,

Žiemos atostogos egzotiškoje Balio saloje (NEBAIGTA)

Kelialapio Kaina
Svečių namai pagal programą
Svečių namai
Kambarys
Privalumai
Trukmė
Kelialapio kaina asm.
Pusryčiai
17 naktys(ų)
2020-02-212020-03-09
Trukmė
17 naktys(ų)
2020-02-212020-03-09
0
Privalumai
Rodyti Daugiau
Ką pamatyti Balyje?

1 diena. Pažintis su Balio sala

Atskridus į Denpasaro oro uostą, vyksime į vieną gražiausių ir jaukiausių Balyje miestelių, pilną meno galerijų, autentiškų rūbų parduotuvėlių, muziejų, šventyklų. Atrodo, kad Ubudas tarsi talpina savyje visą Balio kultūrą, papročius, tradicijas, religiją. Ir visa tai tikra, ne dėl turistų akių. O nuo visų pasaulio virtuvių, jaukių restoranėlių ir kavinukių galva sukasi.

Apsistosime jaukiuose svečių namuose pačioje miestelio širdyje, netoli jaukių senamiesčio kavinukių ir restoranėlių. Nuo čia prasidės Jūsų atostogos. Nakvynė Ubude.

2 diena. Balio dvasia ir istorija

Ši diena skirta Balio istorijos ir dvasios pažinimui. Anksti ryte aplankysime šventą Ubud beždžionių mišką. Grožėsimės Tegalalango ryžių terasomis – vienu įspūdingiausių vaizdų saloje. Prie tikros Balio dvasios ir istorijos prisiliesime apsilankę akmeninėje Gunung Kawi šventykloje. O po sočių pietų užsuksime į tradicinę kavos plantaciją paskanauti Luwak kavos. Vakarėjant aplankysime Tirta Empul šventyklą. Ši vieta žymi švento šaltinio vandens baseinais ir žydinčiais lotosais. Patyrusio gido vedami patirsime švento vandens galias ir mes – žodžiais nenusakoma Balio dvasios ir harmonijos patirtis. Apsivalę sielą ir kūną, ramiai ir niekur neskubėdami grįšime į Ubudą. Nakvynė Ubude.

3 diena. Raftingas kalnų upe

Po pusryčių pasuksime link kalnų, kur mūsų lauks įspūdingas 9 kilometrų leidimasis guminėmis valtimis gražiausia salos Ajungo upe. Tai nėra sudėtingas maršrutas, nereikia jokios patirties, užtenka klausyti gido nurodymų kaip irkluoti ir mėgautis purslų gaiva bei šokinėti per putojančius upės slenksčius. Po to mūsų lauks sotūs pietūs, po kurių vyksime į Ubudą. Nakvynė Ubude.

4 diena. Tikro Balio diena ir slapto krioklio lankymas

Šįryt mūsų kelias pasuks link slapto, turistų dar neatrasto, giliai tarpeklyje šniokščiančio krioklio. Atsivėsinę nuo tropikų karščio, pasivaikščioję Balio džiunglių takeliais, leisimės į kulinarinę Balio patirtį.

Kokia gi kelionė be pažinties su vietiniais gyventojais ir jų gyvenimo būdu, tradicijomis bei maistu? Šiandien patirsime tikrą Balio salos svetingumą, susipažinsime su tradicinės balietiškos šeimos gyvenimu. Bangli kaimelyje mūsų lauks organinio maisto ruošimo pamoka, išbandysime net 7 tradicinius baliečių virtuvės receptus. Stebėsime, kaip namuose gaminamas kokoso aliejus, o panorėję galėsite patys pasigaminti šviežio kokoso aliejaus, nuostabaus jaunystės ir sveikatos eliksyro. Kursime tradicinius aukų krepšelius, Balyje vadinamus canang, kurie yra neatsiejama jų kasdieninio gyvenimo dalis ir vidinės ramybės šaltinis.

Po pietų grįšime į Ubudą. Nakvynė Ubude.

5 diena. Kopimas į Baturo ugnikalnį ir karštosios versmės arba laisva diena

Tiems, kas pasiryžę kopti, ši diena prasidės labai anksti. Apie 2-3 val. ryto išvažiuosime link Baturo ugnikalnio ir per dvi valandas užkopsime į viršų, kad pamatytume galbūt nuostabiausią savo gyvenimo saulėtekį. Neišsigąskite – padirbėti teks, bet užkopti gali bet kuris sveikas, bent šiek tiek aktyviau judantis žmogus. Palikę turistų minias apeisime aplink Baturo kraterį. Nusileidę žemyn savo raumenis pailsinsime natūraliose karštosiose versmėse, olimpinio dydžio baseine. Vandenyje esantys mineralai naudingi jūsų sveikatai, na o dar labiau ją pagerinti galėsite grįžę į Ubudą, kur mes parodysime geriausias vietas masažams ar kitoms spa procedūroms.

Suprantame, kad ne kiekvienas per savo atostogas nori tokios aktyvios veiklos, tad nenorintys galės likti Ubude ir savarankiškai pasivaikščioti po gražiausias jo vietas. Rekomenduosime ką dar įdomaus galite nuveikti ar pamatyti: karaliaus rūmai, muziejai, pasivaikščiojimas po Ubudo gatveles ir suvenyrų paieškos, o gal tiesiog laikas sustabdyti akimirką ir pasimėgauti ką tik išspaustų mango sulčių stikline. Nakvynė Ubude.

