4 naktų žiemos atostogos!

Kelialapio Kaina
El Wekala Aqua Park Resort
Rekomenduojama šeimai
Kambarys
Privalumai
Trukmė
Kelialapio kaina asm.
Viskas įskaičiuota
Darbo / rašomasis stalas
Rankšluosčiai
4 naktys(ų)
2019-12-082019-12-12
286
Pirma įmoka tik82
Privalumai
Darbo / rašomasis stalas
Rankšluosčiai
Nemokami higienos reikmenys
Plaukų džiovintuvas
Drabužių spinta/drabužinė
Svetainės zona
Telefonas
Palydovinė televizija
Televizorius
Balkonas / terasa
Seifas
Oro kondicionierius
Privatus vonios kambarys
Kambario dydis 27 m²
Daugiau privalumų
Trukmė
4 naktys(ų)
2019-12-082019-12-12
Rodyti Daugiau
Viskas įskaičiuota
Darbo / rašomasis stalas
Rankšluosčiai
4 naktys(ų)
2019-12-082019-12-12
286
Pirma įmoka tik82
Privalumai
Darbo / rašomasis stalas
Rankšluosčiai
Nemokami higienos reikmenys
Plaukų džiovintuvas
Drabužių spinta/drabužinė
Svetainės zona
Telefonas
Palydovinė televizija
Televizorius
Balkonas / terasa
Seifas
Oro kondicionierius
Privatus vonios kambarys
Kambario dydis 27 m²
Daugiau privalumų
Trukmė
4 naktys(ų)
2019-12-082019-12-12
Rodyti Daugiau
Apie Tabą

Keliaukite į ramybes oaze vadinamą Tabą. Iš čia matyti anapus Raudonosios jūros esantys Izraelio, Jordanijos ir Saudo Arabijos krantai. Vidutinę oro temperatūra Taboje gruodžio mėnesį siekia apie +25 laipsnius šilumos.

Keliones organizatorius:
Tedo.lt
į kainą įskaičiuota:
Pervežimas: oro uostas - viešbutis - oro uostas
Apgyvendinimas viešbutyje ,,El Wekala Aqua Park Resort 4*"
Izraelio pasienio mokesčiai
Maitinimo tipas: viskas įskaičiuota
Skrydis: Kaunas - Eilatas - Kaunas
Dokumentų tvarkymas likus 48 val. iki skrydžio
Mažos rankinės dydžio 1 vnt. bagažas, kiekvienam asmeniui (40 x 20 x 25 cm)
į kainą neįskaičiuota:
Asmeninės išlaidos
10 kg / 20 kg bagažas
Įvažiavimo į Egipto Sinajaus pusiasalį mokestis (25 USD/asmeniui)
Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu
Dėmesio!

Kaip vyksta pervežimas į Egipto Sinajaus pusiasalį ir Izraelio – Egipto sienos kirtimas?

  1. Nusileidus Eilato Ramono oro uoste, praėjus patikrą ir pasiėmus bagažą išeikite iš oro uosto. Automobilių stovėjimo aikštelėje stovės autobusai su Tedo.lt ženklu – jie jus nuveš iki Izraelio Eilato – Egipto Tabos pasienio.
  2. Atvažiavus iki Izraelio Eilato – Egipto Tabos pasienio punkto, sieną pereinate pėsčiomis kiekvienas individualiai. Autobuse vairuotojas visiems išdalins čekius – tai svarbus dokumentas, saugokite jį.
  3. Pirmame patikros punkte (Izraelio pusėje) turėsite pateikti kelionės dokumentus (pasą) bei parodyti anksčiau vairuotojo duotą čekį.
  4. Praėjus pasų patikrą ateisite iki Egipto Tabos pasienio punkto (apie 300-400 m. pėsčiomis). Turėsite užpildyti įvažiavimo (migracijos) kortelę, kurioje reikės nurodyti viešbučio pavadinimą, vardą, pavardę bei gimimo datą- viena kortelė vienam asmeniui (vaikams taip pat reikia pildyti atskirą kortelę).
  5.  Su užpildyta kortele bei asmens dokumentu (pasu) einate pro Egipto pasienio patikrą. Praėjus patikrą Jūsų lauks kitas autobusas (su Tedo.lt ženklu), kuris Jus nuveš iki Jūsų pasirinkto viešbučio.
  6. Vairuotojas autobuse suskaičiuoja keleivius ir surenka po 22-25USD (priklausomai nuo tos dienos Egipto svaro ir USD valiutos kurso) tai vadinama įvažiavimo į Sinajaus pusiasalį mokesčiuŠis mokestis turi būti mokamas doleriais! Atkreipiame dėmesį, kad Lietuvos piliečiams poilsiaujant Taboje viza nereikalinga!
  7. Grįžtant atgal pervežimas vyksta tokia pačia tvarka, tik nebereikia mokėti sienos kirtimo mokesčių.

