių spintas ir vonios kambarius su voniomis arba dušais. Viešbutyje teikiamos kasdienės tvarkymo paslaugos. Numeriuose galėsite naudotis nemokamu belaidžiu internetu.

Viešbučio restorane galėsite mėgautis azijietiškais ir amerikietiškais patiekalais.

Viešbutyje galėsite leisti laiką, gerdami kavą terasoje ir mėgautis vaizdu iš kambario balkono. Viešbučio darbuotojai, už papildomą mokestį, jums mielai išnuomos dviračius, kuriais galėsite lengviau apžiūrėti bei pažinti apylinkes šalia viešbučio.

Viešnagės metu atvykę prie Tangale ežero, kuris yra netoli viešbučio, galėsite jame pasiplaukioti vietinėmis valtimis ar baidarėmis.

Visą parą dirbančios registratūros personalas padės išsikeisti valiutą bei suteiks informacijos apie ekskursijas ir lankomas vietas Šri Lankoje.

Ši apgyvendinimo įstaiga booking.com svetainėje įvertina 8,9 balo.

Keletas atsiliepimų:

„Labai malonus priėmimas ir aptarnavimas, puikus maistas viešbutyje, viskas tvarkinga ir labai jauku.”

„Viešbutis arti švaraus ir paplūdimio, iš balkono atsiveria nusotabus vaizdas. Viešbučio restorane gausus maisto pasirinkimas ir kasdien vis kitoks, neatsibostantis. Tikrai sugrįšiu čia dar kartą.”

Dėmesio! Kelionėje būtinas asmens dokumentas, kuris galiotų dar bent 6 mėnesius po kelionės pabaigos. Kelionės kaina asmeniui keliaujant ir gyvenant dviese.

Kelialapiai

Viešbutis
Muthu Resort (be maitinimo)
Kambarys
Kelialapio kaina asmeniui
€863
Trukmė
13 naktų
Užsakyti
Viešbutis
Muthu Resort (su pusryčiais)
Kambarys
Kelialapio kaina asmeniui
€1023
Trukmė
13 naktų
Užsakyti
Viešbutis Kambarys Kelialapio kaina asmeniui Trukmė
Muthu Resort (be maitinimo) €863 13 naktų Užsakyti
Muthu Resort (su pusryčiais)

Su pusryčiais

€1023 13 naktų Užsakyti
 • Skrydis: Vilnius - Kolombas - Vilnius
 • Rankinis bagažas: 7 kg (kiekvienam keleiviui)
 • Registruotas bagažas 20 kg (kiekvienam asmeniui)
 • Apgyvendinimas viešbutyje „Muthu Resort 3*"
 • Pasirinktas maitinimo tipas
 • Dokumentų tvarkymas

Įskaičiuota į kainą:

 • Skrydis: Vilnius - Kolombas - Vilnius
 • Rankinis bagažas: 7 kg (kiekvienam keleiviui)
 • Registruotas bagažas 20 kg (kiekvienam asmeniui)
 • Apgyvendinimas viešbutyje „Muthu Resort 3*"
 • Pasirinktas maitinimo tipas
 • Dokumentų tvarkymas
863
Noriu Užsakyti

Turite klausimų?

+370 650 26644 +370 650 26644

Top kelionių pasiūlymai