6 diena. Ubud – Sekumpul krioklio lankymas – Lovina

Šiandien atsisveikinsime su rojaus kampeliu Ubudu ir leisimės į pažintį su Šiaurinio Balio grožiu. Ši diena skirta sielos atgaivai. Pakeliui į Loviną aplankysime žymiuosius Sekumpul krioklius, o atsivėsinę jų gaiva, pasuksime link svečių namų. Vakarieniausime apsupti bangų ir žvaigždžių. Nakvynė Lovinoje.

7 diena. Poilsio diena

Visi mūsų rytai prasidės su sveikais pusryčiais, niekur neskubant, besimėgaujant maudynėmis jūroje ar baseine, su saule ir gamtos garsais. Ši diena skirta mūsų kūnams ir sieloms palepinti. Mūsų lauks masažai ir užburianti Balio ramybė. Laikas sustos mūsų sukurtoje taikos oazėje. Vakarieniausime apsupti jūros ir žvaigždžių. Nakvynė Lovinoje.

8 diena. Aling Aling kriokliai ir Budha šventykla

Ryte Jūsų lauks gaivi pramoga. Leisimės džiunglių takeliais link garsiųjų Aling Aling krioklių, kur savo jėgas ir drąsą galėsime išmėginti ir mes. Čiuošime natūraliai susidariusia krioklio čiuožykla, o drąsiausi galės šokti į natūraliai susiformavusį baseiną nuo uolos. Neišsigąskite, tai saugi ir labai smagi pramoga! Atsigaivinę krioklio vėsiu vandeniu vyksime aplankyti vienintelės Balyje budistinės šventyklos. Brahmavihara – Arama budistinė šventykla yra didžiausias budistų vienuolynas Balyje. Čia tik įžengus pro vartus užlieja ramybė.

Vakarieniauti pasiūlysime mūsų mylimame pajūrio restorane. Nakvynė Lovinoje.

9 diena. Povandeninis Menjangan salos grožis arba laisva diena

Šiandien ryte norintys patirti povandeninio pasaulio grožį keliaus į Menjangan salą. Ši vieta garsėja spalvotais koraliniais rifais ir daugybe retų bei spalvotų žuvyčių. Ji traukia povandeninio pasaulio gerbėjus iš viso pasaulio. Išsilaipinę saloje galėsime sutikti vienintelius šios salos gyventojus, besikaitinančius saulėje elnius. Bus suteikta visą paviršinio nardymo įrangą, instruktažas, o pietus valgysime laivelyje. Po dienos pilnos nepakartojamų įspūdžių grįšime į svečių namus poilsiui. Vakarieniausime apsupti jūros ir žvaigždžių. Nakvynė Lovinoje.

10 diena. Lovina – Sanur

Atsisveikinsime su Lovinos miestu, pasimėgausime pusryčiais ir keliausime link nuostabių dviejų ežerų Kintamani apylinkėse su vaizdu į šventąjį Baturo kalną. Apsistosime kurorte prie jūros su gelsvo smėlio paplūdimiu. Nakvynė Sanur mieste.

11 – 15 dienos. Poilsis prie jūros

16 diena. Poilsis ir skrydis namo

Po pusryčių – laisvas laikas pasimėgauti paskutine diena Dievų saloje. Pervežimas į oro uostą ir skrydis namo.


Keliones organizatorius:
Tedo.lt
į kainą įskaičiuota:
Dokumentų tvarkymas
Vietiniai mokesčiai
Visi bilietai į lankytinas vietas
Visi pažintiniai turai numatyti programoje
Angliškai kalbantis gidas
Pervežimas (pagal programą)
15 nakvynių su pusryčiais svečių namuose Ubude, Lovina ir Sanur
Registruotas bagažas 30 kg (kiekvienam asmeniui)
Rankinis bagažas 8 kg (kiekvienam asmeniui)
Skrydis: Vilnius - Denpasaras - Vilnius
į kainą neįskaičiuota:
Arbatpinigiai vietiniams gidams
Masažai (nuo 7 iki 20 Eur)
Kopimas į Baturo kalną (70 Eur)
Paviršinis nardymas Menjangan saloje (60 Eur)
Pietūs ir vakarienės neįtrauktos į programą
Asmeninės išlaidos
Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu
Svarbu žinoti
  • Vykstant atostogų į Balio salą viza nereikalinga, tačiau su savimi reikia turėti asmens pasą, kuris galiotų dar bent 6 mėnesius po kelionės pabaigos.
  • Jei dar neturite asmens dokumento, reikalingo Jūsų kelionės metu, nesijaudinkite — duomenis mums atsiųsti galėsite likus savaitei iki Jūsų kelionės pradžios.
  • Eismas Balyje yra itin intensyvus, todėl būkite atsargūs net eidami šaligatviu ar kirsdami pėsčiųjų perėją.
  • Balio valiuta - Indonezijos rupija (IDR). 1 Euras - apie 15000 IDR.
  • Valstybinė salos kalba - indoneziečių. Kitos pagrindinės kalbos - malajų, kinų, tamilų, bet turistinėse vietose galima susikalbėti ir anglų kalba.
Įskaičiuota į kainą
Dokumentų tvarkymas
Vietiniai mokesčiai
Visi bilietai į lankytinas vietas
Visi pažintiniai turai numatyti programoje
Angliškai kalbantis gidas
Pervežimas (pagal programą)
15 nakvynių su pusryčiais svečių namuose Ubude, Lovina ir Sanur
Registruotas bagažas 30 kg (kiekvienam asmeniui)
Rankinis bagažas 8 kg (kiekvienam asmeniui)
Skrydis: Vilnius - Denpasaras - Vilnius
Pasiūlymas nebegalioja