Vykstant į ekskursijas (Izraelį, Jordaniją) su Tedo.lt partneriais Egipte visi sienų kirtimo mokesčiai būna įskaičiuoti į ekskursijų kainą. Jei organizuojamos ekskursijos yra ne Sinajaus pusiasalyje (pavyzdžiui Kairas) – keliautojams reikalinga Egipto viza. Dėl detalesnės informacijos teirautis vietinių gidų.


Pasienio mokesčius nustato Izraelio bei Egipto vyriausybės ir be išankstinio pranešimo šie mokesčiai gali keistis. Pasienio mokesčiai neturi nuolaidų vaikams, senjorams ar grupėms.

Tedo.lt mokesčio negali įskaičiuoti į bendrą kelionės kainą, nes kertant sieną susimokėti turi kiekvienas asmeniškai.

Tedo.lt neatsako už pasienio bei migracijos tarnybų priimtus sprendimus turisto atžvilgiu bei dėl to patirtus nuostolius.

Skrydžiai
Išvykimai:
13:00KUN
Kaunas
2019-12-08
Ryanair
FR2618
Tiesioginis skrydis
Skrydzio trukmė 4 val. 25 min.
Tiesioginis skrydis be persėdimų
17:25ETM
Eilat
2019-12-08
Ryanair
FR2618
Sugrįžimai:
18:30ETM
Eilat
2019-12-12
Ryanair
FR2619
Tiesioginis skrydis
Skrydzio trukmė 4 val. 40 min.
Tiesioginis skrydis be persėdimų
23:10KUN
Kaunas
2019-12-12
Ryanair
FR2619

Ką pamatyti

Taba garsėja ne tik auksiniu paplūdimiu ir žydra pakrante, puikiai tinkančia nardymui tarp koralų, bet ir pasižymi puikia lokacija. Labai patogu pasiekt tokius vertingus istorinius objektus kaip Salah El-Din pilis ar Šv. Kotrynos vienuolynas. Gamtos mylėtojai į savo sąrašus gali įtraukti tokius objektus kaip kalnuota Dahab dykuma, magiškas spalvotasis kanjonas Sinajuje bei maudynes Višvaši kanjone. Kadangi kurortas įsikūręs šalia sienos su Izraeliu, galima "nušauti du zuikius" ir vienų atostogų metu patyrinėti net ir gretimų šalių lobius: Jeruzalę ar kurortą Eilatą.

Ekskursijas galite įsigyti iš Tedo partnerių. Atvykus į Egiptą, autobuse mūsų partnerių atstovas patikslins, kurią dieną ir kelintą valandą galėsite su juo susitikti viešbučio registratūroje.

Ekskursijos vedamos anglų ir rusų kalbomis, priklausomai nuo

Jei norėsite susisiekti su gidu, tai jo kontaktinis numeris Taboje: +201202472276; +201211950115;

Atkreipkite dėmesį, prieš užsakant ekskursijas paklausti gido kokios gali būti papildomos išlaidos- vizoms, įrangai. Ekskursijų lankomų objektų sąrašas ir tvarka gali skirtis - dėl detalesnės informacijos konsultuokitės su gidu Taboje.

Žydrosios duobės protektoratas - 35 USD asmeniui

Mėgaukitės 4-iomis kelionėmis per vieną dieną: paėmimas iš viešbučio ryte ir kelionė džipų safariu į žydrąją duobę. Ten pasimėgausite pasiplaukiojimu dar nepaliestoje įlankoje apsupti koralinių rifų. Tuomet Jūsų lauks pusvalandžio kelionė kupranugariais šalia uolų, apsipirkimas Dahabo mieste ir parvežimas į viešbutį. Į kainą įeina beduinų pietūs ir jodinėjimas kupranugariais.

