Keli miestai, Keli miestai

Įspūdingas pavasario kruizas!

Kelialapio Kaina
Kruizinis laivas „Costa Victoria"
Kambarys
Privalumai
Trukmė
Kelialapio kaina asm.
Kondicionierius
Belaidis internetas (už papildomą mokestį)
22 naktys(ų)
2020-03-062020-03-28
Trukmė
22 naktys(ų)
2020-03-062020-03-28
1899
Privalumai
Kondicionierius
Belaidis internetas (už papildomą mokestį)
Mini baras (už papildomą mokestį)
Radijas
Kajutės plotas apie 12 m²
Plaukų džiovintuvas
Telefonas
Palydovinė televizija
Seifas
Privatus vonios kambarys
Rodyti Daugiau
Kondicionierius
Belaidis internetas (už papildomą mokestį)
22 naktys(ų)
2020-03-062020-03-28
Trukmė
22 naktys(ų)
2020-03-062020-03-28
2099
Privalumai
Kondicionierius
Belaidis internetas (už papildomą mokestį)
Mini baras (už papildomą mokestį)
Radijas
Kajutės plotas apie 14 m²
Plaukų džiovintuvas
Telefonas
Palydovinė televizija
Seifas
Privatus vonios kambarys
Rodyti Daugiau
Kruizinės kelionės programa

1 diena

Skrydis iš Vilniaus į Maldyvus (Malę) su persėdimu viename iš Europos miestų


2 diena

Atvykimas į Maldyvus (Malę). Savarankiška kelionė iš oro uosto į uostą. Laisvas laikas, nakvynė laive.

Rojumi Žemėje vadinami Maldyvai stebina balto ir puraus smėlio paplūdimiais, ryškiai mėlynu dangumi, žydru vandeniu ir mažyčiais namukais ant vandens. Maldyvuose ilsėtis keliauja ne tik tie, kurie gamtą ir ramybę vertina labiau negu komfortą bei masinius renginius. Į Maldyvus keliauja ir tie, kurie žino, kad ši salų valstybė yra ideali vieta nardymui, povandeninio pasaulio bei tropinės augmenijos pažinimui. Atvykę į Maldyvų sostinę Malę pamatysite vieną judriausių miestų šiame ramybės kampelyje.

Maldyvuose visus metus vyrauja tropinis klimatas, temperatūra niekad nenukrenta žemiau +25°C, o būtent kovo mėnesį vidutinė oro ir vandens temperatūra siekia +29°C


3 diena

Maldyvai (Malė). Laisvas laikas. 17:30 val. kruizinis laivas pajuda iš Malės uosto.


4 - 6 dienos

Šias dienas praleisite plaukdami laivu, tad bus puiki proga išbandyti pramogas esančias laive bei pasimėgauti saulės spinduliais.


7 diena

Omanas (Salalachas). 07:00 atvykimas į Salalachą. Laisvas laikas. 23:00 išvykimas.

Šiuo metu Omanas yra viena labiausiai intriguojančių atostogų krypčių bei Vidurinių Rytų perlas. Omanas žavi kvapą gniaužiančiais paplūdimiais, datulių plantacijomis, beribėmis dykumomis ir svetingais vietiniais gyventojais. Salalcho mieste būtinai pasivaikščiokite miesto gatvelėmis, paragaukite tradicinių patiekalų ir pajuskite sklindančią kultūrą.


8 - 12 dienos

Dienos jūroje plaukiant laivu. Laisvu metu palepinkite save SPA paslaugomis teikiamomis laive.


13 diena

Izraelis (Eilatas). 08:00 atvykimas į Eilatą. Laisvas laikas ir nakvynė laive.

