Pažintinės ir poilsinės atostogos egzotiškoje Balio saloje! 02.21 - 03.09

Skrydis su „Turkish Airline" oro linijomis, ekskursinė programa, gidas, pervežimai ir apgyvendinimas su pusryčiais.

1 diena. Pažintis su Balio sala

Atskridus į  Denpasaro oro uostą, vyksime į vieną gražiausių ir jaukiausių Balyje miestelių, pilną meno galerijų, autentiškų rūbų parduotuvėlių, muziejų, šventyklų. Atrodo, kad Ubudas tarsi talpina savyje visą Balio kultūrą, papročius, tradicijas, religiją. Ir visa tai tikra, ne dėl turistų akių. O nuo visų pasaulio virtuvių, jaukių restoranėlių ir kavinukių galva sukasi.

Apsistosime jaukiuose svečių namuose pačioje miestelio širdyje, netoli jaukių senamiesčio kavinukių ir restoranėlių. Nuo čia prasidės Jūsų atostogos. Nakvynė Ubude.

Image result for ubud bali


2 diena. Balio dvasia ir istorija

Ši diena skirta Balio istorijos ir dvasios pažinimui. Anksti ryte aplankysime šventą Ubud beždžionių mišką. Grožėsimės  Tegalalango ryžių terasomis – vienu įspūdingiausių vaizdų saloje. Prie tikros Balio dvasios ir istorijos prisiliesime apsilankę akmeninėje Gunung Kawi šventykloje. O po sočių pietų užsuksime į tradicinę kavos plantaciją paskanauti Luwak kavos. Vakarėjant aplankysime Tirta Empul šventyklą. Ši vieta žymi švento šaltinio vandens baseinais ir žydinčiais lotosais. Patyrusio gido vedami patirsime švento vandens galias ir mes – žodžiais nenusakoma Balio dvasios ir harmonijos patirtis. Apsivalę sielą ir kūną, ramiai ir niekur neskubėdami grįšime į Ubudą. Nakvynė Ubude.

Image result for ubud monkey forest


3 diena. Raftingas kalnų upe

Po pusryčių pasuksime link kalnų, kur mūsų lauks įspūdingas 9 kilometrų leidimasis guminėmis valtimis gražiausia salos Ajungo upe. Tai nėra sudėtingas maršrutas, nereikia jokios patirties, užtenka klausyti gido nurodymų kaip irkluoti ir mėgautis purslų gaiva bei šokinėti per putojančius upės slenksčius. Po to mūsų lauks sotūs pietūs, po kurių vyksime į Ubudą. Nakvynė Ubude.

Image result for ayung river rafting bali


4 diena. Tikro Balio diena ir slapto krioklio lankymas

Šįryt mūsų kelias pasuks link slapto, turistų dar neatrasto, giliai tarpeklyje šniokščiančio krioklio. Atsivėsinę nuo tropikų karščio, pasivaikščioję Balio džiunglių takeliais, leisimės į kulinarinę Balio patirtį.
Kokia gi kelionė be pažinties su vietiniais gyventojais ir jų gyvenimo būdu, tradicijomis bei maistu? Šiandien patirsime tikrą Balio salos svetingumą, susipažinsime su tradicinės balietiškos šeimos gyvenimu. Bangli kaimelyje mūsų lauks organinio maisto ruošimo pamoka, išbandysime net 7 tradicinius baliečių virtuvės receptus. Stebėsime, kaip namuose gaminamas kokoso aliejus, o panorėję galėsite patys pasigaminti šviežio kokoso aliejaus, nuostabaus jaunystės ir sveikatos eliksyro. Kursime tradicinius aukų krepšelius, Balyje vadinamus canang, kurie yra neatsiejama jų kasdieninio gyvenimo dalis ir vidinės ramybės šaltinis.

Po pietų grįšime į Ubudą. Nakvynė Ubude.

Related image


5 diena. Kopimas į Baturo ugnikalnį ir karštosios versmės arba laisva diena

Tiems, kas pasiryžę kopti, ši diena prasidės labai anksti. Apie 2-3 val. ryto išvažiuosime link Baturo ugnikalnio ir per dvi valandas užkopsime į viršų, kad pamatytume galbūt nuostabiausią savo gyvenimo saulėtekį. Neišsigąskite – padirbėti teks, bet užkopti gali bet kuris sveikas, bent šiek tiek aktyviau judantis žmogus. Palikę turistų minias apeisime aplink Baturo kraterį. Nusileidę žemyn savo raumenis pailsinsime natūraliose karštosiose versmėse, olimpinio dydžio baseine. Vandenyje esantys mineralai naudingi jūsų sveikatai, na o dar labiau ją pagerinti galėsite grįžę į Ubudą, kur mes parodysime geriausias vietas masažams ar kitoms spa procedūroms.