Kelionė valtimi - 30 USD asmeniui

Paėmimas iš viešbučio ir kelionė iki Tabos viešbučio Salah El-Deen, kuriame prasidės kelionė valtimi truksianti nuo 09:00 iki 15:00. Tuo metu galėsite 3 kartus stabtelti panardymui kartu su dviem narais. Po antro stabtelėjimo Jūsų lauks pietūs su lengvais gėrimais. Po pasiplaukiojimo keliausite atgal į paplūdimį ir po to į viešbutį. Į kainą įeina: 1. Pervežimas. 2. Turas minėtas ankščiau. 3. Pietūs. 4. Lengvieji gėrimai. Į kainą neįeina: 1. Nardymo įranga. 2. Arbatpinigiai.

Nardymas - 30 USD asmeniui

Paėmimas iš viešbučio anksti ryte ir kelionė į paplūdimį, kuriame valandą su puse mėgausitės koralinio rifo vaizdais ir lengvais gėrimais.

Motociklų safaris - 60 USD asmeniui

Paėmimas iš viešbučio ir valandos arba dviejų valandų kelionė keturračiais motociklais dykumoje.

Petros diena - 225 USD asmeniui

Paėmimas nuo viešbučio anksti ryte. Važiuosite link Tabos aukštumų prieplaukos, tada plauksite prabangia valtimi iki Aqabos. Ten Jūsų lauks asistentas, kuris parodys jums Petros panoramą. Trumpai aplankysite Mozės šaltinius ir apie 4 valandas praleisite Petros mieste, kuriame Jūsų lauks pietūs. Po jų važiuosite atgal į Aquabos miestą ir ten turėsite ekskursiją po miestą. Kelionę baigsite keltu atgal į Tabos aukštumų prieplauką ir kelione atgal į viešbutį. Į kainą įeina: 1. Pervežimas A/C automobiliais. 2. Plaukimas prabangia valtimi. 3. Įėjimo mokesčiai į Petrą. 4. Profesionalūs ir licencijuoti gidai visos kelionės metu. 5. Kelionė arkliais į Petrą. 6. Išvykimo mokestis iš Jordanijos. Į kelionę neįskaičiuota: 1. Gėrimai. 2. Pakartotinė viza į Egiptą (pagal užsakymą).

Vakarinis safaris - 60 USD asmeniui

Pasiruoškite išvykti anksti ryte. Pirmiausia apsilankysite spalvotąjį kanjoną, tada pamatysite Šv. Kotrynos vienuolyną, po kurio Kotrynos mieste lauks pietūs. Kelionę užbaigsite apsipirkimu Dahabo mieste ir kelione atgal į viešbutį.

Spalvotas kanjonas ir Dahabas - 40 USD asmeniui

Dėl magnio ir geležies oksidų kanjonas pasižymi įspūdingomis spalvomis. Nuo tamsiai rudos, raudonos iki blankiai geltonos. 40 metrų aukščio ir tik šiek tiek daugiau nei metro pločio spalvotasis kanjonas jums atims žadą. Taip pat aplankysite ir Dahabo miestą, kuris vietinių vadinamas - aukso miestu. Į kainą įskaičiuojamas ir įėjimas.

Baltasis kanjonas ir Ain Khodra - 35 USD asmeniui

Baltasis kanjonas, Ain Khodrah protektoratas, smėlio akmens erozija "Ledynų uola": visa tai ir daugiau vienoje dienoje kartu su gidu. Įskaitomos įėjimo išlaidos.

Šarm El Šeicho miestas - 35 USD asmeniui

Tituluojamas kaip gražiausias Egipto miestas, dar vadinamas vidurio rytų Europa tikrai sužavės jus šiuolaikinę Egipto civilizacija.

Dahabo miestas - 35 USD asmeniui

Dahabo koralų pusiasalis dėl savo geltonųjų akmenų beduinų vadinamas auksu. Tai nuostabaus grožio miestas pripildytas vietinėmis parduotuvėmis, prekybos centrais, kavinukėmis, nardymo centrais ir Italų restoranais.

Pilna beduinų vakarienė - 25 USD asmeniui

Nepamirštami įspūdžiai laukia džipų safaryje, kelionėje kupranugariais ir beduinų vakarienės metu, kurioje turėsite progos paskanauti unikalios beduinų arbatos ir mineralinių vandenų.

Šv. Kotrynos vienuolynas ir Dahabo miestas diena - 40 USD asmeniui

Puiki diena su visa programa, skirta aplankyti Šv. Kotrynos vienuolyną, taip pat apsilankyti Dahabo mieste, kuriame galėsite apsipirkti. Į kainą įeina bilietas į vienuolyną ir pietūs Kotrynos mieste.

