Kuta, Balio sala

Pažintinis Balis anglų kalba su skrydžiu iš Vilniaus!

Kelialapio Kaina
Skrydžiai, bagažai, pervežimai, viešbučiai, ekskursinė programa ir gidas
Kambarys
Privalumai
Trukmė
Kelialapio kaina asm.
Pusryčiai
Privatus vonios kambarys
Nemokamas belaidis internetas
13 naktys(ų)
2020-09-092020-09-22
Trukmė
13 naktys(ų)
2020-09-092020-09-22
1399
Privalumai
Privatus vonios kambarys
Nemokamas belaidis internetas
Rodyti Daugiau
Pusryčiai
Privatus vonios kambarys
Nemokamas belaidis internetas
13 naktys(ų)
2020-09-092020-09-22
Trukmė
13 naktys(ų)
2020-09-092020-09-22
1399
Privalumai
Privatus vonios kambarys
Nemokamas belaidis internetas
Rodyti Daugiau
Kelionės programa

Balio sala visame pasaulyje garsėja įspūdingais paplūdimiais, nuostabiomis ryžių terasomis, išskirtinėmis šventyklomis, amatais bei spalvingąja induzimo religijos kultūra. Kadangi religija Balio saloje yra itin svarbi, kiekvienas gyvenimo momentas yra išsaugojęs senuosius religinius ritualus, o šventyklų, kuriose garbinami dievai, gausu visoje saloje. Balio salos gyventojai maistą vadina dievų dovana, todėl čia maistas ruošiamas su ypatinga meile ir pagarba. Maistas čia ne tik tam, kad palaikytų kūną, bet ir dvasią.

Siūlome Jums nepamirštamą pažintinę 14 dienų kelionę po gražiausias Balio salos vietas, kur ne tik atrasite išskirtinį salos veidą, bet ir pasimėgausite ramiu poilsiu prie jūros.

1 DIENA. Skrydis iš Vilniaus su geriausiomis Europoje oro linijomis Turkish Airlines. Persėdimas Stambule.

2 DIENA. Atvykimas į Bali salą.

Atvykus į Ngurah Rai tarptautinį oro uostą jus pasitiks gidas. Pervežimas iš oro uosto į Green field viešbutį Ubud mieste (viešbučio nuotraukas rasi paspaudęs čia).

Laisvas laikas.

Nakvynė Green field viešbutyje.

3 DIENA. Ekskursijos Ubud mieste.

Pusryčiai viešbutyje. Dienos ekskursijas pradėsite kelione į Pura Saraswati šventyklą, kuri išsiskiria savo unikalia architektūra. Toliau aplankysite Ubud rūmus - tai istorinis pastatų kompleksas, kuriame galėsite pasivaikščioti ir pasigrožėti išskirtiniais pastatais. Vėliau keliausite į Ubud turgų, kur galėsite apsipirkti geromis kainomis. Po apsipirkimo keliausite į Beždžionių mišką, kuriame gyvena ilgauodegės makakos. Čia aplankysite ir esančią Pura Dalem Agung Padangtegal šventyklą, Šventųjų Versmių šventyklą ir kremavimo apeigoms skirtą šventyklą. 

Grįžimas į viešbutį, laisvas laikas.

Nakvynė viešbutyje Green field.

4 DIENA. Ekskursijos po Ubud miesto apylinkes.

Pusryčiai viešbutyje. Dienos ekskursijas pradėsite kelione į žymiasias Balio salos ryžiu terasas. Važiuodami iki vietos galėsite mėgautis žavingais vaizdais atsiveriančiais per langą. Ryžių terasose turėsite galimybė pasisupti ant žymiųjų ryžių terasoje esančių supynių. Toliau kelionę tęsite į įspūdingą slėnį, kuriame aplankysite Gunung Kawi Royal paminklą. Kildami maždaug 300 laiptelių pasieksite Karalių kapus, urvus ir Tirta Empul šventyklą, dar vadinamą Šventojo vandens šventykla. 

Grįžimas į viešbutį, laisvas laikas.

Nakvynė viešbutyje Green field.