Suprantame, kad ne kiekvienas per savo atostogas nori tokios aktyvios veiklos, tad nenorintys galės likti Ubude ir savarankiškai pasivaikščioti po gražiausias jo vietas. Rekomenduosime ką dar įdomaus galite nuveikti ar pamatyti: karaliaus rūmai, muziejai, pasivaikščiojimas po Ubudo gatveles ir suvenyrų paieškos, o gal tiesiog laikas sustabdyti akimirką ir pasimėgauti ką tik išspaustų mango sulčių stikline. Nakvynė Ubude.

Image result for mount batur volcano bali


6 diena. Ubud – Sekumpul krioklio lankymas – Lovina

Šiandien atsisveikinsime su rojaus kampeliu Ubudu ir leisimės į pažintį su Šiaurinio Balio grožiu. Ši diena skirta sielos atgaivai. Pakeliui į Loviną aplankysime žymiuosius Sekumpul krioklius, o atsivėsinę jų gaiva, pasuksime link svečių namų. Vakarieniausime apsupti bangų ir žvaigždžių. Nakvynė Lovinoje.

Image result for sekumpul waterfall bali


7 diena. Poilsio diena

Visi mūsų rytai prasidės su sveikais pusryčiais, niekur neskubant, besimėgaujant maudynėmis jūroje ar baseine, su saule ir gamtos garsais. Ši diena skirta mūsų kūnams ir sieloms palepinti. Mūsų lauks masažai ir užburianti Balio ramybė. Laikas sustos mūsų sukurtoje taikos oazėje. Vakarieniausime apsupti jūros ir žvaigždžių. Nakvynė Lovinoje.


8 diena. Aling Aling kriokliai ir Budha šventykla

Ryte Jūsų lauks gaivi pramoga. Leisimės džiunglių takeliais link garsiųjų Aling Aling krioklių, kur savo jėgas ir drąsą galėsime išmėginti ir mes. Čiuošime natūraliai susidariusia krioklio čiuožykla, o drąsiausi galės šokti į natūraliai susiformavusį baseiną nuo uolos. Neišsigąskite, tai saugi ir labai smagi pramoga! Atsigaivinę krioklio vėsiu vandeniu vyksime aplankyti vienintelės Balyje budistinės šventyklos. Brahmavihara – Arama budistinė šventykla yra didžiausias budistų vienuolynas Balyje. Čia tik įžengus pro vartus užlieja ramybė.

Vakarieniauti pasiūlysime mūsų mylimame pajūrio restorane. Nakvynė Lovinoje.

Related image


9 diena. Povandeninis Menjangan salos grožis arba laisva diena

Šiandien ryte norintys patirti povandeninio pasaulio grožį keliaus į Menjangan salą. Ši vieta garsėja spalvotais koraliniais rifais ir daugybe retų bei spalvotų žuvyčių. Ji traukia povandeninio pasaulio gerbėjus iš viso pasaulio. Išsilaipinę saloje galėsime sutikti vienintelius šios salos gyventojus, besikaitinančius saulėje elnius. Bus suteikta visą paviršinio nardymo įrangą, instruktažas, o pietus valgysime laivelyje. Po dienos pilnos nepakartojamų įspūdžių grįšime į svečių namus poilsiui. Vakarieniausime apsupti jūros ir žvaigždžių. Nakvynė Lovinoje.

Related image


10 diena. Lovina – Sanur

Atsisveikinsime su Lovinos miestu, pasimėgausime pusryčiais ir keliausime link nuostabių dviejų ežerų Kintamani apylinkėse su vaizdu į šventąjį Baturo kalną. Apsistosime kurorte prie jūros su gelsvo smėlio paplūdimiu. Nakvynė Sanur mieste.


11 – 15 dienos. Poilsis prie jūros


16 diena. Poilsis ir skrydis namo

Po pusryčių – laisvas laikas pasimėgauti paskutine diena Dievų saloje. Pervežimas į oro uostą ir skrydis namo.

SVARBU: 

Užsakymo eiga:

 • Pasirinkite kaip norite mokėti: VISĄ SUMĄ arba AVANSU;
 • Suveskite savo ir bendrakeleivio/-ų vardus, pavardes bei gimimo datas;
 • Jei keliaujate su vaikais, įvedus jų gimimo datas, sistema automatiškai parodys ar jiems taikoma nuolaida;
 • Reikia daugiau bagažo? Pasirinkite „papildomos paslaugos”;
 • Pasirinkite mokėjimo būdą: pavedimu/grynaisiais;
 • Spauskite UŽSAKYTI;
 • VISKAS — tedo.lt komanda pasirūpins visomis Jūsų kelionės detalėmis ir check-in’ais. Kelionės sutartį atsiųsime Jūsų nurodytu el. paštu.