Šv. Kotrynos ir Mozės kalnai naktyje - 40 USD asmeniui

Neužmirštama kelionę prasidėsianti vidurnaktį. Būtent šiuo metu grožėsitės Mozės kalnais ir pamatysite nepakartojamą saulėtekį. Jūsų taip pat lauks ir kita kelionės programos dalis - apsilankymas Šv. Kotrynos vienuolyne.

Šv. Kotrynos vienuolynas (pusdienio trukmės kelionė) - 35 USD asmeniui

Šv. Kotrynos vienuolynas turi gilias religines šaknis. Tai mažiausios vyskupijos ir didžiausios ikonų kolekcijos, siekiančios 3-ąjį amžių, namai. Kelionės metu aplankysite: 1. Busho koplyčią; 2. Mozės šulinį; 3. Auksinės karvės akmenį; 4. Vienuolyno urnų sodą. Į kaina įskaičiuojami visi įėjimo bilietą ir jūsų pietus Kotrynos mieste.

Kairo naktis - 250 USD asmeniui

Kelionė, kuri niekada nebus pamiršta. Pirmoji diena: Didžiosios piramidės, Sfinksas ir Egipto muziejus. Antroji diena: "Sakkara", Memfio "Ramsio muziejus" ir Mohamed Ali pilis. Į kainą įskaičiuojami visi įėjimo bilietai, nakvynė 4* viešbutyje, pirmosios ir antrosios dienos pietūs.

Kairo diena - 175 USD asmeniui

Ženkite žingsnį atgal į praeitį. Kvapą gniaužiantys didžiųjų piramidžių, Sfinkso ir Egipto muziejaus vaizdai jums paliks neišdildomą įspūdį. Kelionės metu galėsite apsipirkti vietinėse parduotuvėse. Į kelionės išlaidas įeina visi įėjimo bilietai ir pietūs.

Jeruzalės diena - 125 USD asmeniui

Anksti ryte išvykstate iš Eilato į Aravos slėnį link Negyvosios jūros, kur sustosite trumpai pertraukai. Taip pat turėsite galimybę išsimaudyti unikaliame ir sveikame vandenyje. Tada vyksite į Šventąjį miestą - Jeruzalę. Pradėsite nuo panoraminio Alyvų kalno vaizdo ir miesto istorijos. Tada aplankysite šventas trijų monoteistinių religijų, atstovaujamų Jeruzalėje vietas: pradėsite nuo Raudų sienos, kuri yra paskutinė romėnų sunaikinta žydų šventykla. Paprastai galite pamatyti įvairius žydų tipus, kurie ateina melstis šitoje šventoje vietoje. Jeigu Šventykla bus atvira lankytojams pakilsite į jos kalną, kur galėsite pažvelgti į garsųjį Romos kupolą. Tada tęsite kelionę per arabų parduotuves į "Via Dolorosa", kur pamatysite Jėzaus kankinimo vietą. Tuomet keliausite į Šventąją „Sepulchre“ bažnyčią, kurioje pasak krikščionių religijos buvo nukryžiuotas ir palaidotas Jėzus Kristus. Po to keliausite pro naująjį miestą link Negyvosios jūros ir atgal į viešbutį. PASTABOS: 1. Kai lankysime švenčiausias vietas, reikia turėti pagarbią ir kuklią aprangą, dengiančią kelius ir pečius. Galioja ir vyrams. 2. Norint paplaukioti Negyvojoje jūroje, reikia su savimi turėti maudymosi reikmenis. 3. Žiemos metu (nuo lapkričio iki balandžio) būtini šilti drabužiai. Į kainą įskaičiuota: pervežimas iš / į Tabą, pagalba pietiniame pasienyje, licencijuotas gidų vadovas (anglu arba rusų kalba), turistinis autobusas, Tabos sienos mokesčiai, pietūs, viza į Izraelį.

Kaina asmeniui nuo
286
Pirma įmoka tik 82
Jau užsakyta 38 kartų(ą)
Tiesioginis skrydis iš Kauno
Įskaičiuota į kainą
Pervežimas: oro uostas - viešbutis - oro uostas
Apgyvendinimas viešbutyje ,,El Wekala Aqua Park Resort 4*"
Izraelio pasienio mokesčiai
Maitinimo tipas: viskas įskaičiuota
Skrydis: Kaunas - Eilatas - Kaunas
Dokumentų tvarkymas likus 48 val. iki skrydžio
Mažos rankinės dydžio 1 vnt. bagažas, kiekvienam asmeniui (40 x 20 x 25 cm)
Užsakyti