5 DIENA. Kelionė į Candidasa miestelį. 

Ankstyvi pusryčiai viešbutyje ir išsiregistravimas iš viešbučio. Toliau keliausite į Candidasa, pajūrio miestelį rytinėje salos dalyje. Pakeliuj aplankysite Goa Gajah ar Dramblių urvus, išskirtinę šventyklą, kuri anksčiau buvo žinoma meditacijų vieta. Taip pat aplankysie Tenganan kaimą, vieną seniausių kaimų Balio saloje, kuris buvo įkurtas dar prieš atsirandant induizmo religijai. Šis kaimas ypatingas savo išskirtiniais tekstilės darbais. 

Atvykimas į Rama Shinta viešbutį (viešbučio nuotraukas rasi paspaudęs čia). Įsiregistravimas ir laisvas laikas miestelyje

6 DIENA. Eksursijos po Rytinę Balio salos dalį.

Pusryčiai viešbutyje. Ekskursijos prasidės aplankant Tirta Gangga vandens rūmus, apsuptus baseinų ir fontanų labirintų, vešlių sodų bei akmeninių skulptūrų. 1963 metais šie rūmai buvo visiškai sunaikinti šalia esančio ugnikalnio, tačiau jie ir vėl buvo atsatyti. Sakoma, kad šioje vietoje esantys vandenys yra šventi ir turintys stebuklingų galių: jei išsimaudysite čia, būsite palaiminti, išsaugosite amžiną jaunystę, o visos ligos bus išgydytos. Toliau kelionė tęsis į Taman Ujung rūmus. Tai išskirtinis statinys, kuriame derinama europietiška ir balietiška architektūra, o pats pastatas iš vienos pusės yra apsuptas kalnų, o kitos - vandenyno. Po apsilankymo rūmuose keliausite į Virgin paplūdimį, kuriame galėsite praleisti malonią popietę mėgaujantis saule. 

Vėlyvą popietę kelionė atgal į viešbutį. Laisvas laikas.

Nakvynė Rama Shinta viešbutyje.

7 DIENA. Kelionė į Lovina pakrantę.

Pusryčiai viešbutyje. Išsiregistravimas iš viešbučio ir kelionė į Lovina, nedidelį pakrantės miestelį. Kelionės metu mėgaujatės įspūdingais Kintamani kaimelio vaizdais, kuriuose iškyla didingas Batur ugnikalnio ir jame esančio ežero vaizdas.

Atvykimas į Bali Taman Sari Lovina viešbutį (viešbučio nuotraukas rasi paspaudęs čia). Laisvas laikas.

8 DIENA. Ekuskursijos Lovina miestelyje ir kelionė į Kutą.

Ankstyvas kėlimasis ir pasitinkate nuostabų saulėlydį stebėdami delfinų maudynes. Toliau keliaujate į he Brahma Ashram Vihara Budhist vienuolyną. Toliau keliaujate po pietinę Balio salos dalį, atvykstate į Tanah Lot šventyklą, kai saulė jau bus pasiruošusi leistis: galėsite pasivaikščioti po šventyklą ir suprasite, kokią rekšmė balietiškame induizme saulė turi. Jeigu jums pasiseks, galėsite pamatyti nykstančią saulę mirgančiame vandenyne šalia Pura Tanah Lot šventyklos.

Atvykstate į Kuta miestelį. Įsiregistravimas The Jayakarta viešbutyje (viešbučio nuotraukas rasi paspaudęs čia) ir laisvas laikas.

9 DIENA. Popietės ekskursijos Kutoje.

Pusryčiai viešbutyje. Galėsite mėgautis laisvu laiku maždaug iki 16 val. Keliausite į Pura Uluwatu šventyklą, esančią piečiausiame salos taške. Tai pati švenčiausia Balio salos šventyklų, įsikūrusi ant uolos, maždaug 70 metrų virš jūros lygio, nuo kurios atsiveria nuostabūs vandenyno vaizdai. Saugokitės beždžionių, kurios gyvena šioje vietovėje. Kai saulė jau pradės leistis, pasiruoškite įspūdingam tradicinio Kecak šokio pasirodymui, kurį atlieka vyrai. Galėsite mėgautis išskirtiniu tradicinio šokio ir besileidžiančios saulės vaizdu. 

Grįžimas į The Jayakarta viešbutį ir laisvas laikas.

10 - 12 DIENOS. Laisvas laikas.

