Keli miestai, Keli miestai

Pavasario kruizas Atlanto vandenyne!

Kelialapio Kaina
Kruizinis laivas „Ocean Majesty“
Kambarys
Privalumai
Trukmė
Kelialapio kaina asm.
Viskas įskaičiuota
Radijas
Kambario dydis 16 m²
7 naktys(ų)
2020-03-122020-03-19
Trukmė
7 naktys(ų)
2020-03-122020-03-19
875
Privalumai
Radijas
Kambario dydis 16 m²
Mini baras
Darbo / rašomasis stalas
Plaukų džiovintuvas
Telefonas
Palydovinė televizija
Seifas
Oro kondicionierius
Privatus vonios kambarys
Rodyti Daugiau
Kruizinės kelionės programa

1 diena. Tenerifė

Skrydis į Reina Sofia. Pervežimas į SANTA CRUZ DE TENERIFE uostą. Laipinimas į kruizinį laivą ir susipažinimas su kapitonu. Laisvas laikas denyje, Savarankiška Santa Cruz de Tenerife - didžiausio salos miesto - įdomybių apžiūra. Jo širdyje yra Plaza Espana, o netoliese - seniausia salos bažnyčia - Matriz de la Concepción - ir turistus traukianti parduotuvių gatvelė Calle Castillo. Nakvynė.

2 diena. Tenerifė.

Laisvas laikas laive galimybė dalyvauti laivo pramoginių renginių programoje arba dalyvavimas ekskursijose (už papildomą mokestį vietoje). Apie 20.00 val. išplaukimas iš uosto ir vykimas link La Palmos. Nakvynė.

3 diena. La Palma.

Apie 08.00 val įplaukimas į SANTA CRUZ DE LA PALMA uostą, žavingą La Palmos sostinę, garsėjančią spalvingais balkonais ir kolonijinio stiliaus mūrinukais palei Calle O’Dal parduotuvių gatvę. Viena iš atrakcijų yra renesansinė aikštė Plaza de España su XVI a. rotuše ir Atvirojo universiteto pastatu. Laisvas laikas laive galimybė dalyvauti laivo pramoginių renginių programoje arba dalyvavimas ekskursijose (už papildomą mokestį vietoje). Apie 16.00 val. išplaukimas iš uosto ir vykimas link Madeiros. Nakvynė.

4 diena. Madeira.

Atvykimas į FUNŠALIO uostą (apie 09:00 val.), Madeiros sostinę, kurioje galima apsižvalgyti vaikščiojant pėsčiomis arba pakylant garsiuoju lyniniu funikulieriumi. Čia rasite daug įdomių vietų ir spalvingą turgų su gausybe egzotiškų vaisių ir gėlių. Išsilaipinimas ir dalyvavimas ekskursijose (už papildomą mokestį vietoje). Apie 18:00 val. išplaukimas iš uosto ir vykimas link GRAN KANARIJOS. Nakvynė.

5 diena. Gran Kanarija.

Įplaukimas apie 16.00 val. į gyvybe pulsuojančios salos sostinės LAS PALMAS uostą, kur rasite smėlėtą Las Canteras paplūdimį. Verta pamatyti seniausią miesto rajoną Vegueta, kur stovi puiki šv. Onos katedra, ir apsilankyti Trianos verslo rajone. Laisvas laikas laive, dalyvavimas laivo pramoginių renginių programoje arba savarankiškas susipažinimas su Las Palmas lankytinomis vietomis. Nakvynė.

6 diena. Gran Kanarija.

Laisvas laikas laive galimybė dalyvauti laivo pramoginių renginių programoje arba dalyvavimas ekskursijose (už papildomą mokestį vietoje). Apie 22.00 val. išplaukimas iš uosto ir vykimas link La Gomeros. Nakvynė.

7 diena. La Gomera.

Apie 10.00 val. įplaukimas į uostą SAN SEBASTIÁN DE LA GOMERA, žavingą salos sostinę su nedideliu miesto paplūdimiu ir gatvelėmis, įrėmintomis Kanarams būdingais mūrinukais, kur išliko istoriniai paminklai, menantys Kristupo Kolumbo apsilankymą: Ėmimo į Dangų bažnyčia bei Kolumbo namas. Laisvas laikas laive galimybė dalyvauti laivo pramoginių renginių programoje arba dalyvavimas ekskursijose (už papildomą mokestį vietoje). Apie 23.00 val. išplaukimas iš uosto ir vykimas link Tenerifės. Nakvynė.

8 diena. Tenerifė.

Apie 5.30 val. įplaukimas į uostą SANTA CRUZ DE TENERIFE. Išsiregistravimas iš kruizinio laivo, atsižvelgiant į skrydžių į Lietuvą valandas. Vykimas į Reina Sofia oro uostą. Skrydis į Lietuvą.

Keliones organizatorius:
Itaka
į kainą įskaičiuota:
Pervežimas: oro uostas - laivas - oro uostas
7 nakvyvės laive „Ocean Majesty“
Skrydis: Vroclavas - Tenerifė - Vroclovas
Bagažas
Pramoginė programa laive
Pilnas maitinimas kruizo metu
į kainą neįskaičiuota:
Privalomasis 100€/asm. depozitas
Privalomi uosto mokesčiai: 150 EUR/asm.
Medicininės išlaidos
Apžvalginės ekskursijos uostuose
Arbatpinigiai laive
Asmeninės išlaidos
Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu
Verta žinoti

Priklausomai nuo oro sąlygų, kapitonas gali nuspręsti pakeisti maršrutą.

Programos tvarka bei atplaukimo ir išplaukimo iš uostų laikas gali keistis.

Ekskursijų aprašymai yra tik informaciniai. Ekskursijos gali neįvykti dėl per mažo pageidaujančiųjų skaičiaus.

Į laivą draudžiama įsinešti alkoholinius gėrimus ir pavojingus objektus, tokius kaip aštrūs įrankiai ir degios medžiagos.

Laive galiojanti valiuta yra euras.

Vietoje privaloma sumokėti depozitą - 100 EUR/asm. (tik asmenims atsiskaitantiems grynaisiais).

Maksimalūs bagažo matmenys kruizo metu: pagrindinis bagažas: 80 cm x 58 cm x 34 cm. rankinis bagažas: 55 cm x 25 cm x 40 cm.

Kaina asmeniui nuo
875
Tenerifė - La Palma - Gran Kanarija - La Gomera - Madeira
Įskaičiuota į kainą
Pervežimas: oro uostas - laivas - oro uostas
7 nakvyvės laive „Ocean Majesty“
Skrydis: Vroclavas - Tenerifė - Vroclovas
Bagažas
Pramoginė programa laive
Pilnas maitinimas kruizo metu
Pasiūlymas nebegalioja