Eilatas yra vienas populiariausių Izraelio kurortų, Kiekvieną keliautoją stebina Raudonosios jūros slepiami koralai ir įvairiaspalvės žuvys, tad kodėl gi nepabandžius paviršinio bei giluminio nardymo? Jei bijote vandens būtinai nuvykite į povandeninę observatoriją kur vandens gyventojus galite apžiūrėti eidami povandeniniu tuneliu. Keliaukite į gamtos sukurtą Raudonąjį kanjoną bei Timnos parką, o taip pat nepamirškite ir Negyvosios jūros - šios vietos įspūdingos ir yra tiesiog privalomos aplankyti būnant Izraelyje.

Atvykus į Eilatą nepamirškite su savimi turėti ir saulės nuo kremo, nes kovo mėnesį oro temperatūra siekia +20°C, o vandens - +19°C


14 diena

Izraelis (Eilatas) - Jordanija (Akaba). 05:00 išvykimas iš Eilato. 07:00 Atvykimas į Akabą ir 19:00 išvykimas.

Akaba - jaukus Jordanijos miestelis, kuris povandeninio pasaulio grožybėmis niekuo nenusileidžia Izraeliui. Akaboje rekomenduojame nuvykti į beribę Vadi Rum dykumą bei žinoma, nepamirškite senovinio Jordanijos miesto - Petros.

Kelionę į Akabą galima planuoti ištisus metus, o kovo mėnesį vidutinė dienos oro temperatūra būna +26°C, naktį kiek vėsiau - +14°C, o vandens - +22°C


15 - 17 dienos

Dienos jūroje plaukiant laivu.


18 diena

Graikija (Kreta). 08:00 Atvykimas į kretą. 17:00 išvykimas.

Kreta yra didžiausia Graikijos sala, kuri yra itin unikalioje geografinėje vietoje: jos krantus skalauja net keturios jūros (Egėjo, Kretos, Libijos ir Jonijos). Dažnas keliautojas atvykęs atostogų į Kretą, čia grįžta dar ir dar, o naujų ir dar nematytų vietų atradimas visuomet užburia.

Kretoje kovo mėnesį oro temperatūra pakyla iki +17°C, tad nebus labai karšta ir galėsite susipažinti su Kreta iš arčiau nealinami didelio karščio.


19 diena

Graikija (Olimpija). 09:00 Atvykimas į Olimpiją. 17:00 išvykimas.

Šis istorinis Graikijos miestas ne veltui turi tokį pavadinimą, juk tai olimpinių žaidynių gimtinė ir galingiausio iš Olimpo dievų Dzeuso šventyklos griuvėsių saugotoja. Verta nepamiršti, kad šioje šventykloje puikavosi milžiniška Dzeuso skulptūra, kuri yra ketvirtas pasaulio stebuklas.

Vidutinė oro temperatūra Olimpijoje panaši į Kretos - apie +16°C


20 diena

Graikija (Korfu). 08:00 Atvykimas. 17:00 išvykimas.

Korfu sala arba kitaip - Kerkyra, neretai vadinama Graikijos Havajais. Korfu sala garsėja puikiais paplūdimiais, gražiomis įlankomis, tradiciniais žvejų kaimeliais ir visame pasaulyje populiaria Graikijos virtuve. Pačiame Korfu senamiestyje veikia net 37 bažnyčios, viena nuo kitos nutolusios nedideliu, ne ilgiau nei per 15 min. pėsčiomis įveikiamu atstumu. Tikrai verta pasivaikščioti pėsčiomis po senamiestį ir pajusti jo dvasią, užsukti į muziejus bei pasimėgauti tvyrančia ramia atmosfera.

Korfu salos vidutinė oro temperatūra kovo mėnesį apie +18°C, o vandens +14°C


21 diena

Kroatija (Dubrovnikas). 08:00 Atvykimas. 17:00 išvykimas.