Rytais pusryčiausite viešbutyje. Keturios laisvos dienos, kurių metu galėsite mėgautis poilsiu paplūdimyje arba užsisakyti papildomas ekskursijas saloje iš vietinių gidų. Kutos miestas yra tikras rojus tiems turistams, kurie mėgsta naktines linksmybes, barus, restoranus - jų čia gausu. Taip pat čia yra daug vietinių parduotuvėlių ir prekybos centrų.

13 DIENA. Grįžimas namo.

Ryte po pusryčių išsiregistravimas iš viešbučio. Kelionė į oro uostą.

14 DIENA. Skrydis į Vilnių su Turkish airlines.


Jeigu norite užsisakyti kelionę, spauskite UŽSAKYTI ir toliau jūsų laukia šie žingsniai: • Įveskite keleivių vardus/pavardes bei gimimo datas;
 • Jei keliaujate su vaikais, įvedus jų gimimo datas, sistema automatiškai parodys, ar jiems taikoma nuolaida;
 • Papildomai galite užsakyti medicininių išlaidų draudimą kelionės metu ir Vilniaus oro uosto verslo klubo paslaugą.
 • Tedo.lt komanda pasirūpins visomis Jūsų kelionės detalėmis ir check-in’ais. Kelionės sutartį atsiųsime Jūsų nurodytu el. paštu.

Jei iškilo papildomų klausimų, galite skambinti tel. nr. +370 650 26644 arba rašyti mums el. paštu atostogos@tedo.lt.

Visos tedo.lt organizuojamos kelionės yra apdraustos. Plačiau galite skaityti ČIA.

Keliones organizatorius:
Tedo.lt
į kainą įskaičiuota:
Skrydis: Vilnius - Denpasaras - Vilnius
Įėjimo bilietai į lankomus objektus
Ekskursijos (pagal programą)
Pervežimai (pagal programą)
Apgyvendinimas viešbutyje (pagal programą)
Dokumentų tvarkymas
Angliškai kalbantis gidas
Registruotas bagažas 30 kg (kiekvienam asmeniui)
Rankinis bagažas 8 kg (kiekvienam asmeniui)
Maitinimo tipas: su pusryčiais
į kainą neįskaičiuota:
Pietūs ir vakarienės neįtrauktos į programą
Asmeninės išlaidos
Kurorto/miesto mokesčiai
Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu
Kelionės informacija
 • Skrydžių laikai:

Vilnius 20:05 - Stambulas 22:45, Stambulas 01:55 - Denpasaras 19:30.

Denpasaras 21:00 - Stambulas 05:00, Stambulas 08:05 - Vilnius 10:45. • Skrydžių laikai gali nežymiai kisti - juos patikslinsime 2-3 d. prieš kelionę. Tedo.lt už skrydžių laikų pasikeitimą neatsako.
 • Kelionės organizatorius taip pat neatsako už kelionės metu įvykusias neplanuotas aplinkybes (gamtos reiškiniai, stichijos, įvairios politinės aplinkybės ir pan.). Tokiu atveju gali keistis kelionės programa, išvykimai, apgyvendinimas, už kurių išlaidas atsako patys keliautojai.
 • Trumpalaikiam buvimui Lietuvos Respublikos piliečiams Indonezijoje vizos nereikia. Be vizų gali vykti Lietuvos Respublikos piliečiai, vykstantys į Indoneziją turistiniais tikslais ne ilgesniam kaip 30 dienų laikotarpiui.
 • Kelionėje būtinas asmens pasas, kuris galiotų dar bent 6 mėnesius po kelionės pabaigos.
 • Skrendant su Turkish airlines Jums priklauso 30 kg registruotas ir 8 kg rankinis bagažas. Taip pat skrydžio metu nemokami gėrimai ir maitinimas.
 • Tie, kurie turi išskirtinių mitybos poreikių, gali užsisakyti specialų maitinimą lėktuve (meniu rasite čia). Apie tai informuoti mus turėtumėte mažiausiai tris dienas prieš kelionę.
 • Paspaudę čia rasite visą informaciją apie rekomenduojamus skiepus keliaujant į Indoneziją. Taip pat nepamirškite pasirūpinti individualia vaistinėle.
 • Vidutinė oro temperatūra saloje rugsėjo mėnesį +27°C. Rugsėjo mėnuo saloje yra sausasis mėnuo.
 • Balio saloje vietinė valiuta - Indonezijos rupijos (IDR). Rekomenduojama keisti pinigus pačioje saloje, nes čia kursas yra mažesnis.
 • Balio saloje vandens iš čiaupo gerti negalima.
 • Vietinėse kavinėse maistas yra pigus. Visai gerai pavalgyti galima už maždaug 5 eurus. Prabangesniuose restoranuose kainos didesnės. Čia siūlome pasimėgauti ne tik jūros gėrybių patiekalais, bet ir vegetarišku maistu, kuris itin populiarus šioje saloje.