P.S. Jei dar neturite asmens dokumento, reikalingo Jūsų kelionės metu, nesijaudinkite — duomenis mums atsiųsti galėsite likus savaitei iki Jūsų kelionės pradžios.

Pasiūlymo kaina yra dinaminė ir gali keistis po kiekvieno užsakymo. Ilgai nedvėjok, kol kelionės kaina nepabrango.

Jei iškilo papildomų klausimų, galite skambinti tel. nr. +370 650 26644 arba rašyti mums el. paštu atostogos@tedo.lt

Visos tedo.lt organizuojamos kelionės yra apdraustos. Plačiau galite skaityti ČIA


Kelionės organizatorius: Tedo.lt (UAB „DOVILTA”)


Kelionės data: 2020 02 21 – 2020 03 09

Išvykimas: Vilnius - Stambulas 2020-02-21 Turkish Airlines
18:50 VNO
Vilnius
22:35 IST
Stambulas
Išvykimas: Stambulas - Denpasaras 2020-02-22 Persėdimo laikas: 2 val. 45 min.
01:20 IST
Stambulas
Kelionės trukmė: 18 val. 40 min. 19:30 DPS
Denpasaras
Sugrįžimas: Denpasaras- - Stambulas 2020-03-08 Turkish Airlines
21:00 DPS
Denpasaras
05:25 IST (+1d.)
Stambulas
Sugrįžimas: Stambulas - Vilnius 2020-03-09 Persėdimo laikas: 4 val. 15 min.
09:40 IST
Stambulas
Kelionės trukmė: 20 val. 25 min. 11:25 VNO
Vilnius

Svečių namai pagal programą

Egzotinės kelionės į Balio salą metu gyvensite svečių namuose.

Apsistosite skirtinguose miestuose, kurie nurodyti kelionės programoje.

Rytais pasimėgausite pusryčiais ir po to keliausite toliau į pažintį su nepaprasta ir didelį įspūdį paliekančia Balio sala!


 

Dėmesio! Vykstant atostogų į Balio salą viza nereikalinga, tačiau su savimi reikia turėti asmens pasą, kuris galiotų dar bent 6 mėnesius po kelionės pabaigos.

Kelialapiai

Viešbutis
Svečių namai pagal programą
Kambarys
Dvivietis numeris

Su pusryčiais

Kelialapio kaina asmeniui
€1809

Yra galimybė mokėti dalimis.
Pirma įmoka €799

Trukmė
2020 02 21 - 03 09
Viešbutis Kambarys Kelialapio kaina asmeniui Trukmė
Svečių namai pagal programą Dvivietis numeris

Su pusryčiais

€1809

Yra galimybė mokėti dalimis.
Pirma įmoka €799

2020 02 21 - 03 09
 • Skrydis: Vilnius - Denpasaras - Vilnius
 • Rankinis bagažas 8 kg kiekvienam asmeniui
 • Registruotas bagažas 30 kg (kiekvienam asmeniui)
 • 15 nakvynių su pusryčiais svečių namuose Ubude, Lovina ir Sanur
 • Pervežimas (pagal programą)
 • Angliškai kalbantis gidas
 • Visi pažintiniai turai numatyti programoje
 • Visi bilietai į lankytinas vietas
 • Vietiniai mokesčiai
 • Dokumentų tvarkymas
 • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu
 • Pietūs ir vakarienės neįtrauktos į programą
 • Paviršinis nardymas Menjangan saloje (60 Eur)
 • Kopimas į Baturo kalną (70 Eur)
 • Masažai (nuo 7 iki 20 Eur)
 • Arbatpinigiai vietiniams gidams
 • Asmeninės išlaidos

Įskaičiuota į kainą:

 • Skrydis: Vilnius - Denpasaras - Vilnius
 • Rankinis bagažas 8 kg kiekvienam asmeniui
 • Registruotas bagažas 30 kg (kiekvienam asmeniui)
 • 15 nakvynių su pusryčiais svečių namuose Ubude, Lovina ir Sanur
 • Pervežimas (pagal programą)
 • Angliškai kalbantis gidas
 • Visi pažintiniai turai numatyti programoje
 • Visi bilietai į lankytinas vietas
 • Vietiniai mokesčiai
 • Dokumentų tvarkymas
1809

Galima mokėti dalimis.
Pirma įmoka €799

Noriu Užsakyti

Turite klausimų?

+370 650 26644 +370 650 26644

Top kelionių pasiūlymai