Šį Kroatijos miestą pastaruoju metu išgarsino tai, jog čia buvo filmuojamas populiarusis serialas „Sostų karai“, tačiau ne tik tai čia traukia poilsiautojus. Dubrovnikas yra įspūdingas ir tikrai magiškas miestas. Visai nesvarbu kelintą kartą lankotės Dubrovnike - šis miestas visuomet paliks neišdildomus vaizdus ir visuomet nustebins savo išskirtinumu. Kalkakmeniu grįstos jaukios miesto gatvės, barokiniai pastatai, Adrijos jūra - taip trumpai galima būtų apibūdinti Dubrovniko vaizdą, tačiau kol jo nepamatysite patys, tol jokie žodžiai nenusakys šio miesto žavesio.

Kroatiją lepina Viduržemio regiono klimatas, o termometro stulpelis kovo mėnesį pakyla vos iki +10°C, tačiau juk vėsesni orai ir yra patys tinkamiausi miesto pažinimui.


22 diena

Kroatija (Splitas). 08:00 Atvykimas. 17:00 išvykimas.

Splitas yra antras pagal dydį, nuolat šurmuliuojantis Kroatijos miestas. Splitas iki šių dienų išlaikęs balansą tarp gilių bei senų tradicijų iki šiuolaikiškumo. Lankydamiesi Splite, būtinai užsukite į Diokletiano rūmus. Jų pastatymas dažnai siejamas su paties Splito įkūrimu. Taip pat pasivaikščiokite senamiesčio gatvėmis bei paragaukite jūros gėrybių vietiniuose restoranuose.


23 diena

Italija (Venecija). 07:00 Atvykimas į Veneciją. Pusryčiai laive, savarankiška kelionė iš uosto į oro uostą. Skrydis į Vilnių (su persėdimu viename iš Europos miestų).

Romantiškoji Italijos Venecija - ko gero viena įdomiausių veiklų čia yra tiesiog imti ir pasiklysti. Tai įvykdyti tikrai paprasta, nes rasti kelią iš šio „labirintų" miesto nepadės net navigacija. Klaidžiojant siauromis gatvėmis ir žvalgantis nuo mažučių kanalus jungiančių tiltelių, galima pajusti praeities dvasią.

Geriausias metas apsilankyti Venecijoje – pavasaris, kada oro temperatūra dar nėra labai aukšta. Kovo mėnesį oro temperatūra siekia vos +8°C, tad nepamirškite su savimi pasiimti ir šiltesnio megztuko.


Keliones organizatorius:
Tedo.lt
į kainą įskaičiuota:
Bagažas
Uosto ir kuro mokesčiai
Bagažo pervežimas įlaipinant / išlaipinant (uoste)
Pramoginė programa laive
Pilnas maitinimas kruizo metu
21 nakvynė laive „Costa Victoria“ pasirinktoje kajutėje
Skrydis Vilnius - Maldyvai ir Venecija - Vilnius (su persėdimu viename iš Europos miestų)
į kainą neįskaičiuota:
Medicininės išlaidos
Internetas
Apžvalginės ekskursijos uostuose
SPA paslaugos (masažai ir t.t.) bei kai kurie sporto užsiėmimai kruiziniame laive
Maistas ir gėrimai tam tikruose restoranuose
Arbatpinigiai laive
Pervežimai (oro uostas - uostas - oro uostas)
Jordanijos viza (apie 50 Eur/asm.)
Omano viza (apie 60 Eur/asm.)
Asmeninės išlaidos
Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu
Kaina asmeniui nuo
1899
Maldyvai - Omanas - Izraelis - Jordanija - Graikija - Kroatija - Italija
Įskaičiuota į kainą
Bagažas
Uosto ir kuro mokesčiai
Bagažo pervežimas įlaipinant / išlaipinant (uoste)
Pramoginė programa laive
Pilnas maitinimas kruizo metu
21 nakvynė laive „Costa Victoria“ pasirinktoje kajutėje
Skrydis Vilnius - Maldyvai ir Venecija - Vilnius (su persėdimu viename iš Europos miestų)
Pasiūlymas nebegalioja