Ką pamatyti

Čia Jums pateikiame trumpą aprašymą vietų, kurias aplankysite pažintinės kelionės į Balio salą metu. Kadangi ši sala garsėja įspūdingo grožio šventyklomis, jų aplankysite nemažai, tačiau tai yra labai svarbi dalis balietiškos kultūros. Taip pat spėsite pasimėgauti pasakišku laukinės gamtos vaizdu, kuris primins kažkur matytą paveikslėlį.

Tad leiskitės į pažintį su atostogų rojumi vadinama Balio sala!

Gunung Kawi šventykla

Tai išskirtinis šventyklų ir laidotovių kompleksas saloje, kurio pradžia skaičiuojama nuo XI amžiaus. Visa šventykla yra apsputa aukštomis, kone 7 metrus siekiančiomis uolomis, kurios kuria įspūdingą šios vietos atmosferą. Uolose yra iškalti dešimt monumentų, kurie yra skirti karaliui ir devynioms jo mėgstamiausioms karalienėms atminti. Visame parke gausu išskirtinių skulptūrų, o pakilus aukščiau, atsiveria pasakiški ryžių laukų vaizdai. Šalia yra ir Tirta Empul vandens šventykla, kur po visos dienų ekskursijų - tikra atgaiva sudalyvauti išskirtinėje vandens ceremonijoje.

Beždžionių miškas

Balio sala garsėja ne tik išskirtiniais architektūriniais statiniais, bet ir laukine gamta. Viena labiausiai turistų lankomų vietų - šventasis Beždžionių miškas, kur gyvena apie 600 šių gyvūnėlių. Šis miškas - tai dvasinio ir harmoningo gyvenimo pavyzdys: žmonės, stebėdami beždžiones, mokosi tarpusavio bendravimo. Beždžionės čia yra pripratusios prie turistų, lengvai juos prisileidžia, tačiau reikėtų nepamiršti, kad tai laukiniai gyvūnai. Maitinti jas galima tik specialiai ten vietoje pirktais bananais, kitu maistu jas čia maitinti griežtai draudžiama. Prieš eidami į mišką, nusiimkite nuo savęs visus brangius daiktus, papuošalus, slėpkite pinigines, nes beždžionės labai gudrūs ir vikrūs gyvūnai - net nespėsite sureaguoti ir jau būsite praradę savo daiktus.

Goa Gajah (Dramblių urvai)

Viena mistiškiausių salos vietų, kurioje šventykla yra įsikūrusi tiesiog uoloje. Šventyklos įėjimą puošia įvairiai akmenyse išraižyti demonų atvaizdai, o pasak legendos, dramblių pavadinimas jai buvo duotas per klaidą. Ši vieta mena IX a., kai budistų ir induistų vienuoliams tai buvo geriausia vieta nieko netrukdomiems medituoti. Būtina aplankyti šią šventyklą, nes pasaulyje kitą tokią, vargu, ar rasite.

Kaina asmeniui nuo
1399
14 dienų pažintinė programa po Ubud - Candidasa - Lovina - Kuta
Įskaičiuota į kainą
Skrydis: Vilnius - Denpasaras - Vilnius
Įėjimo bilietai į lankomus objektus
Ekskursijos (pagal programą)
Pervežimai (pagal programą)
Apgyvendinimas viešbutyje (pagal programą)
Dokumentų tvarkymas
Angliškai kalbantis gidas
Registruotas bagažas 30 kg (kiekvienam asmeniui)
Rankinis bagažas 8 kg (kiekvienam asmeniui)
Maitinimo tipas: su pusryčiais
Pasiūlymas nebegalioja